Česká Miss 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f06b1ba3f9ad661ac1c7b23f67678bd6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

tak když ti nechybí MISS LHAIR, tak bychom mohli mít třeba 2 nebo 3krát MISS XXL a MISS XXXXXXXL Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Dá mi tu prosím někdo logické vysvětlení, proč má naše malá zemiška dvě Miss ?? Shocked Rolling Eyes Twisted Evil

Zapomněl si na Miss aerobic, Miss internet,Miss neslyšících , Miss junior - já vím, že tyhle nemají takovou popularitu jako první dvě jmenované - ale za chvíli tu bude každá druhá slečna miss NĚČEHO Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

taky ještě třeba MISS CHMEL, různé MISS mokré tričko, zatím ještě není MISS suché tričko, ale třeba bude, uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

Miss mléko taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

Tondo ty prezrane matrony by sis mohl odpustit Evil or Very Mad vzdyt je spousta plnostihlych lidi,kteri nenabiraji jidlem,ale maji to v genech a nebo to jsou maminy od deti a hormony udelaly svoje...takze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Tondo ty prezrane matrony by sis mohl odpustit Evil or Very Mad vzdyt je spousta plnostihlych lidi,kteri nenabiraji jidlem,ale maji to v genech a nebo to jsou maminy od deti a hormony udelaly svoje...takze...

A skoro všechny mají dlouhe vlasy!
http://www.baculky.eu/foto/missxxl/missxxl.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
kkk napsal:
Dá mi tu prosím někdo logické vysvětlení, proč má naše malá zemiška dvě Miss ?? Shocked Rolling Eyes Twisted Evil

Zapomněl si na Miss aerobic, Miss internet,Miss neslyšících , Miss junior - já vím, že tyhle nemají takovou popularitu jako první dvě jmenované - ale za chvíli tu bude každá druhá slečna miss NĚČEHO Laughing


ale to jóóóóó, ale proč máme dvě Miss ČR mě nejde do hlavy Wink
a ještě máme taky mys dobrých nadějí Laughing Laughing Laughing Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Už jsem tu psala, že zrovna Houdovou moc nemusím. Ale já si krásnou ženu představuju prostě jinak


Tak s tím souhlasím. Mě se tahle slečna taky nelíbí, ale co už. Možná má smysl, že ušla takovou dlouhou cestu. Možná to má smysl pro lidi, kteří potřebují pomoc. Jedna z mála rádobymissek, co se snaží něco dělat, hrabe se mezi nemocnými a snaží se jim aspoň trochu vylepšit život. I proti kožešinám se kdysi postavila... Ne jako krasavice Verešová, která na sebe narve cokoli s heslem: Ať vidí, že na to mám... i když bez pana manžela by měla leda tak.... Nesnáším snobství a už vůbec nesnáším "hraní si na někoho nóbl".... e-e. Ale budiž, každý máme v životě na výběr. Někdo si vybere to, jiný zas ono. Hlavně, že se nám všem dobře žije. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:


... Ne jako krasavice Verešová, která na sebe narve cokoli s heslem: Ať vidí, že na to mám... i když bez pana manžela by měla leda tak.... Nesnáším snobství a už vůbec nesnáším "hraní si na někoho nóbl".... e-e. Ale budiž, každý máme v životě na výběr. Někdo si vybere to, jiný zas ono. Hlavně, že se nám všem dobře žije. Twisted Evil


...když vy inžinýrku! tak my!..... to budete koukat Laughing Laughing Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.