Prezidentská sesle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=75b32d0e891251c634b7ad4cc670bc66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Klaus X Švejnar
Prof. Václav Klaus
55%
 55%  [ 20 ]
Prof. Jan Švejnar
25%
 25%  [ 9 ]
kdosi jiný... nekandidující...
19%
 19%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
za chvilku zase začínáme Razz


Jen aby to nepustili zase od prvního dílu tyjo Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 10:02 am    Předmět: Citovat

jasně pro švejnara.. klaus je drzej a vlezlej jak veš. rozprodal republiku, rozdělil ji a ještě měl drzost stát se prezidentem.je arogantní a podporuje ods
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

Klaus...

Nedokážu si představit, že bych přijela do Ameriky, kde mě v životě neviděli a kandidovala na prezidenta! Twisted Evil

Ale "proti klousovci" sou rádi, že mají koho volit, proto se mu daří, jinak by myslím neměl šance
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Docela se u volby bavim Very Happy.

Nicmene praktiky CSSD jsou opravdu zvlastni a Paroubek, skoda slov :/, jedno mu uznam, vychytralej je. Hezky si to chystaji pro pristi parlamentni volby s tom proklamovanim moralky Very Happy.

Taky me zklamal projev Kateriny Jacques Very Happy.

A Vlcek je "skutecne"muz na svem miste Very Happy Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

jo jo, je to místy sranda, dvou nasypali jed do kafe, jednoho unesli a ztratili papiry, ktery smolili 5 hodin Laughing Laughing Laughing

akorad me stve ze nedavali simpsny, jiste pane ministre a ABBA manii 2/2 Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:

Nedokážu si představit, že bych přijela do Ameriky, kde mě v životě neviděli a kandidovala na prezidenta! Twisted Evil

Ale "proti klousovci" sou rádi, že mají koho volit, proto se mu daří, jinak by myslím neměl šance


...asi tak nějak

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
Klaus...

Nedokážu si představit, že bych přijela do Ameriky, kde mě v životě neviděli a kandidovala na prezidenta! Twisted Evil

Ale "proti klousovci" sou rádi, že mají koho volit, proto se mu daří, jinak by myslím neměl šance


No, Svejnara v CR videli Wink

Mozna o neco mene, nez rakusaka Schwarzeneggera v USA (soucasny guverner Californie.. prezidentsky material)... a ruzne cizokrajne koreny ma kdekdo v USA, vc. Obamy nebo blahe pameti Madeleine Albright. Pravdou je, ze vsichni tito meli 100% US obcanstvi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 1:51 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:


No, Svejnara v CR videli Wink

Mozna o neco mene, nez rakusaka Schwarzeneggera v USA (soucasny guverner Californie.. prezidentsky material)... a ruzne cizokrajne koreny ma kdekdo v USA, vc. Obamy nebo blahe pameti Madeleine Albright. Pravdou je, ze vsichni tito meli 100% US obcanstvi...


Jo, jenže za velkou louží je to přesně naopak než tady. Tam musí někdo něco dokázat ( byť být svalnatým hercem ) a pak se může stát významným polit. činitelem. Tady si ti, co o nich většina ví jen velmi málo, chodí do politiky dělat kariéru. A to je dost blbý. Já osobně jsem Švejnara neznala a věřím tomu, že drtivá většina mých vrstevníků taky ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 1:55 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Já osobně jsem Švejnara neznala a věřím tomu, že drtivá většina mých vrstevníků taky ne.


Jsem rád, že se můžu počítat mezi Tvé vrstevníky Wink Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

No, ja asi tedy ne Wink Svejnar byl poradcem vlad po revoluci, zalozil CERGE, Narodohosporadsky institut, byl predsedou dozorci rady CSOB... nebyl videt asi jako tak nejaci sportovci ci zpevaci, ale o dulezitejsi vyznam mel.

(mimochodem, v jednom nedavnem vyzkumu jsem si precetl, ze by Cesi nejvice duverovali Sebrlemu.... nejakemu sportovci, ktereho kazdy zna a kazdy "vidi"... to mi prijde zcela fascinujici)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.