Masky a kúry Planet Spa (Avon)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=095b07d7af29bd593f2bfb42fa177ad2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marjej
8-20
8-20


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 8:05 am    Předmět: Citovat

A co říkáte na Planet Spa od Avonu Question Já jsem přemýšlela, že bych si od nich objednala masku nebo kúru na vlasy. Máte s tím někdo zkušenosti Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cockatiel
21-40
21-40


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 8:39 am    Předmět: Citovat

marjej napsal:
A co říkáte na Planet Spa od Avonu Question Já jsem přemýšlela, že bych si od nich objednala masku nebo kúru na vlasy. Máte s tím někdo zkušenosti Question


Avon neni vubec kvalitni kosmetika, uz jsem vsechno vyhazela!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

marjej napsal:
A co říkáte na Planet Spa od Avonu Question Já jsem přemýšlela, že bych si od nich objednala masku nebo kúru na vlasy. Máte s tím někdo zkušenosti Question


Já jsem měla z řady Planet Spa masku s olivovým olejem a pak olejovou kúru na vlasy a super, nemůžu si stěžovat, vlásky byly hebké a dobře rozčesatelné... A četla jsem tady na fóru, že velmi dobrý je od AVONU taky šampon s mákem a mandlovým mlékem, chce to vyzkoušet, ale myslím si, že ta řada PLANET SPA je to nejlepší z AVONU. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Já měla taky tu olejovou kúru od Planet Spa,ale moc mě neuchvátila. Měla tam silikon(ale vymývací) a taky se mi blbě nanášela na vlasy-vůbec mi na nich nedržela a spíše jsem to měla jen na rukách. Tak jsem lahvičku vylila a teď do ní dávám ty jednorázové masky Swiss O Par z Rossmana nebo dmka. Takže nemám problémy s tím otevřeným sáčkem Wink Pak jsem od Avonu ještě měla ten ochranný sprej na léto,ale zas sem nebyla spokojená,tak mám jen tu lahvičku a do ní přelévám jiné věci které se mi neprakticky skladují nebo nanášejí na vlásky. Nezkoušela jsem sice šampony od Naturals,ale měla jsem jednou vzorek těch šamponů Advance Techniques a byla to hrůza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cockatiel
21-40
21-40


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:41 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
mě příde že avon jenom krásně voní,ale po kvalitě - známe...


Krasne voni a to je vsechno. Jeste mi vysusuje vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Vše o Avonu zde:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1052&postdays=0&postorder=asc&start=230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.