dredy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88cf1e0f1ae2f48925e3ea64b9b64446Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 4:21 pm    Předmět: Re: fakes Citovat

PoisonIvy napsal:
A tak mám umělé a jsem šťastná. Konečně si mohu odpočinout od všech mytí a vlasy se trochu zlepší.


Jak jako odpočinout od všech mytí? A že se zlepší vlasy? Shocked To nechápu. Jako že je máš oddělávací?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 4:30 pm    Předmět: Re: fakes Citovat

Housenka napsal:
PoisonIvy napsal:
A tak mám umělé a jsem šťastná. Konečně si mohu odpočinout od všech mytí a vlasy se trochu zlepší.


Jak jako odpočinout od všech mytí? A že se zlepší vlasy? Shocked To nechápu. Jako že je máš oddělávací?


Jůj, teď nechápu já tebe. Častý mytí vlasům nepomáhá, to není novinka. Ale s mastným hárem chodit člověk taky nechce, co? Smile Takže jsem musela mýt pravidelně.. Teď mám ty falešné dready, jak jsem psala a mýt často vlastně ani nejde. Takže tady se mohou vlasy ze začátku vztekat a mastit jak chtějí, vidět to není a pak odvyknou a budou mnohem lepší. Vlasy i pokožka ocení odpočinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 4:38 pm    Předmět: Citovat

Takže myješ vlasy pořád, akorát že míň častěji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 4:42 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Takže myješ vlasy pořád, akorát že míň častěji?


Hlavu si myju, pokud se ptáš na tohle, ale už ne obden
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 8:50 pm    Předmět: Re: fakes Citovat

PoisonIvy napsal:
A tak mám umělé a jsem šťastná.

Můžu se zeptat jak přesně umělé? Protože kdyby byly nějaké clip in nebo prostě jinak připínací, tak by asi neměly takovou barvu jako tvoje vlasy (mimochodem moc pěkná barva Smile ), páč se v ČR dají sehnat jen v pár "základních" barvách, ne? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 8:54 pm    Předmět: Re: fakes Citovat

Elysion napsal:
PoisonIvy napsal:
A tak mám umělé a jsem šťastná.

Můžu se zeptat jak přesně umělé? Protože kdyby byly nějaké clip in nebo prostě jinak připínací, tak by asi neměly takovou barvu jako tvoje vlasy (mimochodem moc pěkná barva Smile ), páč se v ČR dají sehnat jen v pár "základních" barvách, ne? Shocked


to taky nechápu, fake dreadů, pseud apod. existuje nepřeberný množství v barvách a materiálech, jaký si přeješ. i clip-in se dají udělat, ty si teď přiobjednávám od svojí dreadařky, abych měla dle nálady barvičky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 1:55 pm    Předmět: Citovat

Teď hodně uvažuju na léto na prázdniny o fake dreadech... Plánuju, že bych si je zkusila uplést sama, případně i přidělat. Nemusela bych tolik řešit konečky, česání, šetrné zacházení apod. A mohla si užívat zase něčeho úplně jiného... Ještě uvidím, jestli se do toho pustím. Zatím přemýšlím, jestli by mi to slušelo a jestli si nechat přední vlasy volné jako ofinu, nebo zaplést všechno...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 6:42 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Teď hodně uvažuju na léto na prázdniny o fake dreadech... Plánuju, že bych si je zkusila uplést sama, případně i přidělat. Nemusela bych tolik řešit konečky, česání, šetrné zacházení apod. A mohla si užívat zase něčeho úplně jiného... Ještě uvidím, jestli se do toho pustím. Zatím přemýšlím, jestli by mi to slušelo a jestli si nechat přední vlasy volné jako ofinu, nebo zaplést všechno...


Já jen doplním že i po krátkém nošení budeš konečky a kvalitu a hustotu vlasů řešit o to víc, než normálně Wink aby sis nemyslela že je to odpočinkový účes. Mně to vyšlo časově o trochu náročnějc než klasické vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 7:04 pm    Předmět: Citovat

Mohla bys to ještě nějak rozvést? Smile Že po sundání je třeba o vlasy o něco víc pečovat? A v průběhu nošení na tom bylo časově náročnější konkrétně co? Budu ráda za rady. Smile
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 7:34 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Mohla bys to ještě nějak rozvést? Smile Že po sundání je třeba o vlasy o něco víc pečovat? A v průběhu nošení na tom bylo časově náročnější konkrétně co? Budu ráda za rady. Smile


vlasy jsou hodně namáhaný protože nesou velkou tíhu, o nějaké přijdeš, bude jich samozřejmě míň, budou vysušené, konečky polámané, samozřejmě záleží na kvalitě tvých vlasů a jakou jim dáš péči a na co jsou zvyklé ale není pro ně nic takového přirozené a nějak se to podepíše. Mytí dreadů je trošku zdlouhavější a náročnější, schnutí dlouhé, pravidelný kapání vodiček na kůži a olejíčků (což sem dělala já) stojí dost času, zapracování do účesů (drobnosti) a pod. dá se to a mě to za to stálo jen mi to přišlo, že čekáš, že si na chvíli vlasy schováš a pak vše pojede dál. budeš jim to muset prostě nějak vynahradit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.