proc vlastne mit dlouhe vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab1095da8f7b79448ad1ccf5718f1b25Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so květen 06, 2006 12:59 pm    Předmět: proc vlastne mit dlouhe vlasy? Citovat

Ahoj vsem,

ted jsem na jednom diskusnim foru zaznamenal ruzne prispevky, kde par zen s dlouhymi vlasy psalo, ze je uz dlouhe vlasy nudi, ze to je plno prace a ze to proste ostrihaji. Docela by mne zajimalo u tech z vas, kdo mate vlasy dlouhe, proc toto neudelate? Mne napadaji samozrejme duvody typu ze dlouhe vlasy jsou hezci (nebo na vas hezci), ze se tim clovek vyclenuje z davu (coz muze byt take plus).. ale co byste rekly vy, osobne? Nebo vam tyto duvody staci?

Tesim se na pismena

A.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: so květen 06, 2006 7:08 pm    Předmět: Citovat

No,ja v tom mam docela jasno.Desne na to letej kluci a navic si v tom pripadam takova proste holcici.Myslim,ze to k zene patri.Mam dlouhe vlasy od mala,ted je mi 27let a nemam pocit,ze by me pece o ne nejak moc zatezovala.Jana
Návrat nahoru
JanaF
0-7
0-7


Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2006 8:25 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
No,ja v tom mam docela jasno.Desne na to letej kluci a navic si v tom pripadam takova proste holcici.Myslim,ze to k zene patri.Mam dlouhe vlasy od mala,ted je mi 27let a nemam pocit,ze by me pece o ne nejak moc zatezovala.Jana


Přesně tak.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2006 8:58 am    Předmět: Citovat

JanaF napsal:
Anonymous napsal:
No,ja v tom mam docela jasno.Desne na to letej kluci a navic si v tom pripadam takova proste holcici.Myslim,ze to k zene patri.Mam dlouhe vlasy od mala,ted je mi 27let a nemam pocit,ze by me pece o ne nejak moc zatezovala.Jana


Přesně tak.. Smile




No je to tak Smile Jedna moje dlouhovlasá (do pasu) kamarádka říká, že ani nechce, aby měly ostatní ženy dlouhé vlasy, že by měla konkurenci....... kterou v současné chvíli uprostřed těch oškubaných sestřihů fakt nemá Smile)) Takže... psssssst? Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 7:28 pm    Předmět: Citovat

No, kdyz teda nikdo nic nepise,tak me napada,ze se vlasy daji vyuzit coby zatepleni, ikdyz u nas na horach je takova zima, ze to bez cepice saly nejde brrrr.Ted je ale jaro a v lete dlouhy vlasy to je UTRPENI.Kazdy leto prisaham,ze narok uz to z novu nepodstoupim, no a uz zas bude leto,paracky,koupani.Nejhur je, kdyz susime seno.To vzdycky nabehnu v copu jak Nasta.Tohle je dobry tema,tady si vykladam sama s sebou.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 16, 2006 5:54 am    Předmět: Citovat

Tak to s váma souhlasím. Kluci na dlouhé vlasy letí. A má-li dívka vlasy do pasu, tak je často středem pozornosti. A když jdu s přítelem, tak už pár krát si i on toho všimnul, že se za mnou otáčejí kluci! Ale on se nemusí bát, protože dlouhé vlasy mám jen pro něho. A on to i ví! Smile No a nemluvě při sexu, další hračka z kterou se dají dělat věci! .-)

No a ohledně starostí? To je těžko. Každá krása něco stojí. Kdybych měla psa tak se budu starat o psa. Tak mám své dlouhé vlasy a starám se o ně. Je fakt že to dá někdy dost zabrat. Ale výsledek je příjemný!! .-)
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2006 7:56 am    Předmět: Citovat

Monika napsal:
Tak to s váma souhlasím. Kluci na dlouhé vlasy letí. A má-li dívka vlasy do pasu, tak je často středem pozornosti. A když jdu s přítelem, tak už pár krát si i on toho všimnul, že se za mnou otáčejí kluci! Ale on se nemusí bát, protože dlouhé vlasy mám jen pro něho. A on to i ví! Smile No a nemluvě při sexu, další hračka z kterou se dají dělat věci! .-)

No a ohledně starostí? To je těžko. Každá krása něco stojí. Kdybych měla psa tak se budu starat o psa. Tak mám své dlouhé vlasy a starám se o ně. Je fakt že to dá někdy dost zabrat. Ale výsledek je příjemný!! .-)




Haha, no mně zase někdy i přítelkyně dlouhovlasé ženy na ulici ukazuje, kdybych si jich náhodou nevšiml... Smile) Se svýma blond vlasama do pasu stejně konkurenci v Brně nenajde...



A taky souhlas, že v erotice dlouhý vlasy otvírají prostor pro spoustu kreativity Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 16, 2006 7:07 pm    Předmět: Citovat

Moje přítelkyně má opravdu nádherné husté vlasy skoro po kolena. Souhlasím, že je s nimi víc práce a já se jí také snažím pomáhat - zejména s česáním Wink .A pro ni je to velmi příjemné, jako když hladím kočku a ona blahem vrní. Když jdeme spolu po ulici a nefouká vítr (to bezvětří je dost důležité), tak mívá často vlasy rozpuštěné a to je okamžitě středem pozornosti - zejména mužů, ale i žen. Je to prostě krása, která stojí za to. Moc si jí vážím, protože takto dlouhé vlasy má zejména kvůli mě (a nechává si je dál růst), protože ví, že se mi to moc líbí a já za to pro ni udělám cokoliv Laughing
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 17, 2006 9:01 am    Předmět: Citovat

Honza napsal:
Moje přítelkyně má opravdu nádherné husté vlasy skoro po kolena. Souhlasím, že je s nimi víc práce a já se jí také snažím pomáhat - zejména s česáním Wink .A pro ni je to velmi příjemné, jako když hladím kočku a ona blahem vrní. Když jdeme spolu po ulici a nefouká vítr (to bezvětří je dost důležité), tak mívá často vlasy rozpuštěné a to je okamžitě středem pozornosti - zejména mužů, ale i žen. Je to prostě krása, která stojí za to. Moc si jí vážím, protože takto dlouhé vlasy má zejména kvůli mě (a nechává si je dál růst), protože ví, že se mi to moc líbí a já za to pro ni udělám cokoliv Laughing




Fííha! Shocked Závidět se nemá, nicméně.................. nemůžu si pomoci Smile)) Jakou má barvu? A má je rovné či vlnité?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: st květen 17, 2006 7:51 pm    Předmět: Citovat

Arx napsal:
Honza napsal:
Moje přítelkyně má opravdu nádherné husté vlasy skoro po kolena. Souhlasím, že je s nimi víc práce a já se jí také snažím pomáhat - zejména s česáním Wink .A pro ni je to velmi příjemné, jako když hladím kočku a ona blahem vrní. Když jdeme spolu po ulici a nefouká vítr (to bezvětří je dost důležité), tak mívá často vlasy rozpuštěné a to je okamžitě středem pozornosti - zejména mužů, ale i žen. Je to prostě krása, která stojí za to. Moc si jí vážím, protože takto dlouhé vlasy má zejména kvůli mě (a nechává si je dál růst), protože ví, že se mi to moc líbí a já za to pro ni udělám cokoliv Laughing




Fííha! Shocked Závidět se nemá, nicméně.................. nemůžu si pomoci Smile)) Jakou má barvu? A má je rovné či vlnité?




Jsou hnědé a vlnité jsou jen jemně - spíše od zapleteného copu. Přesně takové, jaké se mi líbí Razz
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.