strihy: na rovno, do véčka nebo do kulata?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=150e5100326a6b8d406f98854062d0cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 2:34 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, mně se zas líbí víc do rovna, vyvolává to ve mě pocit, že ty vlasy byly před nedávnem ještě delší Very Happy A navíc to tolik neleze z účesů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem silně ujetá na střihu úplně do rovna. Na hodně dlouhých vlasech se mi to mooooc líbí. Zas je ale fakt, že tedy někomu sluší víc do kulata Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že do rovna je praktičtější, pokud se člověku třepí vlasy, protože když je má v nestejných délkách (jako já Crying or Very sad ), tak je to na houby, zastřihávat to po pramíncích je fakt nanic. Když jsou v jedné linii do rovna, tak se prostě šmikne a je hotovo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

tak ja si tak uvedomila,ze mam vlasy do kulata Laughing no pokazde kdyz se necham od mamky zastrihnout,tak mi to smikne do kulata a me se to libi teda,ale me se libi oboji,jen nevim,jestli by mi do rovna ustrihnuty vlasy slusely Embarassed ale ja to nikdy neresila Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak ja si tak uvedomila,ze mam vlasy do kulata Laughing no pokazde kdyz se necham od mamky zastrihnout,tak mi to smikne do kulata a me se to libi teda,ale me se libi oboji,jen nevim,jestli by mi do rovna ustrihnuty vlasy slusely Embarassed ale ja to nikdy neresila Embarassed Laughing

Vílenko já si myslím že takhle máš vlásky překrásné do rovna by to u tebe asik nebylo ono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

Mě až trošku poporostou tak si je nechám ostříhat takhle http://foto.osobnosti.cz/natalia-oreiro-90425 sice to není nějak extrémně vidět a ani ta herečka není moje oblíbená ale nejlíp to vystihuje moje vysněný vlasy.Ona je má do takový špičky a má to setříhaný ten nejdelší pramen není moc hustej ale taky ne řídkej.Takhle se mi to líbí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

mne sa tiez pacia jej vlasy a strih. aj ja rozmyslam ci si mam vlasy nechat do rovna alebo pokracovat v zastrihovani do postupna. este nie som rozhodnuta.
ale jednoznacne tie predne vlasy budu do postupna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Jj, to vypadá hezky, ale řekla bych, že je to taky hodně tím, jak se jí to kroutí. že jako ne na každých vlnitých nebo kudrnatých vlasech by takový střih vypadal stejně hezky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Jj, to vypadá hezky, ale řekla bych, že je to taky hodně tím, jak se jí to kroutí. že jako ne na každých vlnitých nebo kudrnatých vlasech by takový střih vypadal stejně hezky.

Mě se ale Souf docela podobně vlní a nebo si udělám šnečky.Ty fotky co mám v galerii jsou buďto staré,nebo na nich mám vyžehlené vlasy ale snad nikde je nemám takové jaké mám teď...zkusím se vyfotit až budu zdravá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Soufflet napsal:
Jj, to vypadá hezky, ale řekla bych, že je to taky hodně tím, jak se jí to kroutí. že jako ne na každých vlnitých nebo kudrnatých vlasech by takový střih vypadal stejně hezky.

Mě se ale Souf docela podobně vlní a nebo si udělám šnečky.Ty fotky co mám v galerii jsou buďto staré,nebo na nich mám vyžehlené vlasy ale snad nikde je nemám takové jaké mám teď...zkusím se vyfotit až budu zdravá


Aha, no já právě nevim jaké máš přesně vlasy, na většině fotkách je máš spíš rovné, jsem si myslela, že se ti jenom trošku vlní...no těžko říct...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.