Mladý ječmen
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9659f41da0036fa73faf74fccf17861Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

Neviem, ako s džúsom, ale myslím, že mu úplne nesvedčí chlórovaná voda Rolling Eyes Čo sa chute týka, mám čisto osobne vypozorované, že ľudia konzumujúci hodne zeleniny, orieškov a pod. a málo sladkostí a tučných, príliš výrazných jedál...chuť jačmeňa znášajú oveľa lepšie ako tí ostatní. Ale je to len moj subj. dojem Cool Pokiaľ ti ale chutí chlorella, tak s jačmeňom by to malo ísť tiež Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 12:17 pm    Předmět: Mladý Ječmen Citovat

Ahoj, nemáte s tímhle žabincem někdo nějaké zkušenosti? http://www.zelenavyziva.cz/zeleny-mlady-jecmen.html
Přemýšlím, že bych si ho pořídila, protože jsem dost unavená a něco by to chtělo, ale ono je to dost drahé Confused
Tak jsem si říkala, že se poptám Very Happy A co já vím, mohlo by to mít příznivý účinek i na vlasy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Mladý ječmen jednu dobu pravidelně popíjel kamarád, a myslím že si ho pochvaloval, byl méně nemocné a měl lepší imunitu...
Myslím že to může být dobré udělat kúru jednou za čas, obsahuje spoustu vitamínů a důležitých látek v přirozené formě. Ale teda chuťově nic moc, aspoň pro mě, musela jsem si to míchat s džusem, s vodou jen při největším přemáhání. Confused
Není už tu náhodou podobné vlákno??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, tak já 4.den piju Mladý ječmen. Teda .... ehm.... snažím se pít. Dává mi to teda zabrat.. je to trošku fujky! Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 7:29 pm    Předmět: Citovat

jo, to doma máme taky (moje zdravá maminka Cool ) a nejvíc mě štvaly ty zelený hrnky, co sem musela umývat Laughing
to objednávala z ameriky

k čemu je to dobré? (nejsem doma, nemohu se matinky zeptat)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 7:41 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
jo, to doma máme taky (moje zdravá maminka Cool ) a nejvíc mě štvaly ty zelený hrnky, co sem musela umývat Laughing
to objednávala z ameriky

k čemu je to dobré? (nejsem doma, nemohu se matinky zeptat)


...hlavně detoxikace - střeva, játra... prostě zázrak! Wink
Hrnek či sklenička musejí ihned pod vodovod a odmočit, to máš pravdu.. Wink Ale ta chuť... trošku se mi zvedá kufřík a hodně se do toho musím nutit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

Jejda, tento víkend jsem poznala chlorellu a mladý ječmen a hned tu vidím témata. Very Happy Kamarádka do sebe láduje obojí, prý už snad přes dva roky (nevím, jestli dělá přestávky, asi ne), kupuje to od firmy Green Ways a také to distribuuje několika dalším kamarádům. Dala mi obé ochutnat, ječmene jsem si jen trochu lokla, nepřipadalo mi to špatné, chlorellu jsem rozkousala a také docela ujde. Hodně mě to zaujalo, ale ty ceny Green Ways jsou tedy dost nelibé. Ta už za to utratila majlant. Zkoumala jsem nabídku jiných firem a vše bylo min. o polovinu levnější. Za pár dní mám narozky, tak bych oboje chtěla. Ječmen i chlorella od Living Foods, ječmen 200 g za 820,- a chlorella 240 tablet za 380,-. Ječmen by mi mohl vydržet půl roku a chlorella je na 40 dní, takže fajn. Nu, a kamarádce prý díky těmto zázrakům zmizel zánět močáku a ledvin, zlepšila se jí imunita a změnily se chutě, prý už nemá tolik chuť na sladké, spíš preferuje zeleninku a ovoce apod. Zajímavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 12:06 am    Předmět: Citovat

Tak jsem možná jediná, ale mě ječmen vyloženě chutná. Klidně bych ho vypila denně mnohem víc než dvě skleničky, ale to už by se opravdu hodně prodražilo Smile . Dobré zdravotní účinky mohu potvrdit. Chlorellu polykam, dcera zásadně kouše a chodí se pak se smíchem dívat do zrcadla na tu příšerně zelenou pusu. Ječmen jsem zkoušela od Green Ways a Barley. Barley jsem pila tedy s velkým odporem. Byl v něm ten prášek z rostlin a to mi hodně nechutnalo. Ječmen od Green Ways se krásně rozpustí celej a je to skutečně jen zelená voda. Zrovna mi dochází, tak budu muset vyštrachat kontakt na dealerku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 10:32 am    Předmět: Citovat

Sice je tohle vlákno už poměrně staré, ale myslím, že b ynebylo špatné se podělit s mojí zkušeností.
Mladý Ječměn jsem si koupila asi před 4 dny. Zjistila jsem, že to existuje někdy loni v létě v jedné čajovně, kde jsem si to dala abych zjistila co je to za krásně zelenou věc a zjistila jsem, že mi to chutná Smile
Po tom půl roce jsem se konečně rozhodla to koupit i když je to za peníze nekřesťanské (Green Ways), ale pokud to má pomoct, proč ne.
Musím říct, že chuťově to je výborné (klidně bych vypila více než 2 skleničky za den, ale to bych musela mít asi sponzora Very Happy), účinky..nevím. Zatím se cítím více uvolněně, klidně a dost se směji. Pár lidí si ze mně utahuje, že mně ten ječměn asi "sjel" a že to chtějí taky takové přírodní "sjíždědlo" Smile

Kdo váháte, určitě to zkuste. Myslím, že to zdarvotní účinky mít bude. Tak za 3 měsíce, jestli se tu zase objevím a budu to pravidelně brát, napíši klidně další poznatky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 1:07 pm    Předmět: Citovat

nadväzujem na staršie príspevky - http://www.prodejbylin.cz/chlorella_rasa/index.html - ja mám chlorellu sypanú odtiaľto a tá cena je neporovnateľná s tabletami. neberiem ju pravidelne a priznám sa, často ju používam ako prísadu do kadečoho, mám totiž úchylku na jedlá, ktoré sú zelené Laughing ale účinky by nemala mať iné, ako tie predražené tablety Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.