dredy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b6271399ceed46d0337c8a7d5036954fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 6:25 pm    Předmět: Citovat

Jak si mám sama dodělat dredy/ zaplést odrosty? Nikde jsem nic nenašla, všude jen návody jak z vlasů udělat dredy, nikoli jak dredy dodělat.
Pár jich mám, vždycky mi to někdo udělal, ale teď už mám fakt krizovku, odrost minimálně 5cm a strašně to zavazí!
Nepomůže mi někdo? Třeba jestli máte odkaz na video, cokoli!
Děkuji, děkuji, děkuji, děkujiiiii!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shui xian
8-20
8-20


Založen: 23.4.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 12:26 am    Předmět: Citovat

gab, video nemám, ale zkusím popsat jak to dělám já:

krok 1: chytím dred u kořene mezi palec, ukazováčk a prostředníček za část, která je ještě zadreděná a kroužím jím po hlavě. alespoň částečně se zacuchá odrost. pokud už máš 5cm, tak počítej s tím, že s každým dredem si budeš hrát klidně několik minut.

krok 2: pochytám drobné vlásky, které rostou kolem a patří do dredu. ty si stáhnu mezi dva prsty a sežmoulám je co jednoho cucku (takový mini nedržící dredík Smile ). ten obnotám u kořene kolem, vezmu háček (maličký) a celé to ze všech stran důkladně proháčkuju.

krok 3: kochání se vlastním dílem a hojení propíchaných prstů od háčku Very Happy

doufám, že to je alespoň trochu srozumitelné, pokud ne, klidně se ptej. ze začátku ti to nejspíš moc nepůjde, ale neboj, chce to jen cvik Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 3:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Smile ! Pokusím se.
Já se právě bojím, aby to drželo Embarassed - když to ,,jen" zacuchám, zašolichám do sebe a pak přiháčkuji ostatní vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 4:09 pm    Předmět: Citovat

Mně se tedy dredy ani trošku nelíbí, ale na chlapech mi přijdou celkem dost zajímavé, hlavně když jsou třeba do pasu.... I když někoho potkám, tak si ho prohlédnu - je to originální - ale obdiv to není, spíš zvědavost.
Na sobě bych je - kdyby se mi líbily - nechtěla, protože až by mě omrzely, tak by mi z vlasů nic nezbylo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shui xian
8-20
8-20


Založen: 23.4.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 5:54 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Děkuji Smile ! Pokusím se.
Já se právě bojím, aby to drželo Embarassed - když to ,,jen" zacuchám, zašolichám do sebe a pak přiháčkuji ostatní vlasy.


první dredy, které jsem si zaháčkovala měly tendenci povolovat. mám pocit, že to dělám úplně stejně, ale teď už to drží Very Happy
kdyby se ti nevedlo, zkus youtube, je tam toho spoustu a stačí pouze elementární znalost angličtiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suchohríb
0-7
0-7


Založen: 19.9.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2014 2:17 pm    Předmět: Citovat

Lidzi já vás někerý nechápu... že se vám chce si s tím dávat tolik práce, takhle si ničit vlasy (nekteří dokonce ZA PENÍZE) ... obzvlášť voskování, opalování a háčkování považuju za nepotřebné, někdy i škodlivé spůsoby údržby. A to se vlasy dokážou tak krásně zadredit samy... Jeden můj kámoš co si dredy pravidelně háčkuje mi to nevěřil, řekl že ,,přírodní" cestou budu mít akorát vrabčí hnízdo. Tak sem mu nechal mi jeden dred háčkovat (bolelo jak sviňa) a voskovat (pak se nato strašně lepil bordel)...tak to šlo ňákou dobu až jednou když sem se koupal on mi upad! prohlídl sem ho a po celé délce z něho trčeli vlasy přetržené tím háčkováním. A tam mám namísto aspoň jednoho ,,správnýho" dredu jen pahýl... taky mě celkem štvou lidi co si myslí že dredy můžeš docílit třeba jen návštěvami salonů i když jim při otázce ,,jak sis udělal dredy" odpovím ,,nijak, jen sem byl trpělivý" jak kdyby nevědeli že ty nejkrásnější dredy (původních rastafariánů, indů) vznikajú právě tak...jediná údržba co já dělám je půlhodinka máčení v lavóru s vodou, bylinnýma olejema a sodou bikarbonou. Za ty tři roky co je mám se vyvinuli různě,mám jich celkově jen 25, někeré sou tenké jak tužka a můj největčí macoň je 7 centimetrů tlustej. Někomu se to nelíbí ale podle mně právě tyhle rozdíly jim dodávají charakter...a taky by mě asi nudio mít na hlavě štyrycet krát tu camou věc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2014 10:17 pm    Předmět: Citovat

ja nechcem nikoho odsudzovat, ale ja prirodzene bočím od dredačov, lebo mam taky divny pocit, že v zdredovatenej hrive im žiju rozne drobne bytosti Very Happy a niesu to práve víly Very Happy to by ma zaujimalo ako sa s tym žije...vraj sa to nesmie namočit lebo vam to zhnije, ak sa to neosuši riadne..je to tak? Smile Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2014 10:58 pm    Předmět: Citovat

Slavinko, není... Wink Např. já myju vlasy cca 2x týdně, což je úplně normální mycí interval. Myslím, že jsou tu lidi, co své dlouhé vlasy myjí méně často. A schnou o něco málo pomaleji než volné vlasy, ale u mně tam není tak velký rozdíl. Nejdéle zůstávají vlhké konečky, které mám nechané volně, nejsou "zadreděné". A pokud člověk nemá čas, tak na ně přece normálně může vzít fén. Wink
Breberky tam nebudou, ostatně - vši může chytit kdekdo bez ohledu na dready nebo ne, tady záleží na kontaktu se přenašečem. A přiznám se, že neznám žádné jiné breberky, které by tam mohly být, ani si nepředstavím, jak by se tam dostaly. Ale podotýkám, že mluvím o udržovaných dreadech - tzn. těch, co se nějak pravidelně myjí a člověk na to úplně nekašle.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 6:49 am    Předmět: Citovat

Hej, to s tymi zivocichmi mas pravdu, chytit ich moze kazdy..Smile jasne ze dredy mozu byt pekne ked sa o ne clovek stara, len mne vzdy ked pocujem slovo dredy pride na mysel Bob marley ktoremu nasli v tych vlasoch niekolko druhov zivocichov Very Happy ale to je iny pripad Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 7:23 am    Předmět: Citovat

Já bych dready nechtěla taky proto, že mám pocit, že pak člověk nemá takovou variabilitu všemožných účesů. Buď to může rozpustit, zamotat do jednoho klubka, nebo jako ,,culík". To jsou tři varianty co kolem sebe potkávám a dál prd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.