Tetovanie alias kerky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbf8b27838ebe1abfd40c47757e24f39Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 11:22 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
V tom pripade mozes rovno zacat zvazovat skarifikaciu. Odpada tam starost o "skarede zle latky" vo farbe. Wink


Taky mě napadla. Nicméně, pokud bych se rozhodovala pro nějaký ten zásah, zvolila bych vnitřní stranu zápěstí, která mi přijde pro tuhle metodu dost nevýhodná... (I když, těžko říct, jestli vtetování chem. látek do blízkosti žil není stejná drasťárna.) Tak jako tak, zkusím se na možnosti ještě poptat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 11:31 am    Předmět: Citovat

Myslis, ze by to bol naozaj az taky problem? Ako ano, je to sice citlive miesto, ale hadam by si dobrovolne nepodrezavali zakaznikov... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 11:35 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Jde mi spíš od dlouhodobější důsledky, ale počítám, že tak ohrožující to asi opravdu nebude. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ty jo, některé bílé jsou fakt hezké. Smile Já si počkám, až vynaleznou kvalitní inkoust na tetování na 5 nebo 10 let. Pokud vím, tak to ještě nemají zmáknuté a po zmizení tetování zůstává na kůži zažloutlé místo. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 4:06 pm    Předmět: Citovat

Kikinecka: Nic jako tetovani na 5-10 let neexistuje ... bohuzel. Tetovaci barvy ktere se pro tohle pouzivaji jsou totiz urcene pro permanentni make-up. Oblicej je UV zareni exponovany neustale a proto barvy z obliceje praticky uplne po nejake dobe zmizi ... navic je jich tam pomerne malo (oboci/rty). Coz se neda rict o kteremkoliv jinem kusu tela, kde je tetovani casto zakryto latkou a tudiz se "nerozklada" podle predpokladu a proto vznikaji ty rozplizle vybledle fleky ...

Kuze na obliceji je proste trochu "vyjimecna". A ono dost mozna ani ten permanentni make-up absolutne nezmizi a vzdycky tam neco zustane ...

A to je vlastne ten cely problem.

Takze but perma a nebo radeji vubec ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 4:16 pm    Předmět: Citovat

Co jsem si zjistovala, tak permanentni make-up nikdy uplne nezmizi a aby clovek nevypadal jak ...no osklive, je potreba ho obnovovat. Takze opravdu bud trvale tetovani, nebo nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 5:49 pm    Předmět: Citovat

Já někde četla, že ten permanentní makeup a kérky nemizí rovnoměrně proto, že se tatér nestrefí vždycky do stejné hloubky kůže. Takže ve vyšších vrstvách se to rozkládá a mizí a v hlubších zůstává a pak jsou z toho fleky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 5:52 pm    Předmět: Citovat

Právě, protože vím, že neexistuje nic, co by mi vyhovovalo, tak čekám, třeba na to jednou někdo přijde. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ono i klasické tetování se časem tam nějak rozmázne...tělo to bere jako cizí částice a snaží se toho postupně zbavit Smile Ale tak jde to opravit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 8:00 pm    Předmět: Citovat

Tetování na furt bych nechtěla, právě z důvodu, že se deformuje. Kdyby aspoň henna vydržela tak, jak slibujou. Laughing Mám vymyšlený motiv už pár let, pozotivní na tom je, že se můj názor za ty roky nezměnil a motiv chci furt stejný, ale hennou to je na nic a tetování na furt nechci, takže zatím budu bez kérky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.