Mladý ječmen
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ef0b69ec8a8802ed6bb6d8a2399d8dbfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 9:05 am    Předmět: Citovat

Tak jsem tu s prvníma referencema. Nejsem si jistá, jestli to způsobilo nějaký zázrak (i kdyžmám pocit, že mám jasnější pleť a vlasy jsou lesklejší, ale nevím jestli je to ječmenem), stále mi mladý ječmen chutná a myslím, že je dobré jej brát.
Každopádně musím říct, že mi velmi pomohl na žaludeční potíže. Jeden den jsem měla silné bolesti žaludku, po vypití ječmene se to do půl hodiny ztratilo.
Takže pokud někdo váháte, zkuste to. Myslím, že s tím nic nezkazíte a jedině získáte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragita
21-40
21-40


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 6:34 pm    Předmět: :-) Citovat

děkuji za tuhle diskuzi. O Zeleném jemčmenu jsme se učili už na škole od profesora Biochemie/Potravinářská chemie. Ale nikdy jsem to nevyzkoušela, protože to bylo drahé a ty peníze byly potřeba jinde. Teď mám hodně špatnou imunitu i trávení, tak si našetřím a vyzkouším. Ale chlorella mě osobně nechutná, takže asi budu nějak míchat jako teď čistou rakytníkovou šťávu s pomerančovým sirupem, jinak je to hnus velebnosti Laughing Laughing a snad to pomůže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 9:58 am    Předmět: Re: :-) Citovat

Dragita napsal:
děkuji za tuhle diskuzi. O Zeleném jemčmenu jsme se učili už na škole od profesora Biochemie/Potravinářská chemie. Ale nikdy jsem to nevyzkoušela, protože to bylo drahé a ty peníze byly potřeba jinde. Teď mám hodně špatnou imunitu i trávení, tak si našetřím a vyzkouším. Ale chlorella mě osobně nechutná, takže asi budu nějak míchat jako teď čistou rakytníkovou šťávu s pomerančovým sirupem, jinak je to hnus velebnosti Laughing Laughing a snad to pomůže Smile


Já bych se vyzkoušení rozhodně nebála. Nevím, jestli je to ječmenem nebo bůhví čím, ale zdá se mi, že mi rostou i rychleji nehty (možná i vlasy?). Třeba je to jen přání, ale četla jsem, že to je dobré i na vlasy a nehty, tak na tom třeba něco bude.
Krom toho mně ječměn věčně zachraňuje, když sním něco co jsem neměla a bolí mně břicho. Stačí sklenička a tak do půl hodiny je většinou po všem Smile
Drahé to je.. ale docela mi to vydrží. Pixla co kupuji prý vydrží 1 člověku měsíc, my to bereme dva a vydrží nám 1-3 měsíce (podle toho, jestli to pijeme 1x nebo 2x denně). takže myslím, že se to vyplatí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2022 11:50 am    Předmět: Citovat

Ahojte, ja už jačmeň s chlorellou od GW jem rok a rozhodla som sa, že ich začnem šíriť aj ďalej, nakoľko sa mi nielen vylepšilo trávenie, ale pomizli mi aj alergie (Ja som zároveň ako som ich začala jesť, výrazne obmedzila aj mliečne výrobky, ktoré zdá sa mi to spôsobovali).
Predtým neexistovalo niečo také ako zjesť papriku alebo mak (žlčníkové koliky), mávala som migrény, ženské problémy, tráviace problémy, zvýšené železo atď. Odkedy jem zelenáče, všetko sa mi krásne upravilo, výsledky krvi v norme, ženské veci bez bolestí a bez meškania, železo v norme, trávenie v poriadku, bolesť hlavy neviem čo je - je to proste zázrak, ktorý som sa rozhodla že si poriadne naštudujem a budem šíriť ďalej.

Takže tadaaa - ak by ste mali záujem, pokojne sa ozvite, porozprávam čo viem, prípadne ak budete chcieť, tak vás môžem aj zaregistrovať tak že si môžete kupovať 3+1 priamo od výrobcu čo je výrazne lacnejšie ako keď si to kúpite v obchode a zároveň vás budem sprevádzať procesom a zásobovať informáciami Smile Ale to je na vás.

Čo sa týka vlasov, ono je to v podstate jednoducé. Jačmeň s chlorellou telo vyživia, vyčistia, a keď je telo vyživené a vyčistené, tak potom sa zlepší aj kvalita pleti a vlasov. Počas procesu detoxikácie sa môže na čas stav zhoršiť, preto je tam tak dôležité mať poradcu, ktorý vám nastaví dávky a bude sa vám venovať. Ale toto keď prekonáte, začne sa zlepšovať úplne všetko.
Ak sa niekomu nezlepšuje stav vlasov a pleti, je to preto že zelenáče práve riešia nejaký iný problém v tele, vlasy sú predsalen menej podstatné. Mne sa tiež ženské bolesti aj bolesti hlavy na 1 mesiac vrátili keď som mala kliešťa a zrejme tam riešili nejaký zápal vtedy alebo vírus, ťažko povedať. Ďalší mesiac už pohoda. Ja si neviem vynachváliť. A keď muž videl účinky na mne, začal ich papať tiež Smile On si hlavne pochvaľuje to, že prestali každomesačné hádky, lebo už nebývam nervózna pred svojimi dňami Very Happy

Inak ak by ste si chceli prečítať o pôsobení na vlasy, priamo GW Má verejný článoček: https://www.gw-int.net/sk/magazin/v-lete-nase-vlasy-trpia-pomoct-im-mozete-zelenymi-potravinami/

Tak sa budem tešiť na vaše skúsenosti Smile Držte sa ženy! Píšte keby čosi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.