Článek Cop a jeho varianty, díl 1 a 2
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=291e7fdb5d00cd71b9686d6eee3c3dcdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 3:28 pm    Předmět: Článek Cop a jeho varianty, díl 1 a 2 Citovat

Poznámky a komentáře pište sem

Naposledy upravil Aha Admin dne ne prosinec 10, 2006 4:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 8:31 am    Předmět: Citovat

Děkuju Smile . Hodně jsem dumala na tím,co je to ten opačnej francouzskej cop, teď už to konečně vím - co nejdřív to musím vyzkoušet Smile . Ale ten pětipramennej...nevím, nevím,zda bych zvládla. Ale to už je o praxi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 10:14 am    Předmět: Citovat

suepr článek, jenom nevám, jestli jsem na realizaci těh copů dostatečně zručná a trpěliváSmile
já jsem si u toho pětiprameného pořád říkala, co mi připomíná a teď sem na to asi přišla! neplete ona se takhle nějak vánočka????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 11:08 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
suepr článek, jenom nevám, jestli jsem na realizaci těh copů dostatečně zručná a trpěliváSmile
já jsem si u toho pětiprameného pořád říkala, co mi připomíná a teď sem na to asi přišla! neplete ona se takhle nějak vánočka????


Plete, plete, to je přesně ono Very Happy a s trochou praxe je to docela jednoduchý, ty dvě verze francouzského copu si pletu dnes a denně sama a čas od času i ten pětipramenáč Smile jen to chce se naučit plést si vánočku za hlavou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 11:13 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Nika napsal:
suepr článek, jenom nevám, jestli jsem na realizaci těh copů dostatečně zručná a trpěliváSmile
já jsem si u toho pětiprameného pořád říkala, co mi připomíná a teď sem na to asi přišla! neplete ona se takhle nějak vánočka????


Plete, plete, to je přesně ono Very Happy a s trochou praxe je to docela jednoduchý, ty dvě verze francouzského copu si pletu dnes a denně sama a čas od času i ten pětipramenáč Smile jen to chce se naučit plést si vánočku za hlavou Very Happy


mne kdyby nekdo nutil uplest rekneme ne vanocku, ale pomlazku za hlavou, tak to budu mit hotove nekdy v lete, misto na prislusne pomlazkove pondeli Wink mate muj obdiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 9:02 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Nika napsal:
suepr článek, jenom nevám, jestli jsem na realizaci těh copů dostatečně zručná a trpěliváSmile
já jsem si u toho pětiprameného pořád říkala, co mi připomíná a teď sem na to asi přišla! neplete ona se takhle nějak vánočka????


Plete, plete, to je přesně ono Very Happy a s trochou praxe je to docela jednoduchý, ty dvě verze francouzského copu si pletu dnes a denně sama a čas od času i ten pětipramenáč Smile jen to chce se naučit plést si vánočku za hlavou Very Happy


.......ježíš, tak to bych fakt nezvládla!!!
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 9:04 pm    Předmět: Citovat

táák a už jsem do půlky zad- kdyby to tak bylo i ve skutečnosti, to by bylo fajné!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 11:20 pm    Předmět: Citovat

Ten pěti pramenáč je moc pěkný,ale asi bych ho nezvládla Sad sama si umím uplést francouzský cop,ale ten opačný - to by se mi zapletly ruce Smile Umím to prostě plést jen na jednu stranu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 8:31 am    Předmět: Citovat

Hm, tyhle složitější copy prostě chtějí šikovného pomocníka. I kdybych to nakonec nějak umotala sama na sobě, nevěřím, že by to vypadalo tak pěkně a čistě, jako kdyby mi to pletl někdo jiný.
Návrat nahoru
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 5:56 pm    Předmět: Citovat

Přitom ty návody vypadají tak jednoduše...prostě oddělíte vlasy, pak přidáváte a je to. Jenže to co mi pak na lavě vznikne vypadá z nějakého důvodu úplně jinak než na té fotce, safra, safra:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.