Trocha astrologie aneb Co jste kdo za znamení?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d487328c2373a8a4f6276b6f835f5f55Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké je vaše sluneční znamení?
Ohnivé (Beran, Lev, Střelec)
23%
 23%  [ 74 ]
Zemské (Býk, Panna, Kozoroh)
22%
 22%  [ 70 ]
Vzdušné (Blíženci, Váhy, Vodnář)
27%
 27%  [ 86 ]
Vodní (Rak, Štír, Ryby)
25%
 25%  [ 80 ]
Celkem hlasů : 310

Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 10:31 am    Předmět: Trocha astrologie aneb Co jste kdo za znamení? Citovat

Nedávno tu proběhla debata o znameních zvěrokruhu, ale pokud se nepletu, nové téma nevzniklo... tak ho zakládám.
Zajímá mě, jaké je složení DV podle slunečních znamení. Co jste kdo na znamení? A sedí na vás jeho charakteristiky? Věříte vůbec tomu, že se na základě znamení můžeme o člověku cosi dozvědět, nebo máte jinou zkušenost? Very Happy Jakou? Wink

Bů, nejde mi přidat anketa, protože 12 je příliš mnoho hlasovacích možností. Crying or Very sad Tak já udělám jen 4 podle živlů... jo? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Já jsem podle takového toho nejjednoduššího rozdělení Ryba, i když taková na hranici, ale to co se nějačastěji přisuzuje Rybám na mě dost sedí. Moje kamarádka se tím dost intenzivně zabývá, svého času jsem to s ní taky docela řešila, ale už mě to tolik nebere. Ale trochu tomu věřím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Rak Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Střelec, ale moc těmhle věcem nevěřím. Některé charakteristiky na mě sedí, ale to bych mohla říct i u jiných znamení. A navíc, můj milý je taky střelec a na náš pár charakteristika vztahu střelec + střelec nesedí ani trochu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:08 am    Předmět: Citovat

Býk. Nevím, jestli na mě sedí charakteristika tohoto znamení, protože se nacházím v popisech téměř všech znamení. I v těch protichůdných Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

Blíženec . Je to tak půl na půl . Něco sedí hodně ,něco o trochu méně a něco ani za mák . Laughing Třeba vzah Blíženec + Panna podle popisu nemá žádnou šanci a nám to zatím klape už skoro deset let. Laughing

Naposledy upravil Damayanti dne st leden 30, 2008 11:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

Blíženka Wink sedí perfektně, až na určité (kupodivu pozitivní) věci....a to o tom, že Blíženci jsou dvojné (v mém případě trojné, čtverné a vícečetné) znamení, splňuju do puntíku Wink A vítr je můj nejoblíbenejší živel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Já jsem Býk. A myslím si, že charakteristika tohoto znamení na mně perfektně sedí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

Já jsem Býk. A sedí to na mně pěkně. Very Happy
Ale na znamení věřím až od té doby, co se mi třikrát po sobě podařilo zamilovat se do kluka ve znamení Štíra, a pokaždé to dopadlo stejně - tj. špatně pro mě, a bylo to podobné, ti kluci si byli podobní vlastnostmi a tím jak se ke mně chovali a... prostě od té doby už si dávám pozor... a kamarád (Štír Very Happy ) mi to vysvětloval tak, že jak je Býk a Štír naproti sobě, tak se přitahují, ale zároveň odpuzují - což je dost přesné.
Přijde mi, že pár znamení znám líp, protože se s nimi potkávám v životě nějak častěji, jiná zas neznám skoro vůbec. A nevím, jestli je to nebo není náhoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Já jsem rak a charakteristika sedí poměrně hodně, spíš bych řekla, že jen velmi málo věcí nesedí. Jinak mě tyto věci hodně zajímají a docela dost jim i věřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.