Tetovanie alias kerky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=efafa139d05de7912c03224505eda27eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 1:27 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny.
Už hodně let přemýšlím o tetování, které pro mě něco znamená, ale zatím jsem nikdy nenašla tu odvahu... Mám na zádech hodně jizev a fleků, tak jsem si řekla, že to je dobrá volba, protože to je navíc spojené s tématem mého ytouženého tetování, navíc se mi tetování na zádech hodně líbí. Jedná se ale o poměrně velký motiv, prakticky nápis přes celou horní polovinu zad.
Edit: Ještě jsem zapomněla dodat, že mám poměrně strach z reakce kůže na pigment. Jako malá a jako mimino jsem měla hodně velké problémy s ekzémem, ty už sice víceméně vimizely, ale kůži mám i tak hodně citlivou a jsem alergik.
Jelikož nemám žádné zkušenosti a teprve hledám informace, byla bych vděčná za jakékoliv tipy nebo rady, na co se připravit, případně i nějaký salon (nejlépe Brno nebo Zlín).
Díky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 11:31 am    Předmět: Citovat

Keyt: nevím co přesně znamená že máš na zádech hodně fleků, ale jestli to jsou pihy nebo pigmentové skvrny, tak do těch se tetovat nemůže.
Reakce kůže na pigment samozřejmě může být různá, ale osobně jsem jako mimino prý měla atopický ekzém, jsem alergik, tetování mám dvě, chystám se na třetí- moje kůže bere barvu bez problému. Smile
Za sebe radím aby sis dala práci s výběrem tatéra, našla nějakého jehož tvorba a styl se Ti líbí a sedí na vybrané tetování. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 12:56 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, tak tam žádné pihy nebo pigmentové skvrny nemám, ale jsou to jizvy, které jsou tmavší než moje kůže, takže ve výsledku to vypadá flekatě. Confused
Díky za radu, dám si záležet. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.