Henna bezbarvá/přírodní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 106, 107, 108  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ba8d6eee732c9bac70903464c785f89Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 11:08 pm    Předmět: Citovat

dekuju, uz se zadarilo Wink sice jsem to nakonec smixovala s orechove plavou, ale vysledny efekt je temer bezbarvy - jen takove sladeni, rekla bych.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to zní dobře - tys žádný výrazný změny ani nechtěla, ne? Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

Holčiny potřebuju poradit...koupila jsem si dneska měděnou hennecolor a chci si to plácnout na vlasy...já vím je to dost velký experiment Very Happy nemohly byste sem dát nějaký obrázek jak to bude asi vypadat? Já nemám představu...nebo je tu někdo, kdo má původní barvu vlasů podobnou jako já a nabarvil na měděno? Prosíím nechci být výrazně červená jen něco mezi zrz a maximálně lehkou červenoou Embarassed
A ještě taková prosba...co myslíte, jak v tom budu vypadat? Nemám si radši koupit nějakou hennu na smíchání ( asi z DM ?) prosím moc, spěchá to, dneska to hodlám provést Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

Awerin, strašně ráda bych ti poradila, ale nevím jak. Myslím, že z měděné červená nebude, to bys musela použít mahagon nebo bordó. Tak držím palečky Smile myslím, že ty jseš typ, kterýmu sluší všechno! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

bééé ještě že mám v sobě tolik adrenalinu Laughing Twisted Evil Už tu sedím s hennou lebedící si na mých vláskách tak běda jestli ze mě udělá semafor Laughing No tak už jsem toho zažila hodně Very Happy Když jsem dokázala půl roku žít se svítivě blond patkou, tak překousnu 3 měsíce s červenými(doufám, že teda zrzavými Laughing ) vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Holčiny potřebuju poradit...koupila jsem si dneska měděnou hennecolor a chci si to plácnout na vlasy...já vím je to dost velký experiment Very Happy nemohly byste sem dát nějaký obrázek jak to bude asi vypadat? Já nemám představu...nebo je tu někdo, kdo má původní barvu vlasů podobnou jako já a nabarvil na měděno? Prosíím nechci být výrazně červená jen něco mezi zrz a maximálně lehkou červenoou Embarassed
A ještě taková prosba...co myslíte, jak v tom budu vypadat? Nemám si radši koupit nějakou hennu na smíchání ( asi z DM ?) prosím moc, spěchá to, dneska to hodlám provést Embarassed Laughing

Awerin, mám původní barvu tmavší než ty, ale aspoň teoreticky můžu poradit - myslím, že budeš prostě rezavá. Ta měděná hennecolor je úplně základní. Neumím si představit, jak v tom budeš vypadat, taky záleží na tom, co chceš, možná to zkus smíchat s nějakou tou plavou nebo blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:28 pm    Předmět: Citovat

Už mám smůlu, plácla jsem to na hlavu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Už mám smůlu, plácla jsem to na hlavu Laughing

No...zvyknem si Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Hmm, to zní dobře - tys žádný výrazný změny ani nechtěla, ne? Smile Cool


presne tak. sice se mi zrzave vlasky strasne libi, ale jsem trochu srab a musela jsem se nejdriv trochu bezbarve otukat Very Happy
koukala jsem, ze mnoha dlouhovlaskam tady henna moc nevoni, ale ja si dnes musela umyt hlavu a pres to stale citim hennu - straaaasne mi voni - jako bylinkovy caj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

heyday napsal:
straaaasne mi voni - jako bylinkovy caj Smile




viď Very Happy se pak tejden po tom očuchávám Laughing


Edit o pár vteřin později: to zni blbě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 106, 107, 108  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.