zvěrolékař odmítl ošetřit psa
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77c25c45cb5bdc39659c8983c895d15dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 8:44 pm    Předmět: zvěrolékař odmítl ošetřit psa Citovat

dneska jsem na novinkách četla pro mě nepochopitelnou zprávu o veterináři, který odmítl přijet k autem poraženému psovi.

Připojuji link na celou zprávu: http://www.novinky.cz/clanek/132094-veterinar-odmitl-osetrit-zraneneho-psa.html

Je to krátká doba od reportáže o utýrané kočce na to abychom zase měli takovou lidskou bezohlednost (a hamižnost) k trpícímu tvoru, nemyslíte? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Je to smutný. Ale mam kamaráda, co mu pod okny taky přejeli psa. Úpně cizího, toulavýho, zkrátka vořecha. VYběhl a rychle ho odvezl na veterinu. Stálo ho to sice 25 000 kč, ale dodnes nelituje, má prostě věrnýho kamaráda doma a vlastně zdravýho . A to díky jemu a jeho objetavosti a nelhostejnosti k živýmu tvorovi Idea Kéž by víc takovejch Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:58 am    Předmět: Citovat

Mě to tedy včera rozčílilo. Ihned by měl po licenci Exclamation A ještě si ve zprávách vleze do televize... chodila bych kanálem, kdybych ovšem vůbec něco takového z pusy vypustila. Mě akorát napadl pouze jediný slušný komentář a to, že až pana rádobydoktora jednou srazí auto a sanitka nepřijede, bude to pak taky 1:1 Question Question Hovado, hlavně, že ho zvířátka dobře živí, o tom to je...... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

No jo,to mě taky naštvalo. A ještě jak to zdůvodňoval, že mu policajti odtáhli auto či co, tak jim nepomůže... Nevím, jestli si ten idiot uvědomuje, že jediný koho tím potrestal, je ten pes.... Mad K takovému veterináři bych teda určitě nešla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 9:10 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No jo,to mě taky naštvalo. A ještě jak to zdůvodňoval, že mu policajti odtáhli auto či co, tak jim nepomůže... Nevím, jestli si ten idiot uvědomuje, že jediný koho tím potrestal, je ten pes.... Mad K takovému veterináři bych teda určitě nešla...


Přesně tak. Nešla bych tam už ani pro vatu do uší. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:39 pm    Předmět: Citovat

nejhorší je, že mu "hrozí" akorát pokuta nebo důtka, odejmutí licence snad ani v takovém případě neexistuje. To opravdu nechápu... Proč někdo takový vůbec veterinární medicínu studuje, snad jenom proto, že si myslí, že je to dobrý způsob výdělku? copak ten dotyčný nemá soucit? ... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:

Přesně tak. Nešla bych tam už ani pro vatu do uší. Evil or Very Mad


na jednu stranu dobře, že vlezl před kameru a vypustil tam to, co vypustil. Udělal si tam reklamu sám a naprosto bez lítosti se k tomu přiznal, takže doufám, že ti aspoň trochu inteligentnější už k němu nepůjdou. Jestli je v tom městě dalších 8 veterinářů, tak doufám, že od něj všichni utečou, když mají kam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

souhlasim,presne si myslim,ze touto svoji "skvelou"reklamou si ,doufam,vyslouzi prazdnou ordinaci Evil or Very Mad vzdyt to je jako by lekar neposkytl pomoc prejetemu cloveku,jsou do jednim slovem blbci a hovada a at si rika co chce...vzdyt i kdyz je plna cekarna pacientu,tak oni pochopi nalehavost pripadu a pockaji,vzdyt tak je to normalni. je to sebestredny i...t na entou Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
souhlasim,presne si myslim,ze touto svoji "skvelou"reklamou si ,doufam,vyslouzi prazdnou ordinaci Evil or Very Mad vzdyt to je jako by lekar neposkytl pomoc prejetemu cloveku,jsou do jednim slovem blbci a hovada a at si rika co chce...vzdyt i kdyz je plna cekarna pacientu,tak oni pochopi nalehavost pripadu a pockaji,vzdyt tak je to normalni. je to sebestredny i...t na entou Evil or Very Mad


No jasně. já jsem kdysi byla s čubinou na veterině v jednu ráno, protože měla křeče a svíjela se mi jak hádě, ale protože tam pán přivezl sraženýho mourovatýho kocourka, bez reptání jsme samozřejmě počkali, protože tam šlo o život a bylo mi jedno, jestli jsou tři odpoledne nebo jedna ráno. Ten vete je obyčejný hovádko a o tom jeho zdůvodnění ani nemluvím, to by mi ten příspěvek tady ani nezobrazilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Hovado jedno kéž by se mu něco stalo.Kéž by majitel toho pejska byl lékař který mu v budoucnu bude moct zachránit život a neudělá to.Pak to bude 1:1.Zmetek jeden hnusnej prej plná ordinace to maj v tom městě takových nemocných psů že tam má 8 veterinářů plnou ordinaci?Kecal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.