Česká Miss 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dacb53557c8004382f0bd95c0b09d1c6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

rose lavender napsal:
Chacha, bylo celkem vtipné, jak si tam chudák Delon listoval v profilech jednotlivých soutěžících - no....co mu zbývalo, že? Chudák, absolutně ničemu nerozumněl.

Němcovka je podle mě pěkná co se týká zevnějšku - právě oceňuji, že nevypadá jako každá druhá. Ale chování je mazec! Confused
Za to Terezka Maxová je vždy za hvězdu. Ta to má podlě mě v hlavě srovnané.


Já mám Terezu Maxovou moc ráda, že to inteligentní ženská, navíc i vážně hezká a to půvabným přirozeným způsobem.
Maláčový poznámka Delonovi - vždyť jsem Vás to učila, jak se to vyslovuje - byla trapná.
Zapletalova Miss ČR mi přijde stejně ujetá a tyhle akce zpravidla nesledujeme ( včera ale nic jinýho nedávali, tak jsme rezignovali ), ale je fakt, že on to mívá dotažený do puntíku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

no my jsme se dost bavili, tedy když jsme na to zrovna přepli - zejména ta nenucená konverzace dívek s porotcem byla mazec Laughing ale chápu je to strašně těžké odpovědět na ještě těžší otázku, když je snímají kamery a potřebují vypadat uvolněně a nenuceně a hlavně se nesmí zapomínat usmívat. Bylo mi líto gepardíka, tomu se tam moc nelíbilo, ale nandal jim to, tahat ho do takového pořadu. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
no my jsme se dost bavili, tedy když jsme na to zrovna přepli - zejména ta nenucená konverzace dívek s porotcem byla mazec Laughing ale chápu je to strašně těžké odpovědět na ještě těžší otázku, když je snímají kamery a potřebují vypadat uvolněně a nenuceně a hlavně se nesmí zapomínat usmívat. Bylo mi líto gepardíka, tomu se tam moc nelíbilo, ale nandal jim to, tahat ho do takového pořadu. Twisted Evil


Těžký to je, ale holky věděly, do čeho jdou a navíc mají rok prezentovat samy sebe a ČR ve světě a mluvit prostě umět musí.
Jojo, gepard jim to nandal dobře, nakonec i ten jeho ošetřovatel měl co dělat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

no tak těch zvířat mi bylo dost líto, možná bych ještě pochopila nějakýho pudla nebo tak, ale geparda Shocked Mad Evil or Very Mad alespoň mě nezklamal fejk, taky mu to nebylo po srsti a dal to jasně najevo.
jinak ta elizaveta se mi teda v pravdě moc nelíbila, ale asi z ní vyzařoval nějakej klid nebo něco, co se na ní asi líbilo.
holky to samozřejmě hezké byly, ač znám kupu jinejch, hezčích a hlavně přirozenějších a inteligentnějších holek, ale jak už tu bylo řečeno, ty by tam nikdo nedostal.
co se týče programu a moderování, no votřes, furt se přežbleptávali, márošovi suché pokusy o vtip... no, a samozřejmě sme ze sebe zas udělali rozvojovou zemi, poněvadž delon, to je někdo, on je totiž velkej francouz, za to češi by se ve francouzský tv objevili možná v souvislosti s prodejem bílýho masa.... ale vidět nějakýho našeho herce jako hosta pořadu... no velebnosti, já du ble*t... Evil or Very Mad
p.s. nad inteligencí těch holek se nemá moc cenu pozastavovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

rose lavender napsal:

Ale nemůžu si pomoct - prostě ta Petra Němcová se mi fakt moc líbí. Věřím, že hodně lidem nemusí být moc po chuti, ale mně se zdá, že je naopak moc zajímavá a pokaždé se jí tak smějí oči. Jen mě na ní mrzí, že se občas chová tak, jakoby češtinu již částečně pozapomněla a podivně artikuluje rty. Confused

Já se na Miss nedívala, viděla jsem až závěrečné vyhlášení, takže nemůžu posoudit, jak se Petra Němcová chovala, ale je fakt, že je moc hezká, sympatická a má milý úsměv. Vítězky byly jedna jak druhá Shocked - hezké slečny,ale vzájemně zaměnitelné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 2:41 pm    Předmět: Citovat

včera jsem se taky dívala a nakonci jsem si říkala, že Zapletal se doma asi řehlal, jak amatérsky ten večer působil - moderátoři moc neoslnili, ty pomlky, třes kamery, ta "domácí videa" o tom, jaký mají děvčata styl taky nevyzněla moc dobře, chudáci zvířata - čí to byl nápad? Shocked , trapas s korunkou a mohla bych pokračovat...
a k té Petře- aspoň jsem se zasmála, její čeština byla "kouzelná" a ty zdrobněliny - skvělá prácička Laughing Podle mě ty vítězky jsou jako trojčata nebo aspoň dvojnice Terezky Kerndlové
Několik let jsem se na Miss nedívala, ale jak vidím přicházela jsem o skvělou závabu, vážně komický večer Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Andrea Verešová je Slovenka Embarassed na pořad jsem se nedívala, jednou jsem tu Českou Miss viděla, jak ji moderoval Vojta Kotek a fakt nic moc teda...

