proc vlastne mit dlouhe vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8201b955bc3984a3053b759dabe994dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 6:10 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Psylocybe: chlapčenský rozcuch není samoučesatelný, věř mi. Wink Možná na tom malém klukovi, který vzhled vůbec neřeší a klidně jde s pudou od marmelády a kalhotama od trávy, ten může mít na hlavě fakt cokoli. Ale na dospělý ženský, co chce/potřebuje nějak vypadat, fakt samoučesatelný není. Dostat takový chlapčenský rozcuch do správného tvaru znamená denně si mýt hlavu a tvarovat to fénem a stylingovýma přípravkama do toho tvaru. Za mě "ne, díky".
Ja som myslela až skoro taký strojčekový. Pred 7 rokmi som taký rozcuch mala ale žiadne každodenné umývanie, fénovanie či stylingovanie sa nekonalo.
Naposledy ma to napadlo v súvislosti s tým že pôsobím o dosť staršie než som, čo ma teda nejako neteší...a tiež sa necítim v spomínanej dievčenskosti a ženskosti....
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 8:26 am    Předmět: Citovat

Tak ježek samoučesatelný je, to ano. Wink Laughing

Jinak: Já na tohle nemám odhad, ale tak když jsi ten krátký ježek už měla, tak víš, jak v tom vypadáš a asi můžeš odhadovat, jestli tě to fakt omladí... ale neodpustím si to: já nemám moc ráda takové ty hlášky "blond a krátké omladí" - to je přece vždycky jak u koho... Rolling Eyes

A k tý ženskosti si myslím, že dlouhé vlasy nemusí nutně vždycky znamenat i (extra)ženské oblékání a pak celkový dojem nemusí být nutně "ženskost"...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 8:44 am    Předmět: Citovat

súhlasím s tebou, Meadow a myslím si, že krátke vlasy omladia celkom málokoho. napríklad mne vždy vraveli, že v krátkych vlasoch som vyzerala prísne a teda aj staršie. rovnako to vidím na mojich dlhovlasých sestrách. vždy som mala dojem, že na krátke vlasy treba mať proste tváričku a aj pomerne útlu postavičku (ale je len môj názor Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:03 am    Předmět: Citovat

Souhlas s Meadow. Hlavně co se týče té blond, tam je třeba určitý tón pleti. Protože jinak naopak vystoupí našedlý tón a hned tu máme šedivou babku místo chutné bloncky, že Laughing
Jinak krátké omlazují pouze ty, které už mladší vypadají i tak. Já mít na hlavě pixáka, tak mi všude dají studentskou slevu Rolling Eyes
A ano, Juanitta má pravdu, krátké vlasy ladí pouze s útlou postavou. Jinak dáma vypadá jako sněhulák - velká koule, menší koule a nahoře hlavička - kulička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

Nejdřív to bylo kvůli hudbě.Líbilo se mi styl oblékání (v koženým křiváku s řetězem u pasu chodim běžně do města a hospody Smile, power metal a určitá samolibost ve tom smyslu že člověk nebyl staženej hlavním proudem, ale sám si vybral ,,čím chce bejt,,.

A jelikož mám rád fantasy, tak jsem se konečně dokopal do posilovny a snad za rok to doplním trošku barbarským stylem (kožený nárameníky, tetování a neoholená hruď.Asi jako jason Momoa když hrál Conana...je v pořádku jako chlap mít chlapskej ,,idol,, ? Very Happy)
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Chaos: a proč by jako nebylo? Pokud je to idol, co tě někam posune, je to naopak fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:03 pm    Předmět: Citovat

Chaos: Výborně, pak se mi ukážeš v celé své chlupaté kráse! Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 6:07 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Psylocybe: chlapčenský rozcuch není samoučesatelný, věř mi. Wink Možná na tom malém klukovi, který vzhled vůbec neřeší a klidně jde s pudou od marmelády a kalhotama od trávy, ten může mít na hlavě fakt cokoli. Ale na dospělý ženský, co chce/potřebuje nějak vypadat, fakt samoučesatelný není. Dostat takový chlapčenský rozcuch do správného tvaru znamená denně si mýt hlavu a tvarovat to fénem a stylingovýma přípravkama do toho tvaru. Za mě "ne, díky".



Musím oponovat, záleží na typu vlasů. Když jsem měla krátké vlasy (jakože nejdelší asi 5 cm), tak jsem s úpravou neměla sebemenší problém. Moje vlasy prostě poslouchaly, vždycky si "lehly" přesně tak jak jsem chtěla. Problém u mě nastal, když povyrostly a já najednou nebyla zvyklá na to, že je mám a snažila jsem se je upravit do nějakého "účesu" za pomoci gumiček, sponek atd.
V současné době mám mikádo a to je účes, který někdo proklíná, jiný miluje. Já jsem něco mezi. Vlasy pěkně drží tvar, ale štve mě jak jsou krátké, protože už jsem zažila dlouhé Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 8:07 am    Předmět: Citovat

ZaBukem2: Už jsem to psala nahoře v odpovědi psilocybe - ano, ježek (neboť tomu, co je pod 5cm, já říkám ježek) samoučesatelný je. Ovšem kluci nechodí jen na ježka, spousta jich má sice vystříhaný krk, ale tu čupřinu na hlavě delší. A to jsem si představila pod pojmem "chlapčenský účes", protože to je většinou to, co dámy nosí, když jsou ostříhané nakrátko či jak se říká "na kluka". Opravdu krátký "ježkovitý sestřih" nosí jen málo žen. Takže opakuji, že můj původní příspěvek, který cituješ, byl o něčem trochu jiném než myslíte ty a psilocybe, bohužel.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 10:07 am    Předmět: Citovat

Meadow: Špatně jsem se vyjádřila. Chtěla jsem říct, že jsou vlasy (jako např. ty moje), které když jsou krátké (tzn. od ramen nahoru), tak nepotřebují nějakou speciální úpravu. Když jsem měla krátké (a mám je zase Crying or Very sad ), tak jsem ráno mohla vstát, zatřepat hlavou a jít do světa.
Chtěla jsem jen upozornit na fakt, že jsou různé typy vlasů. Nemám ráda, když někdo napíše "měla jsem krátké vlasy a byla to hrůza, každé ráno mi trčely na všechny strany a když jsem to tak měla já, tak to tak mají i všichni ostatní".
Ale to už jsme někde jinde od tématu. Nechci, aby to tu vyznělo, že se zastávám krátkých vlasů, to vůbec ne, krátké vlasy = fuj Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.