Co s rovnýma vlasama?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4693b709fb8a268640d197348cbf1401Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

Fotka tam je, zvládlas to na 1, prima =)
Jo a účes bych nechal, jak je Wink)) (ale třeba tu někoho napadne něco jiného Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

A třeba pěšinku na střed? Jak by to vypadalo?

Jinak skoro zavidím, mám zas tolik vlasů, že občas vypadám jako bych vypadla z 80let..neee že by mi to vadilo, ale je to děsně neprakticky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 4:29 pm    Předmět: Citovat

Na objemné zvlnění jsou dobré takové ty zamotané bobánky... když se udělají na vlhkých vlasech a něčím se třošku zatuží nebo popatlají, pak jsou vlasy senzačně vlnité a nadýchané Very Happy
A copy jsou také dobré na vlnky Smile spím v jednom copu, bez něj neusnu Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

No ja som si minule natocila vlasy na papierove servitky. Vyzeralo to strasne smiesne ale potom ztoho boli pekne kucery. Aj objem Very Happy Aj ked chvilu potom ako som si to dala rano dolu som musela mat cop,lebo to objem bol zase prilis velky Laughing Laughing
A to som si davala na suche vlasy a potom iba trosicku pofrkala vodou.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
A třeba pěšinku na střed? Jak by to vypadalo?

Jinak skoro zavidím, mám zas tolik vlasů, že občas vypadám jako bych vypadla z 80let..neee že by mi to vadilo, ale je to děsně neprakticky Wink


joo..tak pěšinku na střed jsem nosívala, ale mám na to příliš vysoký čelo a divnou hlavu..moc mi to nesedlo..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 6:59 pm    Předmět: Citovat

Podle mě ti takhle vlásky moc sluší mě se to teda líbí Embarassed Ale jestli chceš opravdu vlnité tak já sice od přírody vlnité mám ale když chci víc,zapletu šnečky.Dva úplně vysoko nahoře a pak jsou vlnky krásně.Ani se mi na tom blbě nespí Laughing Jinak tě moc vítám a přeji hodně vlasoúspěchů Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Podle mě ti takhle vlásky moc sluší mě se to teda líbí Embarassed Ale jestli chceš opravdu vlnité tak já sice od přírody vlnité mám ale když chci víc,zapletu šnečky.Dva úplně vysoko nahoře a pak jsou vlnky krásně.Ani se mi na tom blbě nespí Laughing Jinak tě moc vítám a přeji hodně vlasoúspěchů Very Happy Laughing


juj...děkuju Embarassed Cool tady to je fakt skvělá stránečka:) je tady fůra praktických rad. Bude mi trvat ještě hodně dlouho než to tady celý pročtu

Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 9:54 pm    Předmět: Citovat

ak by som ti poradila tak len tolko, ak uz chces trochu objemu do vlasov, tak si daj zostrihnut predne vlasky do postupna, vlasy vzadu nestrihaj. bude to prijemna zmena... vlasky nebudu take padnute a trochu sa zvlnia, budu odlahcene... ale to je iba moj nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 9:54 pm    Předmět: Citovat

jklumpik napsal:
Danielo,to normálně děláš uzlíky jak třeba na tkaničce od bot?? Já bych asi pak musela dát ostříhat(nejsem jsi jistá,že bych to rozčesala Rolling Eyes


Ano, prostě normální uzly jeden za druhým (po tábornicku: jeden ambulantní uzel za druhým). Vlasy ale musejí být trochu vlhké, aby se prameny daly pořádně uhladit (z rozchlupacených to pochopitelně nejde). Aby se tomu pomohlo, dají se trochu podélně zakroutit, a pak už na to člověk jen musí chytnout grif, aby se mu to nezacuchalo. Když se to pořádně utáhne, tak jsou z toho druhý den fakt krásné široké vlny, nejen takové ty mírné vlnky jako od copu.
Jo, a pozor, to dělám jen ze dvou pramenů, maximálně ze čtyř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

janullla napsal:
ak by som ti poradila tak len tolko, ak uz chces trochu objemu do vlasov, tak si daj zostrihnut predne vlasky do postupna, vlasy vzadu nestrihaj. bude to prijemna zmena... vlasky nebudu take padnute a trochu sa zvlnia, budu odlahcene... ale to je iba moj nazor.


je fakt že jsem i přemýšlela o nějaké ofině...jinak sestřihámí by nemuselo být špatné, ale vlasy se mi určitě nezvlní Laughing mám je těžké a prostě se jim nechce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.