Meruňkový a šípkový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bbf5f9249d409ef5170f760701e21cf0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dagii
0-7
0-7


Založen: 23.12.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 2:53 pm    Předmět: Re: Kde sehnat - Brno Citovat

zetonek napsal:
Dagii napsal:
Zdravím všechny, neví náhodou nějaká dobrá duše kde sehnat v Brně Saloos meruňkový olej? Díky předem za odpovědi. Smile


Viděla jsem ho někde v dolním patře ve Vaňkovce, ale cenu si už nepomatuju Smile


Děkuju moc! Smile A nesehnala bych je třeba ještě někde ve zdravé výživě nebo tak? To mě taky napadlo, ale jen netuším, kde začít s pátráním... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 5:28 pm    Předmět: Re: Kde sehnat - Brno Citovat

No nemám tucha. Já jsem ve zdravé výživě nikdy nebyla Very Happy Ale ve Vaňkovce určo seženeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dagii
0-7
0-7


Založen: 23.12.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 2:21 pm    Předmět: Re: Kde sehnat - Brno Citovat

zetonek napsal:
No nemám tucha. Já jsem ve zdravé výživě nikdy nebyla Very Happy Ale ve Vaňkovce určo seženeš.


Tyjo, tak od včerejška už si vesele patlám hlavu Saloos meruňkovým olejem, ale šok byl, že ho mají skoro všude a taky v lékárně pět minut od našeho domu. Very Happy Moc děkuju za rady a můžete kdyžtak psát, jak vám zabírá a tak, na mě zatím dělá docela dobrý dojem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dagii
0-7
0-7


Založen: 23.12.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 2:23 pm    Předmět: Re: Kde sehnat - Brno Citovat

Hanča napsal:
A musí to být tato značka?Smile Měla jsem od Nobilis a ten jsem koupila v Pí-vodě..

http://www.pi-voda.com/kontakt.php


Děkuju moc, už mám ten od Saloos, až vypatlám, tak určitě ráda zkusím. Smile Zdá se Ti lepší nebo Tě nebavil jen Saloosák? Ráda přivítám zkušenosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 7:51 pm    Předmět: Re: Kde sehnat - Brno Citovat

Dagii napsal:
Děkuju moc, už mám ten od Saloos, až vypatlám, tak určitě ráda zkusím. Smile Zdá se Ti lepší nebo Tě nebavil jen Saloosák? Ráda přivítám zkušenosti Smile


Saloos jsem teda měla jen vzorek, ale kdybych se měla vrátit k meruňkovému oleji, tak zas beru Nobilis, nějak mám radši tuto značku, ale to chce fakt vyzkoušet..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj, přidávám zkušenost s meruňkovým olejem: nedávno jsem si ho koupila a začala jsem ho používt na pleť místo pleťového krému. Docela mi vyhovuje. Vyzkoušela jsem ho minulý víkend na vlasy - v pátek jsem ho vetřela trošičku do vlhkých konečků, promnula a nechala působit až do neděle večer. Nevsákl se úplně, musel jsem ho vymýt, ale vlasy mi pak přišly hodně dobré, takové silnější a hebké. Takže zatím spokojenost. A od včerejšího pátku mám na koneččích opět meruňkový olej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

Teda děvčata to pokušení po přečtení tohoto vlákna je veliké. Mám stále pocit, že mé vlásky něco postrádají a jsou takové suché, možná bych měla olejovat častěji, ale stále si ještě nejsem jistá zda je pro ně lepší olejovat za sucha či za vlhka, oboje se mě zdá fajn a když jemně naolejuji za sucha, nemusím pak umývat hned, ale za mokra se nevsákné a umýt ten olej pak musím. Meruňkový olej mě láká už dlouho a chtěla bych ho právě zkoušet za sucha mezi mytím, takže dnes asi vezmu útokem Vaňkovku v Brně, kde jsem ho viděla a mají tam i ten šípkový, který zatím asi odolám a nechám v regále. Už se moc těším až vyzkouším, miluji ten pocit z něčeho nového na patlání vlasů či na tělo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 4:30 pm    Předmět: Citovat

Já si koupila meruňkový olej v lékárně, zarazil mě název pleťový, ale když jsem koukla na složení, je to 100% olej Smile
Je sice trošku hůř vsákávý, do vlasů se nevcucne všeche, takže opatrně s dávkováním, ale mám po něm vlasy krásně lesklé. Nejradši ho nechám i přes noc (dám trošku větší porci, než dávám jen na konečky) a pak ho vymyju. A když mám hodně suché ruce, tak se s ním máznu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

Darja napsal:
Já si koupila meruňkový olej v lékárně, zarazil mě název pleťový, ale když jsem koukla na složení, je to 100% olej Smile
Je sice trošku hůř vsákávý, do vlasů se nevcucne všeche, takže opatrně s dávkováním, ale mám po něm vlasy krásně lesklé. Nejradši ho nechám i přes noc (dám trošku větší porci, než dávám jen na konečky) a pak ho vymyju. A když mám hodně suché ruce, tak se s ním máznu Cool


Pokušitelko! Uvažuju o něm už asi tři dny, takže až budou penízky, tak si ho nejspíš koupím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 10:10 am    Předmět: Citovat

Já jsem si koupila meruňkový olej od saloos na pleť (po večerním čištěním ji mám vždycky spíš sušší, tak ho dávám na noc) a jelikož se mu už blíží datum spotřeby, onehdy jsem zkusila i jako vlasový zábal, do délek přes noc. Vymývala jsem jen kondicionérem a v pohodě, vlasy jsem měla i lesklejší a hladší, ale zase jen délky, na suché konečky je u mě krátký (jako skoro cokoliv Rolling Eyes)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.