Henna bezbarvá/přírodní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 105, 106, 107, 108  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=740738db087d10fba6c9f58d5ea76260Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2015 6:03 pm    Předmět: Citovat

Jo, sorry. Já zapomněl napsat, že ta blond byla barvená (i když ne odbarvovaná).
Jinak obojí by mělo dělat víceméně tu barvu, jakou má ten prášek sám o sobě - tedy hnědou (ne světlou, ne nijak tmavou). Na druhou stranu se to žádným způsobem nezažralo do struktury vlasu. Prostě se to jen špatně vymývalo.
Tak mě napadá, jestli to barvení shikakai a amly nesouvisí s kvalitou povrchu vlasů - že by se to drželo spíš v pórovitějších vlasech.

Každopádně si myslím, že to můžeš vyzkoušet bez trvalých následků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2015 7:58 pm    Předmět: Citovat

Ještě mi došlo - amla barví výrazněji než shikakai. Zabarvené ruce a spáry mezi dalždičkama stačilo od shikakai umýt vodou, zatímco u amly se muselo použít mýdlo a ani to nepomohlo úplně na 100%.
Takže shikakai bych se ani na blond vlasy nebál. Amla už může několik umytí odolávat. (Ale já mám vlasy černé, takže to ber spíš jako pravděpodobnou teorii. Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2015 9:44 pm    Předmět: Citovat

Tak už to bahno má na hlavě, dala jsem nakonec celou cassiu 100g, zalila heřmánkovým čajem, do kterýho jsem rozpustila med (nechtělo se mi ho zahřívat zvlášť), celej citron a cca lžíci riciňáku. Zbyla mi toho asi třetina až čtvrtina, tak jsem to hodila do mrazáku na příště. Má dost hustý vlasy a já se bála, aby to stačilo, nakonec jo, Khadí je fakt pěkně namletá a nic neopadávalo.

Shikakai ani doma nemám, tak bych stejně asi neriskovala... Možná mám doma tu amlu už nějakou "vyčpělou", že když jsem si ji tehdá nabahnila, tak barva stejná (hnědá myšina) a nic zabarvenýho rozhodně neskončilo...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2015 7:53 am    Předmět: Citovat

Diky....no ja prave na urcitych mistech mam vlasy skoro bile[a jinde uplne tmave]a prave rozhodne nechci ztmavovat...spis bych rada zesvetlila...tak to asi nebude ono....tedy zatim jsem to ani nekoupila-jen uvaha...
A jeste myslim maji nejaky prasek 7 bylin nebo tak..myslite, ze to taky barvi? proste hledam alternativu k bezbarve henne-ktera casem taky ztmavuje....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2015 9:15 am    Předmět: Citovat

Tak hlásím výsledek, bahno měl na hlavě 12 hodin Laughing Přes noc prostě. Vlasy prý hrubší při mytí, což ale je podle mě dobře, henna mi to taky dělá, a s barvou to asi nehnulo Smile Má je zatím ještě trochu mokrý, tak uvidím za sucha.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 1:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nezvládám číst celou diskusi, chci se zeptat, jestli Henné Natur (cuivre naturel) barví. Píšou, že obsahuje trochu lawsonie inermis, ale kolik, to netuším.
Jak tak na to koukám, asi jsem nekoupila čistou, i když nahoře na krabičce má napsáno přírodní henna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 1:18 pm    Předmět: Citovat

Horalka: Jestli ta krabicka vypada takhle http://www.dzauhar-abdallah.cz/fotky12342/fotos/_vyr_1102ca-57.jpg tak je to cista lawsonie ... ta je oranzova. Pokud jsi blond a nechces zrz, tak bych ji na hlavu urcite nedavala.

Obvykle je cassia budto uvedena jako cassia nebo jako "neutralni" ci "blond" henna. Ony totiz vsechny henny (mam na mysli ty kvalitni a nesizene) jsou prirodni ... Embarassed tim se moc ridit neda Confused
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 1:21 pm    Předmět: Citovat

Jitt, no tak to je pecka, doklad o koupě nemám, bo jsem jelito, takže můžu do alpiku znova a vezmu vitamínovou henne color. Mám přesně tuto krabičku, co si posílala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 8:31 am    Předmět: Citovat

Tak ona Henné Natur má i neutrální hennu a to je cassia:

PS: sorry, menší obrázek mi to nenašlo...
_________________


Naposledy upravil Meadow dne po únor 08, 2016 8:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 8:33 am    Předmět: Citovat

Meadow, díky, už to vím Smile dneska to zkusím vyměnit, ale nevím, jestli budu bez účtenky úspěšná. Ještě, že jsem si to na hlavu nedala, to by dopadlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 105, 106, 107, 108  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.