NEJoblíbenější výrobky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3344ad4973eb7ce6e23ad03c553aab98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Vlasy: šampony a kondicionéry Timotei (hlavně ty henové) a Palmolive, šampony pro zvířata (pozůstatek z mého působení na ústavu pro kontrolu veterinárních léčiv a přípravků)

Pleť: krémy a make-up od Avonu (přesné názvy nevím), nyní jsem objevila v lékárně kosmetiku D´Oliva - trochu mastnější, ale úžasně to pleť nadopuje

Líčení (běžné): tužka na obočí Koh-i-Noor (jako snad jediná je opravdu tvrdá - na obočí a tolik se nemaže jako ostatní, navíc stojí pár korun), tuhý pudr Gabriela Salvete č.2, laky na nehty Gabriela Salvete

Líčení (na vystoupení): nedám dopustit na linky a oční stíny MANIC PANIC (k dostání v gothic shopu, jsou sice dražší ale opravdu kvalita) a na černou tužku na oči od Miss Sporty

Tělo: nějaký sprchový gel a tělové mléko (ale ne moc výrazně parfemované)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 12:59 pm    Předmět: Citovat

Sharqigirl napsal:
Vlasy: šampony a kondicionéry Timotei (hlavně ty henové) a Palmolive, šampony pro zvířata (pozůstatek z mého působení na ústavu pro kontrolu veterinárních léčiv a přípravků)



Líčení (na vystoupení): nedám dopustit na linky a oční stíny MANIC PANIC (k dostání v gothic shopu, jsou sice dražší ale opravdu kvalita) a na černou tužku na oči od Miss Sporty



šampony pro zvířata? To jako, že bych zabavila šampon pro kočku, když ona ho nepoužívá? Laughing

Od manic panic mam rtěnku a spokojená moc nejsem, nad očními linkami jsem přemýšlela, lae je to drahé a nemají tester...


Jinak u mne momentálně vede zelená tužka na oči od dermacol, řasenka dermacol, pudr dermacol a rtěnka s tužkou na rty od Gabriely salvete.
Místo pletového krému mam Sudokrem.
Na vlasy mám santé, logonu, revalid a klorane
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
šampony pro zvířata? To jako, že bych zabavila šampon pro kočku, když ona ho nepoužívá? Laughing



JJ, nějak tak Laughing . Taky nejsou vůbec špatné kondicionéry pro dlouhosrsté kočky. Všeobecně zvířecí kosmetika není o nic horší než lidská. Naopak zvířata, a hlavně kočky, mají všeobecně citlivější kůži a hůř reagují na chemii než lidé, proto jsou tyhle šampony stejně účinné, ale na druhou tranu nejsou tak drastické ve svém účinku.
Skoro 3,5 roku jsem měla na starosti schvalování těchto přípravků pro prodej v ČR, takže jsem si zvykla je používat, obzvlášť když byly k dospozici vzorky zdarma, že..... Twisted Evil


wensdy napsal:
Od manic panic mam rtěnku a spokojená moc nejsem, nad očními linkami jsem přemýšlela, lae je to drahé a nemají tester...


No, já používám ty drahé gelové linky na oči. Výhoda jak těchto linek, tak očních stínů je, že opravdu drží a neroztečou se ani když se člověk pořídně spotí. Červená je opravdu červená (ne růžová či cihlová) a černá je opravdu černá (ne šedá či modrá) jak tomu často bývá u ostatních značek...ale tohle jsou myslím fakt specifické požadavky, pro běžné nošení mám obyčejnější a konzervativnější líčidla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

Jednoznačně jelení lůj - stálice nejstálejší. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Jednoznačně jelení lůj - stálice nejstálejší. Smile



....na ten jsem zapomněla - bez loje či pomády na rty ani ránu... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

Sharqigirl napsal:
Tereza napsal:
Jednoznačně jelení lůj - stálice nejstálejší. Smile



....na ten jsem zapomněla - bez loje či pomády na rty ani ránu... Laughing


No já právě jenom ten jelení lůj, pomády, labella a pod. mě hrozně vysušují a pálí po nich rty. Ještě snesu ten jelení lůj takový ten maličký růžový ovoněný, jinak ne. Verze s placentou a bůhvíčím možným nejsou pro mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

vlasy:kondicionery henna
plet: nivea garnier alverde
líčení:miss sporty mabyline dermacol
tělo:balea Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
efcaa
21-40
21-40


Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 9:48 pm    Předmět: Citovat

takze tiez sa pridavam:D

TVAR: teraz som objavila super odlicovaciu vodu od BIODERMY na citlivu plet,myslim, ze lepsiu som este nemala, inac krem na tvar mam teraz nejaky z oriflamu celkom dobry ale chcela by som potom prejst na nejaky prirodny

VLASY:no teraz pouzivam sampon od FITOVALU a ten mi celkom vyhovuje ale mala som aj revalid,nic moc...a teraz mam este novy od Alverde taky ruzovy celkom dobry...ale fitoval vedie...balzamy rozne..faza skusania Very Happy mala som ruzovy glisskur celkom good, teraz mam DOLIVU citronovu tu som mala zatial len raz,a skusam tiez pantenolovy kondicioner
a potom masky na vlasy nejaka domaca vyroba asi najlepsie Very Happy

TELO:chcem si kupit kokosak,momentalne mam peeling od dove dobry,sprchac Alverde-rozne
a telove nieco medove z oriflamu-spokojna

LICENIE:velmi rozmanite,rasenka GOSH-spokojnost, tiene-vela..miss sporty,astor,rimmel,dermacol etc etc.........kryci krem-alverde,inac mi vyhovuje tiez make up od rimmel,lesky rozne-velmi spokojna som s astorom,potom vpohode miss sporty, a milujem jeden od rimmelu

naozaj som teraz vo fazi rozneho skusania ale s tymito som zatial spokojna Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

no tééda!alverde je dobré že?nebo snad ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
no tééda!alverde je dobré že?nebo snad ne?

To si piš! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.