Žvýkací křemík
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3c1da9aa6e40a30bd7e04f18f2a22f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

Taky se musím krotit, na chuť je výýýbornej Smile a zdá se, že i pomůže na nehty....nějak sem si nehty narazila na volejbale (nejspíš) Arrow u malíčku už nehet zesílil, prostředníček s prsteníčkem taky vypadají líp...ani nevím, jak to popsat, co se mi tam stalo...takový jakýsi bílý fleky, z kterých leze nehet hrozně tenkej a slabej a láme se ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Mně to tedy nechutná vůbec a když to koušu tak to skřípe mezi zuby, ale to mi je vcelku jedno, protože co to užívám cca 2 týdny tak mám fakt pevnější nehty, akorát nevím jak s vlasy, to se hned asi nepozná Sad ale já vytrvám Laughing

nejsou ty bílé fleky z nedostatku zinku? mně se taky čas od času dělají, ale většinou z nějakého hrubého zásahu, jako že někam strčím pazuru nebo že se praštím do nehtu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

mě docela chutná, ale co mi trošku vadí je to skřípání mezi zubama jako bych kousala křídu, ale dá se to přežít. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

ano to je ono Exclamation tak to řeším tím, že to žužlám, sice je cítit déle ta chuť co mi taky vadí, ale ne tak moc, jako to skřípání. Mně to ale nepřipomínalo křídu, ale hoooodně jemně mletý písek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
mě docela chutná, ale co mi trošku vadí je to skřípání mezi zubama jako bych kousala křídu, ale dá se to přežít. Wink

Ty jsi někdy kousala křídu? Laughing Laughing
Mně taky chutná a vadí to skřípání, ale těším se na kvalitnější vlasy a nehty Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
LittleStar napsal:
mě docela chutná, ale co mi trošku vadí je to skřípání mezi zubama jako bych kousala křídu, ale dá se to přežít. Wink

Ty jsi někdy kousala křídu? Laughing Laughing
Mně taky chutná a vadí to skřípání, ale těším se na kvalitnější vlasy a nehty Very Happy


ne, ale tak nějak si to představuju Laughing Laughing Laughing že bude asi pěkně křupat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
nejsou ty bílé fleky z nedostatku zinku? mně se taky čas od času dělají, ale většinou z nějakého hrubého zásahu, jako že někam strčím pazuru nebo že se praštím do nehtu Laughing


Zinek? V poslední době mám teda pocit, že mi těch vitamínů chybí fůra Sad a to beru chlorellu (musím teda důkladně prostudovat to složení..)..ale tady ty fleky jsou zvláštní, asi jsem fakt do něčeho sekla, zprve jsem si myslela, že to odroste a ono ne..ale ty bílý klasický flíčky mám na třech prstech Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si říkal, že bych to taky vyzkoušela, ale asi bych radši neměla. Opravdu to škodí ledvinám? To jsem nevěděla, že křemík může tohle způsobit Exclamation Zase jsem o něco chytřejším Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
mě docela chutná, ale co mi trošku vadí je to skřípání mezi zubama jako bych kousala křídu, ale dá se to přežít. Wink


A já jsem to právě kdysi jedla jen kvůli tomu jak to skřípe mezi zubama-to byl takový zvláštní pocit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
LittleStar napsal:
mě docela chutná, ale co mi trošku vadí je to skřípání mezi zubama jako bych kousala křídu, ale dá se to přežít. Wink


A já jsem to právě kdysi jedla jen kvůli tomu jak to skřípe mezi zubama-to byl takový zvláštní pocit Wink


Mě to příde, jak kdybych chroupala písek. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.