Kopřivy - zábaly, výluhy atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c12a07c8629b95e6d0039427c376d84bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

Mňamí, tak jsem si v pondělí narvala velkou kaufland tašku plnou kopřiv (příště beru rukavice, prsty na pravé ruce ještě pořád neohnu jak jsou spuchlé), teď nasušené toho vypadá málo, budu muset zajít znova Laughing každopádně je to mnohem větší mňamka než kupovan sáčkovan kopřivový čaj, pila jsem dva hrnky denně a včera mě napadlo si prostě udělat dvoulitrovku a během dne to popíjet. Za ten týden se logicky moc změnit nemohlo, ale vydrží mi mnohem déle svěží dech (mám s tím hodně problém, i hodinu po důkladném vyčištění mám bez žvýkaček nebo hubního deodoranu opět kanál, přitom zuby mám v pořádku), takže ušetřím za balíky žvejk Very Happy a možná se mi zlepšila pleť, ale to zas přijde, až nastane období menzes Very Happy Ale na ledviny to má vliv asi řádný, protože tak často čurat z jinch bylinek teda nechodím Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 2:03 pm    Předmět: Citovat

Chcem sa s vami podeliť o čerstvú skúsenosť. Včera total zdepkovaná zo všetkých SLS a SLES a všetkého možného, unavená hľadaním najsuper šampónu som dostala nápad. A tak dnes, po dvoch hodinách so zábalom z Getstilu a Panthenol mliečka som zobrala hrsť sušenej žihľavy podctivo nazbieranej v prírode, zalilala vodou, rozmixovala a použila namiesto šampónu.

A ČUDUJ SA SVETE, vlasy vôbec nie sú mastné! Sice sú ešte vzadu trochu vlhké, ale vôbec nemám pocit mastnoty, sú nadýchané a hebké.

Asi som konečne našla šampón pre mňa Laughing

Z čerstvých lístkov by to bolo určite lepšie, zajtra pôjdem do lesa kým sa ešte dá a skúsim to zamraziť, možno bude lepšie Wink

Ešte UPOZORNENIE pre tie, ktoré nemajú pevné nervy, vymývala som to z vlasov zhruba 20 minút, plus po vybalení z uteráku širokým hrebeňom prečesávala nad vaňou, aby opadali zvyšky Laughing Uvidíme či sa tak ťažko bude vymývať aj čerstvá, ale určite mi to stojí za to Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 2:34 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si dneska zase udělala výluh na vlasy, jenomže je nějak silný (úplně tmavý).
mám ho naředit nebo ho tam můžu nalejt silnej?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Mňamí, tak jsem si v pondělí narvala velkou kaufland tašku plnou kopřiv (příště beru rukavice, prsty na pravé ruce ještě pořád neohnu jak jsou spuchlé), teď nasušené toho vypadá málo, budu muset zajít znova Laughing každopádně je to mnohem větší mňamka než kupovan sáčkovan kopřivový čaj, pila jsem dva hrnky denně a včera mě napadlo si prostě udělat dvoulitrovku a během dne to popíjet. Za ten týden se logicky moc změnit nemohlo, ale vydrží mi mnohem déle svěží dech (mám s tím hodně problém, i hodinu po důkladném vyčištění mám bez žvýkaček nebo hubního deodoranu opět kanál, přitom zuby mám v pořádku), takže ušetřím za balíky žvejk Very Happy a možná se mi zlepšila pleť, ale to zas přijde, až nastane období menzes Very Happy Ale na ledviny to má vliv asi řádný, protože tak často čurat z jinch bylinek teda nechodím Shocked


Very Happy Ja si pujdu az na jare, ale uz se tesim Smile A urcite je cerstva lepsi nez kdovi jak dlouho nasusena Smile))) Me koprivovej caj teda moc chutna! .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča1232123
21-40
21-40


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 12:40 pm    Předmět: Citovat

Baby pomožteee Very Happy

Od kamaratky som dostola žihlavový (kopřivový) výluh..alebo čo ja viem ako to mam nazvať..je to proste koreň zo žihlavy luhovany asi 1 mesiac v 60% palenke ..ona to kedysi používala a veľmi jej to pomáhalo, začalo jej rásť fakt dosť nových vlasov fakt jej veľa vlasov vypadalo a ako to používalo jej začalo rásť veľa nových ..lenže ja len čo som to prvý krát ovoňala Embarassed bléé ...strašne silná voňa, proste mi to strašne smrdí po tej pálenke...

nemože to nejak uškodiť tej pokožke hlavy? nemala by som to nejak zriediť so žihlavovým odvarom...aby to nebolo tka citiť a aby som nemala zlý pocit že mi vypadaj všetky vlasy keď to budem vtierať:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 3:49 pm    Předmět: Citovat

určitě to pře použitím zřeď destilovanou vodou koncentrace záleží na tobě ale asi bych radši začla s menší koncentrací-uvidíš jestli ti to nebude dráždit pokožku a můžeš příště dát víc... asi začni tak na 7:3 (voda:výluh) a uvidíš co ti to udělá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 1:01 am    Předmět: Citovat

Souhlas, těch 60% je fakt moc, já většinou ředím tak, aby to bylo tak 20% takže bych to pro začátek zředila na jeden díl výluhu dvěma díly destilované vody. A pokud máš citlivější pokožku hlavy a bylo by Ti to pořád moc silné a dráždivé, ta klidně i víc, jak radí Martulinecek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča1232123
21-40
21-40


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 9:37 pm    Předmět: Citovat

Tak so mto teda zriedila pol na pol Very Happy Snáď to bude mať nejaky učinok, do stužkovej chcem dlhšie vlasy Smile A ešte by os msa vás chcela opýtať, urobila som si taktisto vodu na vlasy - žihlavu a prasličku som luhovala asi 20 min vo vode (žiadny alkohol ani take niečo) naplnila som tým flaštičku od DIXI regener:D bude to mať nejaký učinok aj takto ? bez vyluhovania v alkohole?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 9:46 pm    Předmět: Citovat

Renča1232123 napsal:
A ešte by os msa vás chcela opýtať, urobila som si taktisto vodu na vlasy - žihlavu a prasličku som luhovala asi 20 min vo vode (žiadny alkohol ani take niečo) naplnila som tým flaštičku od DIXI regener:D bude to mať nejaký učinok aj takto ? bez vyluhovania v alkohole?


no nevím, když už, tak spíš spařit vroucí vodou, nechat luhovat a použít vlažné jako oplach po mytí.... ale jinak si nemyslím, že by to mělo moc smysl.... nevím, co na to ostatní? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 10:23 pm    Předmět: Citovat

Bez alkoholu se ti to brzo zkazí, radši si tím jen přelívej vlasy po umytí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.