Článek Cop a jeho varianty, díl 1 a 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e261dc418daf69e24b73b35836bc9e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
čau. Jsem tu tak nějak nová, takže vytahuju trochu stařší téma, ale snad to nevadí... Na normální nošení si pletu úplně obyčejný cop a teda nic moc.... Jak mám ty ruce za hlavou a jdu níž a níž, tak se za chvíli prostě níž nedostanu (mám krátké ručičky Laughing ). Takže buď hodím gumičku doprostřed a mám ho takový polozapletený nebo ho přehodím přes rameno dopředu a dopletu vepředu, ale zdá se mi, že ho pletu jinak (možná jinak utahuju nebo já nevim), protože tam občas jde poznat ten přechod...
No a složitější copy Confused Zkoušela jsem ten z pěti, ale jenom z části vlasů u čela (abych na to viděla a neměla to vzadu) a byla to teda hrůza, pořád se mi to zamotávalo, zacuchávalo, no výsledek moc nevypadal tak, jak měl a strašně z toho trčely vlasy a tak... Já ten z 5 teda umím jinak, tak ještě zkusím, jestli ten váš není jednodušší Wink
Kdyžtak jestli chcete, tak bych měla ještě jeden tip na cop-úplně jednoduchý a když se povede, tak i pěkný Laughing
Nestyď se a piš.Oživení starších témat je vítáno,neb je k němu kolikrát co říct a spousta lidí zapomene,že tady to téma je.A tip na cop-piš,piš,piš.Bažíme po vědomostech Very Happy Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

Ano, Soufflet, Kafin má (jako vždycky) pravdu Very Happy Very Happy Very Happy Piš, piš, piš a oživuj, my budeme tááááákhle rádi:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

Ok, takže přidávám ještě jeden cop, teda spíš malou úpravu úúplně obyčejného copu Wink Zaplétat cop umí snad každý, takže toto zvládne taky každý Smile Rozdělím si vlasy na tři části, teda spíš na dvě plus jeden tenký pramínek a pletu. Toť vše Very Happy Pletu úplně stejně jak normální cop, akorát ten tenký pramínek z toho dělá takový zajmavý asimetrický cop Smile Chce to asi párkrát vyzkoušet a každý si sám zjistit, jak moc tenký by měl být ten tenký pramínek, a trochu to dostat "do ruky", protože mě se to občas překrucuje Rolling Eyes
(jinak se omlouvám za tu kostrbatou češtinu, já se moc neumím vyjadřovat Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Soufflet, bezva tip!

Já si teda pletu docela běžně a sama na sobě jak francouzský cop v obou verzích (obyč i reverzní Smile), tak dva francouzské po stranách (ty občas ještě stočím potom do drdolu), ale musím se přiznat, že úplně prostý obyčejný jeden copan mi moc nejde. Embarassed Většinou se šikmí k jedné nebo druhé staně, nebo se brzo uvolní a rozpadne, nebo se tak nějak podivně přetáčí ,,na bok", jestli mi rozumíte... Nevíte, co dělám špatně? Crying or Very sad
(Přitom když si zaplétám dva copy, nebo jeden cop na boku, tak není problém...)
Obdivuju ty z vás, co umí zaplétat rybí cop - a ještě k tomu na sobě!!! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Soufflet, bezva tip!

Já si teda pletu docela běžně a sama na sobě jak francouzský cop v obou verzích (obyč i reverzní Smile), tak dva francouzské po stranách (ty občas ještě stočím potom do drdolu), ale musím se přiznat, že úplně prostý obyčejný jeden copan mi moc nejde. Embarassed Většinou se šikmí k jedné nebo druhé staně, nebo se brzo uvolní a rozpadne, nebo se tak nějak podivně přetáčí ,,na bok", jestli mi rozumíte... Nevíte, co dělám špatně? Crying or Very sad
(Přitom když si zaplétám dva copy, nebo jeden cop na boku, tak není problém...)
Obdivuju ty z vás, co umí zaplétat rybí cop - a ještě k tomu na sobě!!! Shocked


Ty jsi, Terezko, snad kouzelník, že umíš v pohodě francouzský cop a to i reverzní. Potom nechápu, jak ti může dělat problém ten normální, vážně mě nenapadá, co můžeš dělat špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Kouzelník fakt nejsem, když nezvládám ani ten základ Smile A musím říct, že ten reverzní dělám úplně nejradši, víc mi sluší a daří se mi líp než klasický (u něj se mi často vlasy na počátku tak podivně zvedají a nevypadá to pěkně).A taky líp drží... a teď si vyber, no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Kouzelník fakt nejsem, když nezvládám ani ten základ Smile A musím říct, že ten reverzní dělám úplně nejradši, víc mi sluší a daří se mi líp než klasický (u něj se mi často vlasy na počátku tak podivně zvedají a nevypadá to pěkně).A taky líp drží... a teď si vyber, no Smile

Taky na mně ten reverzní vypadá líp než klasický, ale zase z klasického mě tak nebolí ruce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 10:34 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám levé ruky na jakýkoliv účes na sobě.... Embarassed Naštěstí mám ale nejradši rozpuštěné vlasy, tak mi to tolik nevadí Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janoaaaa
0-7
0-7


Založen: 30.6.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 1:22 pm    Předmět: ertret Citovat

rtreter retret
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janoaaaa
0-7
0-7


Založen: 30.6.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 1:24 pm    Předmět: zkouška Citovat

Smile ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.