Moře, pláž, sluníčko a kvalita vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=460ed8042abafc74f335e1eaf9e37af5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Když jedu k moři, tak vlasy:
pečlivě připravuji, hennuji, dávám zábaly atd..
16%
 16%  [ 2 ]
připravuji, ale ne nijak extrémně - občas nějaký zábal
25%
 25%  [ 3 ]
nepřipravuji, dávám vlasům obvyklou péči.
58%
 58%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 2:18 pm    Předmět: Citovat

Já taky měla vlasy v pořádku, jednou sem si je od soli neumyla 24 hodin a jak potom byly krásné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 7:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ladies,
V lete jsem se tyden cakala v oceanu a vlasum to celkem vyhovolalo. Krasne se leskly, vlnily a vsichni je chvalili. Proste ideal. Ale ted doma jsou mdly, nudny, bez lesku a tvaru. Nevite nekdo o nejake soli, ktera by obsahovala mineraly podobne, co jsou v oceanu ? U predminuly rok u more takovy nebyly (asi jim chutna jen ocean Very Happy ) Chtela bych zkusit udelat neco zdravy slany sprej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 8:32 am    Předmět: Citovat

Na mě moře nemělo nějak zázračný vliv Smile vlasy jsem po návratu z dovolené musela střihnout o 1cm a asi by to chtělo ještě víc, ale uvidím, jak se dají do pořádku. Byly vysušené i přes používání vejcomedového šamponu. Pořád jsem nosila vlasy sepnuté, ale samozřejmě i tak se namočily. Ovšem nejhorší bylo to svědění hlavy, mohla jsem se udrbat k smrti Very Happy

Ale vrchní část hlavy i přes silné sluníčko, není vůbec poškozená. Přičítám to právě vejcomedovému šamponu Smile ale s těmi konci už nešlo nic dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaV
8-20
8-20


Založen: 14.6.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2017 3:10 pm    Předmět: Ochrana před sluníčkem Citovat

Omlouvám se, pokud tu už takové téma je, ale nenašla jsem. Zajímalo by mě, jak chránit vlasy před sluníčkem. Poslední roky trávím léto na brigádách venku, tedy na slunci. Vlasy nosím v copech, ale i tak je slunce poškozuje. Teď o víkendu jsem byla na festivalu, kde jsem stála několik hodin na sluníčku s rozpuštěnými vlasy. Prvně dobré, nespálím si tak ramena, ale postupně se vlasy tak zahřály, že mě to do ramen pálilo a především jsem si uvědomila, že pokud se s nimi tohle děje i pokud jsou v copu, tak je nepoužívání fénu, žehličky a kulmy úplně zbytečné. (A taky mi došlo, proč mi po rozpletení copu tak dlouho vydrží vlny, i když mám jinak vlasy rovné a natáčkami nenakroutitelné). Nevím nakolik vlasy vysušuje to teplo a nakolik UV záření, ale moje otázka zní, co proti tomu všemu dělat? Můj jediný nápad, který se pokusím realizovat, je omotat copy kolem hlavy a schovat pod klobouk (i když s tak krátkou délkou to půjde těžko). Nemáte někdo nějaký tip, čím vlasy napatlat, aby se tak neničily? Nejlépe něco přírodního, ale nebráním se ničemu, po čem mi nevypadají, nezničí se ještě víc a půjde to z nich beze zbytku odstranit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2017 5:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, i kratší copy se dají smotat do bobíků tak, aby je kryl klobouk. Přijde mi to jako schůdnější řešení než hledat patlání - různé přípravky na ochranu proti teplu bývají všechno možné, jen ne přírodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2017 7:49 pm    Předmět: Citovat

Mně dost pomohlo, když jsem začal mýt hlavu jogurtem - ta hydratace ve výsledku hodně zmírnila šisování a vysoušení. (V létě jsem byl vždy aspoň trochu do zrzava a teď se drží černá po celý rok.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaV
8-20
8-20


Založen: 14.6.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2017 4:04 pm    Předmět: Citovat

A co nejaky olej? Pomuze to nebo spis uskodi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2017 7:25 pm    Předmět: Citovat

Mě před pár lety v časopise pobavilo, že na jedné straně dělali reklamu nějaké drahé řadě na ochranu vlasů před solí, a na další doporučovali slaný sprej na skvělou letní texturu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2017 8:10 pm    Předmět: Citovat

HankaV napsal:
A co nejaky olej? Pomuze to nebo spis uskodi?


To je indivinduální. Já si nemohi dávat oleje ani na vlasy. ani na pokožku, někomu to zas vyloženě vyhovuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 9:34 am    Předmět: Citovat

Rhiannon napsal:
Mě před pár lety v časopise pobavilo, že na jedné straně dělali reklamu nějaké drahé řadě na ochranu vlasů před solí, a na další doporučovali slaný sprej na skvělou letní texturu Very Happy


Ty slaný spreje mě taky udivují, vždycky se radilo vlasy z mořské vody co nejrychlejš opláchnout, aby se nezničily, teď je na trhu spousta značek, které to mají jako stylingový prostředek. Viděla jsem to u několika dívek/paní na youtube, vůbec se mi ta struktura, co to dělá, nelíbila, a nevím, co všechno hrálo roli, ale řada z nich byla po pár měsících nakrátko, takže pro mne je to třeba jasný důvod se soli ve spreji vyhnout Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.