Česká Miss 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbbbd66760a9c6f57abeb6bf57b0b2c6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

http://www.stream.cz/video/108/17197-simona-krainova-tajemstvi-dlouhych-vlasu

uz jsem myslela, ze to video nenajdu, protoze jsem ho videla uz pred delsi dobou;) tak takto modelky pecuji o sve vlasy, prodlozi si je cizima Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:56 pm    Předmět: Komentář Citovat

Janie napsal:
No jo, Elisavet má sestru Irini a ta zas šla do pořadu Česko hledá Superstar, holky jsou takový ambiciózní Smile jinak tento druh pořadů už dlouho nesleduju, navíc, jak jsou teď ty 2 Miss, tak jsem z toho totálně jelen a vůbec mě to nemrzí Smile


Irini je také MU... V IS jí to sluší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
http://www.stream.cz/video/108/17197-simona-krainova-tajemstvi-dlouhych-vlasu

uz jsem myslela, ze to video nenajdu, protoze jsem ho videla uz pred delsi dobou;) tak takto modelky pecuji o sve vlasy, prodlozi si je cizima Rolling Eyes Laughing


Na to jsem se taky koukala Smile právě jsem přemýšlela, jak jsou na tom slavné topmodelky, ty mají někdy na fotkách neuvěřitelný objem, vlasy minimálně na 10 hlav..hlavně ty, co předvádí Victoria's Secret...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 8:48 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Breberka napsal:
http://www.stream.cz/video/108/17197-simona-krainova-tajemstvi-dlouhych-vlasu

uz jsem myslela, ze to video nenajdu, protoze jsem ho videla uz pred delsi dobou;) tak takto modelky pecuji o sve vlasy, prodlozi si je cizima Rolling Eyes Laughing


Na to jsem se taky koukala Smile právě jsem přemýšlela, jak jsou na tom slavné topmodelky, ty mají někdy na fotkách neuvěřitelný objem, vlasy minimálně na 10 hlav..hlavně ty, co předvádí Victoria's Secret...


to máš pravdu, já jsem taky zírala na Hanu Soukupovou, která má jemné vlasy a najednou měla hřívu jak blázen Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

A Českou Miss se stáváááá..........Eliška Bučková Smile tak můj typ tentokrát vyšel..na jedněch fotkách při připomínala Penelope Cruz, ale zajímavý je, že se neumístila žádná blondýna Confused Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

Mě se z českých modelek stejně nejvíc líbí Andrea Verešová.Má zajímavý oči.A Ty holky mi přišly jedna jak druhá.Na začátku jak měly ještě stejný účesy tak ty brunetky sem vůbec nerozeznala.Ale ta Eliška se mi ěhem večera přestala líbit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

Andrea Verešová je Slovenka Embarassed na pořad jsem se nedívala, jednou jsem tu Českou Miss viděla, jak ji moderoval Vojta Kotek a fakt nic moc teda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Andrea Verešová je Slovenka Embarassed na pořad jsem se nedívala, jednou jsem tu Českou Miss viděla, jak ji moderoval Vojta Kotek a fakt nic moc teda...


Já jsem včera večer trčela doma a Českou Miss jsem měla puštěnou jako kulisu. Ale i tak jsem si všimla, že to opět nebylo nějak dobře zorganizované a natrénované - objevovaly se tam zbytečně trapné pomlky, i moderátoři se nijak zvlášť nepředvedli! Confused
Ale nemůžu si pomoct - prostě ta Petra Němcová se mi fakt moc líbí. Věřím, že hodně lidem nemusí být moc po chuti, ale mně se zdá, že je naopak moc zajímavá a pokaždé se jí tak smějí oči. Jen mě na ní mrzí, že se občas chová tak, jakoby češtinu již částečně pozapomněla a podivně artikuluje rty. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:17 pm    Předmět: Citovat

rose lavender napsal:

Já jsem včera večer trčela doma a Českou Miss jsem měla puštěnou jako kulisu. Ale i tak jsem si všimla, že to opět nebylo nějak dobře zorganizované a natrénované - objevovaly se tam zbytečně trapné pomlky, i moderátoři se nijak zvlášť nepředvedli! Confused
Ale nemůžu si pomoct - prostě ta Petra Němcová se mi fakt moc líbí. Věřím, že hodně lidem nemusí být moc po chuti, ale mně se zdá, že je naopak moc zajímavá a pokaždé se jí tak smějí oči. Jen mě na ní mrzí, že se občas chová tak, jakoby češtinu již částečně pozapomněla a podivně artikuluje rty. Confused


Mluvíš mi z duše - bylo to nedotažený, zvířat mi bylo ve finále vážně líto, Kramár skákal do řeči Štefánkový ( hlavně když nastoupil Delon ), bylo to poměrně otřesný. Alain Delon z toho musel být docela vykulený Laughing Otázky poroty a odpovědi děvčat ukázaly, že hrstka z nich má v hlavě jen šminky a modeling ( ostatně cílem většiny je založit si kosmetický salon, viz profily na Lide.cz... ). Nelíbila si mi tam ani jedna, příteli přišla hezká ta vysoká blondýnka ( č. 6, tuším ). Vítězka je nemastná, neslaná.
Add. Němcová - hrůza. Dala bych jí pár facek za to, jak se chová ( odpusťte mi moje rozhořčení ). Aby se někdo po pár letech v cizině choval, jako že mu čeština dělá obrovský problémy - no to je fakt směšný... Znám jiné, mnohem významnější ženy, které žijí ve státech mraky let a mluví česky jako holky od vedle.. Tenkrát tohle předvedl Lendl a sklidil úžasnej posměch, když mluvil jako přistěhovalec vyjadřující se s ženským rodě "já byla".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

Chacha, bylo celkem vtipné, jak si tam chudák Delon listoval v profilech jednotlivých soutěžících - no....co mu zbývalo, že? Chudák, absolutně ničemu nerozumněl.

Němcovka je podle mě pěkná co se týká zevnějšku - právě oceňuji, že nevypadá jako každá druhá. Ale chování je mazec! Confused
Za to Terezka Maxová je vždy za hvězdu. Ta to má podlě mě v hlavě srovnané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.