Moře, pláž, sluníčko a kvalita vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c1ce86c8a481fd5f0da5cc699ef22a91Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Když jedu k moři, tak vlasy:
pečlivě připravuji, hennuji, dávám zábaly atd..
16%
 16%  [ 2 ]
připravuji, ale ne nijak extrémně - občas nějaký zábal
25%
 25%  [ 3 ]
nepřipravuji, dávám vlasům obvyklou péči.
58%
 58%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Jj, taky už myslím na moře-v květnu jedu do Itálie, tak už začínám šetřit penízky na nějaký dobrý olejíček, přemýšlím o "sluníčkových" maskách atd. Smile
Horší to bude, jestli se přítelovi podaří mě v létě vytahnout pod stan. Jak kdyby nestačilo, že mi cuchá vlasy on, když si představím, jak někde v divočině si ani nebudu moct umýt vlasy... Rolling Eyes

Naprosto vím,jak se cítíš.My máme v září sportovní týden a jede se buďto do chorvatska,do tater nebo na vodu.Chorvatsko,který jsem si zvolila zrušili.A tak všichni jeli na vodu ale já jsem bohužel taková,že bez kýdla,šamponu,olejíčku Johnson's a podobných serepatiček neudělám ani ránu takže jedu na hory s těma...pardón ale největšíma blbcema Crying or Very sad Já vím,můžu si za to sama ale...nemýt si vlasy....ááááá.Jen štěstí že martin je úplně stejnej jako já,takže nehrozí že bych s ním někdy jela pod stan Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

No, tak tohl emám enaštěstí zcel aujasněné a shodné... do takových lokalit, kde je slunce a vedro by nás nedostal ani párem koní, o divočinách pod stanem jsme si časem ujasnili, že ne-e, takže jestli nám zbudou nějaké peníze, rozhodně zamíříme někam v ČR do civilizace s teplou vodou a splachovacím WC... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 10:42 pm    Předmět: Citovat

tak to ja chci nekam od civilizace, snad se mi jednou podari uniknout nejak vic. kdyz spim kdesi, tak mam proste treba tyden vlasy v copu a je to v pohode. akorat pak mivam na zadech tri pruhy neopaleny-od batohu a od copu Cool letos budu ve spanelsku, asi cely tri mesice, tak prosmejdime poradne hory a pobrezi Very Happy jinak mam pocit, ze mi tyhle aktivity svedci, a mym vlasum taky. prijde mi, ze si je muzu po tydnu umyt cimkoliv a kdekoliv, nejlip nekde v potucku, a vypadaji lepe nez ted. akorat nekam do potoka se mi nechce splachovat sampon..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:

Naprosto vím,jak se cítíš.My máme v září sportovní týden a jede se buďto do chorvatska,do tater nebo na vodu.Chorvatsko,který jsem si zvolila zrušili.A tak všichni jeli na vodu ale já jsem bohužel taková,že bez kýdla,šamponu,olejíčku Johnson's a podobných serepatiček neudělám ani ránu takže jedu na hory s těma...pardón ale největšíma blbcema Crying or Very sad Já vím,můžu si za to sama ale...nemýt si vlasy....ááááá.Jen štěstí že martin je úplně stejnej jako já,takže nehrozí že bych s ním někdy jela pod stan Laughing


Ty jsi jak já... to znám Laughing Můj nejhorší zážitek: jeli jsme se školu do Itálie, pod stan, zrovna bylo po nějakých záplavách, takže stany byl provlhlý, ještě špinavý od bláta, navíc veřejný umývárny, a záchody, smrdělo to tam...Fuj!!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Už nikdy více. Zlatě v hotelu... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, tak tohl emám enaštěstí zcel aujasněné a shodné... do takových lokalit, kde je slunce a vedro by nás nedostal ani párem koní, o divočinách pod stanem jsme si časem ujasnili, že ne-e, takže jestli nám zbudou nějaké peníze, rozhodně zamíříme někam v ČR do civilizace s teplou vodou a splachovacím WC... Laughing Laughing Laughing


My to máme naopak, za teplíčkem, sluníčkem, pod stan... V srpnu se (se stanem na zádech) chystáme do Indie, to si vlásky užijí... Na druhou stranu, vždycky, když přijedu někam, kde je vyloženě vedro, vláskům to prospěje, tváří se naprosto spokojeně, ale jak se vrátím do Čech, vše se vrátí do nromálu Mad Holt nejspíš nemám vlasy dělané do evropských podmínek Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:

My to máme naopak, za teplíčkem, sluníčkem, pod stan... V srpnu se (se stanem na zádech) chystáme do Indie, to si vlásky užijí... Na druhou stranu, vždycky, když přijedu někam, kde je vyloženě vedro, vláskům to prospěje, tváří se naprosto spokojeně, ale jak se vrátím do Čech, vše se vrátí do nromálu Mad Holt nejspíš nemám vlasy dělané do evropských podmínek Twisted Evil


Já mám zas kolikrát v létě vlasy krizové... Holt je mám dělané na mrazivé podmínky... Cool Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Na druhou stranu, vždycky, když přijedu někam, kde je vyloženě vedro, vláskům to prospěje, tváří se naprosto spokojeně, ale jak se vrátím do Čech, vše se vrátí do nromálu Mad Holt nejspíš nemám vlasy dělané do evropských podmínek Twisted Evil


Mam stejne rozmazlene vlasy. Teply, vlhky morsky vzduch je na ne presne to prave orechove. V takovem podnebi se vlni jak ozivat a bliskaji se no nadhera. Ale po navratu se zase narovnaj a delaj, ze nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

citace:
My to máme naopak, za teplíčkem, sluníčkem, pod stan... V srpnu se (se stanem na zádech) chystáme do Indie, to si vlásky užijí... Na druhou stranu, vždycky, když přijedu někam, kde je vyloženě vedro, vláskům to prospěje, tváří se naprosto spokojeně, ale jak se vrátím do Čech, vše se vrátí do nromálu Mad Holt nejspíš nemám vlasy dělané do evropských podmínek Twisted Evil


shahlah, a kam se to presne chystate, ze tam jedete v lete? nekam k nepalskym hranicim? my snad pojedeme v zime, musime nasetrit na ockovani a vyhnout se monzumum. tak me prekvapuje, ze tam jedete v srpnu Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:57 am    Předmět: Citovat

Tak já to mám jako hiami, nemýt si vlasy nějakou dobu v přírodě mi vůbec nevadí a vodu (myslím tím vodácký kurz, ne H2O) jsem taky přežila bez problémů a umývárny v kempech nebyly zas tak hrozné.
Letošní prázdniny ztrávím teda spíš ve městě než v přírodě, neboť budu v Paříži, ale tam si sluníčka užiju určitě taky dost, v létě tam bývá k nesnesení. Asi si pořídím klobouk, abych vlasy aspoň trochu ochránila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Mně to taky nevadí, spíše mi je to šuma fuk. Moře mám mooooc ráda, ale ležení na pláži, to není nic pro mně.
Nejlepší je cestování po celé zemi s občasnou koupačkou. A právě to, že nespíme po hotelech se mi na tom cestování líbí.
Hodně jsem využívala hostely, kde spí třeba 15 lidí v jedné místnosti, to pak člověk pozná samé zajímavé lidi. No a na horách stan nebo dole travička nahoře měsíček... Very Happy ale to už se párkrát nevyplatilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.