Meruňkový a šípkový olej
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9bba346f242b0413219d88d9f0c6fd9cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 8:21 pm    Předmět: Meruňkový a šípkový olej Citovat

Aloe je vůbec léčivá sama o sobě, doma nějakou pěstuji, akorát netuším, zda-li se zní dá něco vytvořit, nebo je akorát tak dobrá v tom květináči Embarassed

A tomu meruňkovýmu časem asi neodolám Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 2:01 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Aloe je vůbec léčivá sama o sobě, doma nějakou pěstuji, akorát netuším, zda-li se zní dá něco vytvořit, nebo je akorát tak dobrá v tom květináči Embarassed

A tomu meruňkovýmu časem asi neodolám Embarassed Wink




Ze začátku mě ta vůně meruňkového oleje moc nenadchla . Voní úplně stejně jako jádro z pecky , když ho čerstvě rozloupneš . Jen né tak silně a intenzívně . Ale po dvou třech namazáních se mi natolik zalíbila , že si teď k ní občas chodím jen tak přičichávat. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Janie napsal:
Aloe je vůbec léčivá sama o sobě, doma nějakou pěstuji, akorát netuším, zda-li se zní dá něco vytvořit, nebo je akorát tak dobrá v tom květináči Embarassed

A tomu meruňkovýmu časem asi neodolám Embarassed Wink


Ze začátku mě ta vůně meruňkového oleje moc nenadchla . Voní úplně stejně jako jádro z pecky , když ho čerstvě rozloupneš . Jen né tak silně a intenzívně . Ale po dvou třech namazáních se mi natolik zalíbila , že si teď k ní občas chodím jen tak přičichávat. Laughing Laughing


Damayanti, ty mě lákáš Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Zkouším mandlový olej na obličej a je opravdu dobrý, pleť je po něm nádherně miminkovsky jemná! Skvělá je taky ta jemná mandlová vůně Very Happy Very Happy Very Happy A hlavně vůbec nedráždí a nedělají se po něm pupínky!!! Very Happy


Já to tušila, že s olejem budeš spokojená!! Wink Jsem moc ráda, snad jsi konečně našla něco na Tvou pleť. Já si teď děsně ujíždím na tom meruňkovém, bo je na mastnou asi lepší - lehčí, ale Ty s tou suchou a citlivou jsi pro mě byla jasný mandlový kandidát!! Držím palce, ať spokojenost vydrží!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:32 am    Předmět: Citovat

Jni, ty máš ten meruňkový od Nobilis? mám děsně ráda meruňky (ale zas jsem strašně spokojená na pleť s tím rakytníkem..), navíc ho vychvaluje i Damayanti..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:41 am    Předmět: Citovat

Janie, já mám meruňkový od Primavery. Dostala jsem ho od hodňoučkého Ježíška (Rose lavender Wink ). Je právě takový lehčí než mandlový, ale i s tím jsem do té doby byla spokojená. Ale tenhle je úžasný!! je bio, tak myslím, že každý biomeruňák bude bezva Very Happy . Viděla jsem i bio oleje od Saloos a přestože Salus nemusím (mají dost často v sobě fujky a nemají je ve složení napsané, ale poznám to, bo se mi kuže podráždí a taky mi to potvrdily holky na emimu), tohle se mi docela líbilo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Janie, já mám meruňkový od Primavery. Dostala jsem ho od hodňoučkého Ježíška (Rose lavender Wink ). Je právě takový lehčí než mandlový, ale i s tím jsem do té doby byla spokojená. Ale tenhle je úžasný!! je bio, tak myslím, že každý biomeruňák bude bezva Very Happy . Viděla jsem i bio oleje od Saloos a přestože Salus nemusím (mají dost často v sobě fujky a nemají je ve složení napsané, ale poznám to, bo se mi kuže podráždí a taky mi to potvrdily holky na emimu), tohle se mi docela líbilo. Wink


Vidíš a mne zrovna Salus nic nedělá, zkoušela jsem ještě Eoné ale po něm jsem měla podrážděnou pleť,ale Salus nic. Asi má pleť holt nemá ráda kvalitu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Děkuji Very Happy Meruňkový je u mne po vypoužívání mandlového dalším adeptem Wink Tak pak dám vědět. Akorát ho nemůžu nikde sehnat. Ptala jsem se v Olmiku skoro všude a nikde ho nemají Crying or Very sad Tak jedině přes net.


Llucy, pokud neseženeš v Olmiku co potřebuješ, platí má nabídka na dovezení věcí z Prahy. Studuju tam, jsem tam minimálně jednou měsíčně a nakupuji i pro Rose lavender, není problém i víc, já to kupuju nejen pro sebe moooc ráda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Llucy napsal:
Děkuji Very Happy Meruňkový je u mne po vypoužívání mandlového dalším adeptem Wink Tak pak dám vědět. Akorát ho nemůžu nikde sehnat. Ptala jsem se v Olmiku skoro všude a nikde ho nemají Crying or Very sad Tak jedině přes net.


Llucy, pokud neseženeš v Olmiku co potřebuješ, platí má nabídka na dovezení věcí z Prahy. Studuju tam, jsem tam minimálně jednou měsíčně a nakupuji i pro Rose lavender, není problém i víc, já to kupuju nejen pro sebe moooc ráda Wink


To budeš hrozně moc hodná Laughing Pokud ho nikde neseženu, napíšu Ti SZ a nějak se domluvíme. Moc děkuju!!! Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
To budeš hrozně moc hodná Laughing Pokud ho nikde neseženu, napíšu Ti SZ a nějak se domluvíme. Moc děkuju!!! Wink Very Happy


Oki, bezva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.