No jo vlastně máš pravdu je to slovenka Embarassed stydím se Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Já teda těm soutěžím krásy moc nefandím podle mě je to jen přehlídka umění kadeřníků a kosmetiček ale teda Zapletalova miss je lepší když už.Navíc nevím kolikrát chce Maláčová ještě zopakovat,že nezná míry dívek.Trošku trapas.Petra Němcová se mi líbí přijde mi že se směje očima ale co se týče řeči jsem moc nezaregistrovala.A Terezka Maxová je opravdu přirozeně krásná mě přijde jako jedna z mála nezmalovaných neumělých modelek ikdyž vím že se líčí ale zkrátka na mě působí přirozeně.A co se týče zvířátek:ten gepard je málem strhl ze schodů co je to za nápad dám šelmu holce co má nohy jako párátka.A Kramár ještě:musíš pózovat.Dyť sotva stála.Chudáci zvířátka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 3:42 pm    Předmět: Citovat

rose lavender napsal:
Janie napsal:
Andrea Verešová je Slovenka Embarassed na pořad jsem se nedívala, jednou jsem tu Českou Miss viděla, jak ji moderoval Vojta Kotek a fakt nic moc teda...


Já jsem včera večer trčela doma a Českou Miss jsem měla puštěnou jako kulisu. Ale i tak jsem si všimla, že to opět nebylo nějak dobře zorganizované a natrénované - objevovaly se tam zbytečně trapné pomlky, i moderátoři se nijak zvlášť nepředvedli! Confused
Ale nemůžu si pomoct - prostě ta Petra Němcová se mi fakt moc líbí. Věřím, že hodně lidem nemusí být moc po chuti, ale mně se zdá, že je naopak moc zajímavá a pokaždé se jí tak smějí oči. Jen mě na ní mrzí, že se občas chová tak, jakoby češtinu již částečně pozapomněla a podivně artikuluje rty. Confused


Petra Němcová je opravdu moc hezká, ale po té, co jsem si přečetla její knihu jsem o ní dost změnila názor k horšímu. A s tou její češtinou mi to přijde poněkud zvláštní, protože je spousta lidí žijících v zahraničí (Matuška, Pavlína Němcová, Martina Navrátilová,...) když jsou v ČR mluví úplně normálně. Chápu, že jim může pár slovíček vypadnout, ale ne celý český jazyk... Shocked
Terezu Maxovou mám moc ráda, je hezká a přirozená.
Jinak Miss jsem neviděla a po přečtení vašich příspěvků toho ani nelituji. Vítězku jsem viděla na internetu a nelíbí se mi. Těžko říct, jak vypadaly holky v přímém přenosu, přeci jenom na fotkách je to něco jiného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 8:20 pm    Předmět: Komentář Citovat

Mohu-li se zeptat, bo jsem nic neviděla: Jak dopadla má spolužačka z fildy Kateřina Štosová, která studuje psychologii? Dostala se mezi postupující šestku?

Petra Němcová - já si na ni v jejích nových vlasech nemohu zvyknout, přijde mi, že dříve byla přirozenější? Zdá se to jen mně? Přízvuk - obecně - je to tak, někteří lidé, kteří žijí v zahraničí dlouhá léta a desetiletí, česky mluvit nezapomněli, zatímco mladí kluci, co hrají rok hokej za oceánem v juniorské soutěži, se vracejí na letní prázdniny s hrozivým americkým přízvukem a nevybavují si základní slovíčka...

Tereza Maxová je Žena. Very Happy

Llucy, proč jsi na Petru Němcovou změnila názor? Co je v té knize, pokud to jde nějak krátce shrnout? Všechno číst nemusím, mně stačí Kmotr Mrázek...

Holky, před chvílí jsem se u počítače díky kamarádovi seznámila s jednou slečnou, o které si myslím, že by spoustu těch slečen strčila kamsi. Nechci dělat unáhlené závěry, ale krásná a milá, ale právě teď až moc vytížená (na maximum), takže je to na chuděrce vidět... Tak jsem ji dala hašlerku a na relax bublifuk, ať si hraje a vydechne, aspoň trošku... Vím, jsem o futra praštěná... Kdo jiný v únoru nosí v zimní bundě bublifuk a na koleji má další v zásobě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.