Sezamový olej

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63d5a9d210d4779f351083c8c17b3d14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 8:24 pm    Předmět: Sezamový olej Citovat

Sezamový olej... Co vy naň? Pani z Himalaye mi ho poradila - vraj je výborný, dostať ho v potravinach (u nas napr. v Bille). Radila mi ho miesto jojobaku. Tak som si ho kupila a dokonca som sa dočítala ze je výborný vnútorne proti hnačke a rakovine a doporučuje sa kazdy den vypiť 1 lyžičku, a inak aj na pleť a vlasy. Dnes som ho kupila ze ho skúsim a zdá sa mi dost mastný, neviem zatial som ho dala len na tvár, a tak krasne vonia ze by som ho najradsej hned cely vypila, ale počuli ste niekedy niekto nieco o nom?
Návrat nahoru
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

Můj brácha, který s rodinou praktikuje makrobiotiku říkal, že sezamový olej je dobrý používat v zimě, protože ohřívá a olivový olej v létě, protože ochlazuje - jako myslím na vaření.. Very Happy
máme ho doma a já si ho přidávám např. do henny.. je moc dobrý tak všestranně, no a momentálně ho používám i do zábalů místo oliváku, páč ten už nám došel..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvi11
41-80
41-80


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 8:05 am    Předmět: Citovat

ja citam momentalne knihu o ajurvede a tam vyzdvihuju tri najlepsie oleje pre pokozku:kokosovy,sezamovy a olejovy.kokosak sa uz prebral,olivak tiez tak by sme mohli poohovarat ten sezamovy Wink ja som uz pisala niekde vo vlakne o zdravej vyzive ze som dlhodobejsie uzivala denne lyzicu pomleteho lanoveho a sezamoveho semienka a toto jedine mi NAOZAJ zlepsilo plet,tak si myslim ze na tom sezame nieco bude,hlavne ta ajurveda sezam dost vychvaluje a hlavne masirovanie celeho tela olejom,a hlavne aj hlavy,ze to zlepsuje pamät a vsetky funkcie mozgu atd,lebo cez kozu nam prenika vsetko do tela ,preto je najlepsie sa natierat len tym co sa da jest.masirovanie tela olejom raz tyzdenne oddaluje starobu a celkovo zlepsuje funkcie ludskeho tela a budeme vyzerat omnoho mladistvejsie aj vo vyssom veku.takze bomba nie Smile ja to uz praktizujem(hlavne masirovanie hlavy olejom)a napodiv mi zacalo vyrastat dost takych tych novych vlaskov.akurat sa citim ako nacelnik mastny vlas Laughing ale ved v noci to nevadi a rano sa to umyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.