proc vlastne mit dlouhe vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17a1eaadbba9d1018ed04a9304bed08cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

knihomol5 napsal:
Mehta napsal:
MrE napsal:
Does anyone grow their hair long because of God and their religious beliefs?

[I'm asking because the LHC is predominantly Christian and many of those women grow long hair because they want to please God]


Teš se možná zeptám úplně blbě, ale jak spolu souvisí křesťanství a dlouhé vlasy? Není u víry důležitější to, co mám v hlavě, než to, co je na ní? A pokud tedy vlasy nějaký význam mají, proč je potom řádové sestry schovávají?


súvislosť to má, aj s kresťanstvom, ale len takú minimálnu; ale je napísané, že dlhé vlasy sú pýchou ženy, čo aj sú

To tam opravdu je? Surprised to jsem nevěděla, zajímavé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

já bych s krátkýma a to je u mě už 15 cm od hlavy krátký i 20 cm ven vyšla, ale hrozně by mě to ponižovalo jako v dětsství, kdy jsem chodila na 5 cm kvůli tomu, že moje mamka hold chtěla Evil or Very Mad Jinak je to asi jediný důvod... za krátký bych se prostě styděla i když by mi to i možná slušelo ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já nechávám vlasy růst v podstatě asi od doby, kdy jsem začala irsky tancovat a kdy jsem tak nějak objevila krásy keltské a elfí kultury.... A umíte si představit keltku s krátkými vlasy? Razz
A hlavně se mi moc líbí a baví mě se o ně starat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

u mna bol rast dlhych vlasov odstartovany hudbou... nechal som si narast take polodlhe emo-vlasy asi pred 5 a pol rokmi, tie som dal na viacere namietky mojej mamy ostrihat, ale nevedel som, do coho idem - fyzicky ma to totiz bolelo... odvtedy som si zaumienil, ze si tie vlasy ostrihat nenecham, vybudoval som si k nim holt vztah...
ten sa prehlbil, ked som stretol Moranku, ktora sa o ne vlastne doteraz stara viac ako ja Very Happy zastrihavam len konceky, o viac ako par cm si ich ostrihat nechcem, ale uznavam, ze niekedy v buducnosti si ich mozno budem chciet ostrihat, tak si ich proste uzivam, kym ma bavia Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

dlhe su KRASNE aj u zien aj u muzov. U zien je to trosku ine v tom ze je to nadherna koruna krasy a tak stale nemozem a nechcem pochopit tie, co nosia na hlave rozne variacie chemlonu ci uz vlastneho zniceneho alebo nasilu pripleteneho, pretoze ak mate naozaj krasne vlasy ludia sa za vami na ulici otocia a budu ich obdivovat, a to je myslim krasna odmena za usilie a starostlivot. Muzske dlhe vlasy su sexi podla mna ale nie podla kazdej zeny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 6:50 am    Předmět: Citovat

Čím bych metal na koncertech? Cool Laughing
Samozřejmě, poté, co jsem si k vlasům vybudoval vztah to je druhotný důvod, proč mít dlouhé vlasy.
Prostě jsou krásné a ten pocit té svobody, když si to občas rozpustím, cítím se hned jak staroslovanský bojovník z 6. století. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 7:13 am    Předmět: Citovat

Dlhšie vlasy mám lebo som lenivá sa strihať. V poslednej dobe si sama seba predstavujem v chlapčenskom rozcuchu ktorý je samoučesateľny. Ale nemám na to odvahu. Dlhé vlasy sa mi síce páčia, ale nie tie moje...Na cudzích sa pokochám...
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 8:41 am    Předmět: Citovat

Psilocybe: vždyť máš moc krásné vlasy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 8:56 am    Předmět: Citovat

Psylocybe: chlapčenský rozcuch není samoučesatelný, věř mi. Wink Možná na tom malém klukovi, který vzhled vůbec neřeší a klidně jde s pudou od marmelády a kalhotama od trávy, ten může mít na hlavě fakt cokoli. Ale na dospělý ženský, co chce/potřebuje nějak vypadat, fakt samoučesatelný není. Dostat takový chlapčenský rozcuch do správného tvaru znamená denně si mýt hlavu a tvarovat to fénem a stylingovýma přípravkama do toho tvaru. Za mě "ne, díky".
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curlyhair
0-7
0-7


Založen: 30.7.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 5:43 pm    Předmět: Citovat

pre mna su dlhe vlasy symbolom dievcenskosti a zenskosti, v detstve ma mama strihala uplne na kratko, vzdy mi hovorila, ze mne by dlhe vlasy nepristali a ja som odjakziva tuzila po dlhych Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.