zvěrolékař odmítl ošetřit psa
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92e8ec1cdcff7dcdc63092c7e4536cc6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

Když jsme měli psa ve stavu, kdy nebyl schopen převozu, nebyl žádný z veterinářů v MS kraji, které jsme obvolali ochotný přijet. Ani jeden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Když jsme měli psa ve stavu, kdy nebyl schopen převozu, nebyl žádný z veterinářů v MS kraji, které jsme obvolali ochotný přijet. Ani jeden.


Mně to povídej, měli jsme fenku po operaci a někdy v noci jsme zjistili, že to nevypadá asi tak jak by mělo. Náš veterinář bylo mimo ČR, čemuž věřím, ale ve zlatých stránkách kohokoliv jsme obvolali, že máme psa po operaci a vykazuje nějaké divné chování okolí toho zákroku, tak nám řekli, ať se obrátíme na svého veterináře a když jsme řekli, že je mimo tak nám řekli, ať to zkusíme jinde, že v noci se rozhodně nebude obtěžovat chodit do ordinace. Jedna doktorka nám ale řekla, že přijet můžeme, bylo to asi za deset minut půlnoc, ale že o půlnoci jejich pohotovst zavírá a že by na nás fakt nerada velmi nerada čekala...naštěstí to nebylo nic vážného jak jsme potom od toho našeho zjitili, ale stejně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

To je neskutečné.A jde to vůbec?vždyť normální lékař nesmí neobsloužit pacienta a veterinář to jako smí?To je síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 3:22 am    Předmět: Komentář Citovat

lučnívíla napsal:
souhlasim,presne si myslim,ze touto svoji "skvelou"reklamou si ,doufam,vyslouzi prazdnou ordinaci Evil or Very Mad vzdyt to je jako by lekar neposkytl pomoc prejetemu cloveku,jsou do jednim slovem blbci a hovada a at si rika co chce...vzdyt i kdyz je plna cekarna pacientu,tak oni pochopi nalehavost pripadu a pockaji,vzdyt tak je to normalni. je to sebestredny i...t na entou Evil or Very Mad


Rozhořčení je oprávněné, článek jsem si přečetla. Při čtení vlákna mě však upoutala jiná věc: lučnívílo, Ty umíš být sprostá? Nějak mě to překvapilo, protože mi to k Tobě nesedí (ani v této situaci)... To jen tak na okraj... Mám pocit, že ale někde v ČR existuje i zvířecí záchranka, která k případům vyjíždí jako ta klasická člověčí...

Z dikuse pod článkem (často se v ní objevují opravdu velmi zajímavé a podnětné informace):

"vetmed (seznam.cz)31. 1. 2008 11:40 - *.gov.cz

Zákon 166/99 žádnou takovou povinnost veterinárnímu lékaři nestanovuje."

Patrně to tam napsal nějaký veterinář...


Naposledy upravil Milovník dne ne únor 03, 2008 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 11:15 pm    Předmět: Komentář Citovat

Uvědomila jse si zajímavou skutečnost: Po přečtení témat "Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu" a "zvěrolékař odmítl ošetřit psa" docházím k závěru, že lid na DV se velmi rozhněvá, je-li usmrceno zvíře, ale skoro nereaguje na smrt dívky, která byla před lety zabita na VŠ koleji, o čemž píšu v bloku. Na její smrt zareagovali svými příspěvky jen 3 lidé, zatímco v obou zmíněných vláknech se to reakcemi jen hemží a někdy i dosti ostrými... Škoda, že nejsem vystudovaná psycholožka, abych si vše dostatečně zdůvodnila a měla to i podepřené. Takto se mohu jen domnívat, že... Nebo je to tím, že bloky se moc nečtou? Ale Kosák už se vyrovnala... Jenže to je zábavná vložka, které také fandím. Ona je vlastně jako Nova a já pro změnu jako ČT, a proto jsem vážnější... Stejně se tam na rozdíl od zvířecích vláken už nic nezmůže... A možná je to jen o tom, že se autorka nedočkala ohlasu - ano, o tom to bude především...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 12:18 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Uvědomila jse si zajímavou skutečnost: Po přečtení témat "Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu" a "zvěrolékař odmítl ošetřit psa" docházím k závěru, že lid na DV se velmi rozhněvá, je-li usmrceno zvíře, ale skoro nereaguje na smrt dívky, která byla před lety zabita na VŠ koleji, o čemž píšu v bloku. Na její smrt zareagovali svými příspěvky jen 3 lidé, zatímco v obou zmíněných vláknech se to reakcemi jen hemží a někdy i dosti ostrými... Škoda, že nejsem vystudovaná psycholožka, abych si vše dostatečně zdůvodnila a měla to i podepřené. Takto se mohu jen domnívat, že... Nebo je to tím, že bloky se moc nečtou? Ale Kosák už se vyrovnala... Jenže to je zábavná vložka, které také fandím. Ona je vlastně jako Nova a já pro změnu jako ČT, a proto jsem vážnější... Stejně se tam na rozdíl od zvířecích vláken už nic nezmůže... A možná je to jen o tom, že se autorka nedočkala ohlasu - ano, o tom to bude především...

No nevím, mi přijdeš jako Nova spíš ty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 3:50 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Day napsal:
No nevím, mi přijdeš jako Nova spíš ty...


No, taky bych řekla. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 4:55 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Uvědomila jse si zajímavou skutečnost: Po přečtení témat "Brutálně zabitá kočka a pachatelé činu" a "zvěrolékař odmítl ošetřit psa" docházím k závěru, že lid na DV se velmi rozhněvá, je-li usmrceno zvíře, ale skoro nereaguje na smrt dívky, která byla před lety zabita na VŠ koleji, o čemž píšu v bloku. Na její smrt zareagovali svými příspěvky jen 3 lidé, zatímco v obou zmíněných vláknech se to reakcemi jen hemží a někdy i dosti ostrými... Škoda, že nejsem vystudovaná psycholožka, abych si vše dostatečně zdůvodnila a měla to i podepřené. Takto se mohu jen domnívat, že...

....smrt té slečny je dost smutná a hrozná událost a někdy prostě dojdou slova. Určitě to není to o lhostejnosti. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:47 pm    Předmět: Komentář Citovat

Děkuji za reakce. O ně jsem přece stála...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:53 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Děkuji za reakce. O ně jsem přece stála...


Ale proč to plést na fórum o uhynulém psovi, když to má vlastní blog... Pokud nejsou reakce tam, nebude moc produktivní vynucovat si je tady, nic ve zlým...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.