Článek Cop a jeho varianty, díl 1 a 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14c865279d47f09621b66792c8726cc9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 5:19 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked - nooo - tak raděj nic.... Embarassed Embarassed Embarassed
Vám se to fakt povedlo na vlastní hlavě? Shocked Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 5:24 pm    Předmět: Citovat

Ale byla to makačka.... Twisted Evil Rolling Eyes Twisted Evil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 9:17 pm    Předmět: Citovat

Já už mám vlasy moc dlouhé, abych se do toho pustila sama. Ty visící konce by se mi neustále zamotávaly Sad . Musel by mě někdo plést a ještě k tomu někdo rozmotávat průběžně ty dlouhatánské konce.
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 10:12 am    Předmět: Citovat

Já radši nosím francouzský cop, než ten normální, protože do francouzského můžu zaplést dobře i kratší prameny, z normálního mi po pár hodinách vypadnou.
Zkoušela jsem ten opačný francouzský cop, ale vždy se mi rozpadne Twisted Evil Question , asi dělám něco špatně.

Rybí cop je taky hezký, jeden čas jsem ho hodně pletla svý kamarádce, ale na sobě moc ne. Ani není moc složitý.
1. Vlasy se rozdělí na dva prameny.
2. Z jednoho pramenu se oddělí malý pramínek, který se překříží přes ten samý pramen a přiloží k tomu druhému.
3. Pak se zase vezme pramínek z druhého velkého pramenu a přiloží se k prvnímu.
4. Znovu bod 2.
... takhle se pokračuje až dokonce.
Nevím tedy jestli je to takhle pochopitelné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 9:46 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já už mám vlasy moc dlouhé, abych se do toho pustila sama. Ty visící konce by se mi neustále zamotávaly Sad . Musel by mě někdo plést a ještě k tomu někdo rozmotávat průběžně ty dlouhatánské konce.


Co vím, tak máš vlasy o něco kratší než já, ony se ty volné konce, co se opracdu zeplétají do sebe musí průbežně rozmotávat Wink Smile Wink a to se člověk časem naučí automaticky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 10:10 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Fairy napsal:
Já už mám vlasy moc dlouhé, abych se do toho pustila sama. Ty visící konce by se mi neustále zamotávaly Sad . Musel by mě někdo plést a ještě k tomu někdo rozmotávat průběžně ty dlouhatánské konce.


Co vím, tak máš vlasy o něco kratší než já, ony se ty volné konce, co se opracdu zeplétají do sebe musí průbežně rozmotávat Wink Smile Wink a to se člověk časem naučí automaticky

Holky,já vás obdivuju, mě se vlasy zamotávají už teď a to je mám mnohem kratší než vy....jak si vůbec můžete stvořit nějaký účes? Jste šikovné... Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 11:30 am    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Ještěrka napsal:
Fairy napsal:
Já už mám vlasy moc dlouhé, abych se do toho pustila sama. Ty visící konce by se mi neustále zamotávaly Sad . Musel by mě někdo plést a ještě k tomu někdo rozmotávat průběžně ty dlouhatánské konce.


Co vím, tak máš vlasy o něco kratší než já, ony se ty volné konce, co se opracdu zeplétají do sebe musí průbežně rozmotávat Wink Smile Wink a to se člověk časem naučí automaticky

Holky,já vás obdivuju, mě se vlasy zamotávají už teď a to je mám mnohem kratší než vy....jak si vůbec můžete stvořit nějaký účes? Jste šikovné... Wink Smile


Ani mě se pletení složitějších copů nedaří. Crying or Very sad Natož vytvořit z nich nějaký účes . Sad Budu zkrátka muset víc trénovat. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Fairy napsal:
Já už mám vlasy moc dlouhé, abych se do toho pustila sama. Ty visící konce by se mi neustále zamotávaly Sad . Musel by mě někdo plést a ještě k tomu někdo rozmotávat průběžně ty dlouhatánské konce.


Co vím, tak máš vlasy o něco kratší než já, ony se ty volné konce, co se opracdu zeplétají do sebe musí průbežně rozmotávat Wink Smile Wink a to se člověk časem naučí automaticky


Mám je bohužel opravdu kratší než Ty Embarassed Embarassed , ale mám také trochu jinou kvalitu. Ty moje mají tendenci se kroutit, a to teď, když jsou už tak dlouhé, hlavně na koncích. A v tom je ten problém. Na posledních 15cm se mi klidně udělají malé vývrtky, ale právě ty se nejvíc zamotávají. Což je problematické i při pletení obyčejného copu, natože pak těchhle zaplétaných!
Návrat nahoru
Marry
8-20
8-20


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 9:40 pm    Předmět: Pletení copů Citovat

Dovolím si malý citátek:
Nouze naučila i mne plíst. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 3:09 pm    Předmět: Citovat

čau. Jsem tu tak nějak nová, takže vytahuju trochu stařší téma, ale snad to nevadí... Na normální nošení si pletu úplně obyčejný cop a teda nic moc.... Jak mám ty ruce za hlavou a jdu níž a níž, tak se za chvíli prostě níž nedostanu (mám krátké ručičky Laughing ). Takže buď hodím gumičku doprostřed a mám ho takový polozapletený nebo ho přehodím přes rameno dopředu a dopletu vepředu, ale zdá se mi, že ho pletu jinak (možná jinak utahuju nebo já nevim), protože tam občas jde poznat ten přechod...
No a složitější copy Confused Zkoušela jsem ten z pěti, ale jenom z části vlasů u čela (abych na to viděla a neměla to vzadu) a byla to teda hrůza, pořád se mi to zamotávalo, zacuchávalo, no výsledek moc nevypadal tak, jak měl a strašně z toho trčely vlasy a tak... Já ten z 5 teda umím jinak, tak ještě zkusím, jestli ten váš není jednodušší Wink
Kdyžtak jestli chcete, tak bych měla ještě jeden tip na cop-úplně jednoduchý a když se povede, tak i pěkný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.