Složení březového šamponu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e724353aafc543b9a04ace99f8379452Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Tak já si myslím, že pokud ti vyhovuje, určitě ho používej nehledě na složení Wink


Jasný, to určo jo, ale zajímalo mě, co dávám na vlásky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

Ale no tak, Sarah přece nepsala, že je to přírodní šampon Laughing Mě přijde, že jste teď někteří "zblblí" z těch přírodních věcí a jak někde uvidíte PEG nebo něco podobného, tak je to okamžitě hnus, největší driják, strašně škodí a nejlépe vylét! Wink
Já myslím, že je to normální šampon, tyhle látky obsahuje hodně šamponů, klidně ho používej, jestli ti vyhovuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Ale no tak, Sarah přece nepsala, že je to přírodní šampon Laughing Mě přijde, že jste teď někteří "zblblí" z těch přírodních věcí a jak někde uvidíte PEG nebo něco podobného, tak je to okamžitě hnus, největší driják, strašně škodí a nejlépe vylét! Wink
Já myslím, že je to normální šampon, tyhle látky obsahuje hodně šamponů, klidně ho používej, jestli ti vyhovuje Wink


Ale Sarah se ptala, co v tom je a Herminka jí to napsala. Že běžné šampony obsahují nepřírodní věci víme všichni a že tyto věci nejsou úplně košer taky. Jen přidala, že ona by to na sebe nedala. Nikomu nic nekazazuje, nikoho neblbne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Ale no tak, Sarah přece nepsala, že je to přírodní šampon Laughing Mě přijde, že jste teď někteří "zblblí" z těch přírodních věcí a jak někde uvidíte PEG nebo něco podobného, tak je to okamžitě hnus, největší driják, strašně škodí a nejlépe vylét! Wink
Já myslím, že je to normální šampon, tyhle látky obsahuje hodně šamponů, klidně ho používej, jestli ti vyhovuje Wink


Laughing Laughing Laughing Když já mám taky někdy ten pocit Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:

Ale Sarah se ptala, co v tom je a Herminka jí to napsala. Že běžné šampony obsahují nepřírodní věci víme všichni a že tyto věci nejsou úplně košer taky. Jen přidala, že ona by to na sebe nedala. Nikomu nic nekazazuje, nikoho neblbne Wink


Já teda Hermince samozřejmě děkuju, ale je fakt, že je to podaný způsobem, že má člověk pocit, že si leje na hlavu savo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Já bych to viděla takto Arrow kdo má citlivou pokožku hlavy, může na to reagovat tím, že se mu asi budou tvořit lupy nebo tak...a pokud ti ten šampón vyhovuje, tak není co řešit..určitě si ho neliješ na hlavu celý ...otázkou totiž je, do jaké míry jsou ty chemický výrobky nebezpečný?! Confused
A Herminka to prostě vysvětlila tak, co ty chemický značky znamenají a co můžou způsobit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Sampon jsem vyzkousela, vlasy jsou daleko lepsi nez po drazsich drogerkovych sampnech, srovnatelny vysledek s utrekramem - objem a lesk. Velmi prijemne me prekvapil. Dle meho soudu lepsi nez koupit sunsilk apod, pokud neni nekdo vyhraneny na prirodni produkty Wink. A ta cena Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 6:27 pm    Předmět: Re: Složení šamponu Citovat

Moc prosím ty zkušený, co se vyznají ve složkách šamponu - pořídila jsem si i heřmánkovej a kopřivovej od stejný firmy, ale v heřmánkovým je navíc tohle:

Glucose, Bisabolol

Nevíte, co je to za složky?
Díky moc!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

Glucose - glukóza. Hroznový cukr. Je jí hodně i v medu.

Bisabolol je prý extrakt heřmánku. A jestli to chceš chemickým názvem, tak seskviterpenický alkohol.

Když tak koukám občas na některé složení a ty názvy tam, říkám si zlatý Presl a jeho české chemické názvosloví. To aspoň z názvu člověk celkem snadno pozná chemický vzorec, líp než z té mezinárodní terminologie. A pak už se to hledá snadno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Glucose - glukóza. Hroznový cukr. Je jí hodně i v medu.

Bisabolol je prý extrakt heřmánku. A jestli to chceš chemickým názvem, tak seskviterpenický alkohol.

Když tak koukám občas na některé složení a ty názvy tam, říkám si zlatý Presl a jeho české chemické názvosloví. To aspoň z názvu člověk celkem snadno pozná chemický vzorec, líp než z té mezinárodní terminologie. A pak už se to hledá snadno.


Aha, takže nic podivnýho Smile Akorát mě udivuje glukóza v šamponu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.