Moře, pláž, sluníčko a kvalita vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8895f91448acc08ead016a41c179a8e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Když jedu k moři, tak vlasy:
pečlivě připravuji, hennuji, dávám zábaly atd..
16%
 16%  [ 2 ]
připravuji, ale ne nijak extrémně - občas nějaký zábal
25%
 25%  [ 3 ]
nepřipravuji, dávám vlasům obvyklou péči.
58%
 58%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 7:10 pm    Předmět: Moře, pláž, sluníčko a kvalita vlasů Citovat

Potřebovala bych poradit co s vlasama na dovolené, kdy je meju dvakrát i vícekrát denně, protože mě svědí hlava od soli, praží mi do nich sluníčko atd...

samozřejmě pak přijet domu a rychle hennu, ale nějaký rady jak je tolik nezničit, protože každej rok se vratím s něčím, co už se vlasům moc nepodobá a musím stříhat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:00 pm    Předmět: Re: Moře, pláž, sluníčko... Citovat

panvicka napsal:
Potřebovala bych poradit co s vlasama na dovolené, kdy je meju dvakrát i vícekrát denně, protože mě svědí hlava od soli, praží mi do nich sluníčko atd...

samozřejmě pak přijet domu a rychle hennu, ale nějaký rady jak je tolik nezničit, protože každej rok se vratím s něčím, co už se vlasům moc nepodobá a musím stříhat Sad


predtim nez pujdes do slane vody, tak si vlasy prvne namoc ve sladke vode(nenasaji tolik soli) a trochu naolejuj nebo klidne nakremuj kremem na opalovani;)) ja jsem to tak delala, kdyz jsem byla u more;) potom po navratu na pokoj jsem si vzdy udelala masku ze spesl kondicioneru (za dovolenou padly 2mensi kondicionery, ale ty byly s sebou brany prave z tohoto duvodu) .. bylo to poprvy co jsem nemela vlasy od more zniceny =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

já vždycky olejuju a olejuju.A nebo ve vodě udělat nahoře drdol a snažit se moc nenamáčet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
já vždycky olejuju a olejuju.A nebo ve vodě udělat nahoře drdol a snažit se moc nenamáčet


ja miluji vodu, to by bylo pro me utrpeni nenamocit si vlasy Crying or Very sad Laughing tak me napada jeste koupaci cepice Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Koupací čepice jo, já si ji beru do bazénu proti chlóru, tak by proti soli mohla taky fungovat. Vlasy zvlhnou, ale neprosáknou. Už jsem občas zahlídla i takové, které vypadají spíš jako módní doplněk, ale já používám úplně obyčejnou, hladkou sportovní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

díky za rady, ten krém na opalování je dobrej nápad, vždycky jsem se ho štítila a dávala bacha aby se mi do něj náhodou nepřipletly vlasy Laughing

no vzhledem k mé lásce k vodě je nenamočení vlasů asi nemožné a v čepici bych si připadala s prominutím jako idiot Embarassed


a eště, nevíte jestli jsou sluníčko a ty všechny UV a kdovíjaký paprsky sadisti? Krom toho, že se vracím jako blonzka teda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Nezlobte se na mě, ale otvirat na začátku února téma o moři a sluníčku je vážně provokace Evil or Very Mad Evil or Very Mad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

pardon, ale zrovna jsme zaplatili zajezd a za chvili vyrazime Laughing Laughing

Naposledy upravil panvicka dne ne únor 03, 2008 12:04 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Nezlobte se na mě, ale otvirat na začátku února téma o moři a sluníčku je vážně provokace Evil or Very Mad Evil or Very Mad Wink


Jo, souhlas LaughingLaughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

Určitě olejuj a olejuj, jak nejvíc to pude Wink Když jsou vlasy mokré, tak to stejně nejde poznat a pak si je jak píšeš umyješ, takže no problem Wink A ještě je docela fajn panthenolová pěna, tak by mohla taky pomoct, aspoň proti sluníčku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.