dredy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a5f1956afc8478439ee682f4e5952d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shui xian
8-20
8-20


Založen: 23.4.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út září 23, 2014 11:23 am    Předmět: Citovat

Alue napsal:
Já bych dready nechtěla taky proto, že mám pocit, že pak člověk nemá takovou variabilitu všemožných účesů. Buď to může rozpustit, zamotat do jednoho klubka, nebo jako ,,culík". To jsou tři varianty co kolem sebe potkávám a dál prd...


z dredů jde vytvořit hoodně účesů, nosím hodně zapletený francouzský cop, různé zapletence podél hlavy a vzadu drdol, drdol s dřevěnou jehlicí, ... Je toho hodně, mám pocit že teď na hlavě vytvořím mnohem víc různých účesů než se svýma dlouhýma jemnýma klouzavýma vlasama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 7:17 pm    Předmět: Citovat

Můj názor na dredy - na některých lidech mohou vypadat dobře, hlavně na tmavovlasých dívkách. Pro kluky se podle mě moc nehodí... Very Happy

Každopádně ať jsou dredy sebehezčí, vždycky jsou myslí hezčí původní, "nezadredované" vlasy... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 8:09 pm    Předmět: Citovat

Aaaaaaa ... mne uz zase honi mlsna .... Sad Holt mit obe ruce leve a dlouhe vlasy k tomu svadi k ruznym pakarnam Laughing

Nicmene k dotazu ... mate nekdo zkusenosti s vlnenymi dredy (vlnena pseuda) ? Jak casto jste sundavali a jak to slo, myli jste s nebo bez?

Pekne prosim, smutne koukam, poraddte ... Embarassed Mne to tak laka ze si nemuzu pomoct Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 3:10 am    Předmět: Pomoc s vlasy/dredy Citovat

Ahoj, po dlouhé době jsem tady s vlasoproblémem, který jsem si vlastní neuvazlivosti způsobila sama! Před rokem až dvěma jsem si já blbec nechala udělat asi osm dredů s mymi již tak dost velice špatnými,jemnými vlasy,nicméně začátku byly ukázkové, kulate, pekne, bohužel po pár měsících vypadaly jako podivné placaté chuchvalce. Nějak jsem to nevnimala, nepripadalo mi to esteticky spatne, až teď jsem si všimla, že to vypadá fakt udesne a kazí mi to účesy, (krom drdolu, s dredy vypada totiž objemnější :wink) nevím co s tím , jste pro je ostříhat, popř.rozplest, pujde-li to nebo jen opravit odborníkem ? Díky moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 3:51 am    Předmět: Citovat

Kikuska: Vitej zpatky Smile

Ono to asi nakonec zavisi na tom, jestli si ty dredy chces za "kazdou cenu" nechat, nebo se spis klonis k tomu je ostrihat ... v prvnim pripade bych urcite zkusila nejakeho zkuseneho (za)pletace, pry i docela nic moc dredy umi zvelebit a vratit jim krasu. V opacnem pripade bych to vzala nuzkama, protoze ty vlasy uz nikdy nebudou "co byly" kvuli poskozeni, i kdyz hodne zavisi i na tom jak byly zapleteny, jestli s voskem nebo jinym "vyplnovadlem" nebo opalene ... no, proste jak byly vytvorene Smile

Takhle od pasu se radi hodne blbe ... ale doufam, ze nakonec najdes reseni ke sve spokojenosti Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 12:54 pm    Předmět: Citovat

Hele ony jsou jen zaháčkované a nejsou fixované něčím jako voskem, jeden jsem už rozpletla, chtěla bych si nechat symbolicky dva/tři a zbytek pryč, jenomže je tam příliš mnoho vlasů a když to šmiknu, tak mi jakoby 'zřídnou' a to hodně Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 12:56 pm    Předmět: Citovat

Tak jestli to jde rozplest, tak to rozplet a uvidis Smile ono s tim dva/tri je to osidne, zvlast pokud sama citis, ze ta kvalita neni uplne co bys chtela ... jestli pak neni lepsi to rozplest vsechno a posleze nechat znovu zaplest, ale to je spis jen teorie. Dredy jsem nikdy nemela ... Embarassed (A pokud je nekdy budu mit, tak to budou napletaci pseuda Laughing)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 9:50 pm    Předmět: Citovat

Kikuška, mě se to rozplést nepodařilo, měla jsem je vyplněné kanekalonem, takže to šlo dolů celé. Měla jsem asi 6 (nebo 8? ) dredů zespoda, asi půl roku jsem vydržela a pak se radši nechala ostříhat pod uši... Dredy miluji, ale bez nich mi je líp Smile
To jsem Ti teda neporadila, že? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2020 7:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, extra dlouhou dobu jsem tu vůbec nebyla aktivní, ale aktuálně si silné pohrávám s myšlenkou dredů... mám velmi jemné, rovné, přesto normálně husté vlasy, pod zadek. Ke konci samozřejmě už řidší... nemůžu je vůbec nosit rozpuštěné, i v bezvětří poletují všude kolem mě, to se nedá fungovat normálně. Když bych zkrátila, budu je mít akorát kratší, problém to neřeší... dřív byly asi víc obalené hennou, tak byly těžší. Dnes barvím jen odrosty. Myslím, že by se ke mě i hodily, ale zkuste mě napsat, jetsli třeba není skoda těch krásných lesklých jemných dlouhých vlasů, nebo tak něco. Nebo naopak že to bude úplně bezva ty dredy. Zatím sbírám pro a proti, hledám odvahu, přecejen pokud se s tím opravdu nesžiju, při téhle délce to bude razantní krok je sundat. Díky za případné rady a za vyslechnutí...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2021 12:57 pm    Předmět: Citovat

Zdravím téměř po roce! A hlásím aktuální stav... měla jsem umělé fake dredy cca 3/4 roku a nedávno jsem si nechala udělat z vlastních vlasů. jsem nadšená, není mě ve vlasech horko, mají objem (tedy velká sláva to není, ale furt lepší než s normálními vlasy Laughing ) a nemusím se o ně skoro starat! Twisted Evil Je to vážně fajn Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.