Co s rovnýma vlasama?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1bda72fcbe8907c192f69242d5b2cf2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

ako sa robi ta uzlikova technika. chcem postup... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 3:25 pm    Předmět: uzlíky Citovat

Mohla bych se zeptat, kde si na ten nápad z uzlíkama přišla?? Laughing Laughing Určitě to vyzkouším Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

Tak ještě jednou: Wink
citace:
prostě normální uzly jeden za druhým (po tábornicku: jeden ambulantní uzel za druhým). Vlasy ale musejí být trochu vlhké, aby se prameny daly pořádně uhladit (z rozchlupacených to pochopitelně nejde). Aby se tomu pomohlo, dají se trochu podélně zakroutit, a pak už na to člověk jen musí chytnout grif, aby se mu to nezacuchalo. Když se to pořádně utáhne, tak jsou z toho druhý den fakt krásné široké vlny, nejen takové ty mírné vlnky jako od copu.
Jo, a pozor, to dělám jen ze dvou pramenů, maximálně ze čtyř.


Veroniko, myslím, že první to tu zmiňovala Bonemína Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 3:29 pm    Předmět: uzlíky Citovat

Napadlo by vás vůbec někdy, že si budete na noc motat vlasy do uzlíků, aby vám vznikly vlnky?? Laughing Laughing Přišla jsem na jeden cop uprostřed hlavy.. na normální dva copánky, ale tohle by mě vážně v životě nenapadlo Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

Já taky nevím, jak jí to napadlo. Bone, jak tě to napadlo? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:05 pm    Předmět: uzlíky Citovat

Tak jsem to včera vyzkoušela a docela se to povedlo Laughing Laughing vyfotila jsem si to.. tak sem potom dám fotky. Akorát jsem ty vlasy neměla potom suché.. tak to asi trošku ztratilo ten efekt, ale vážně se mi to zalíbilo Wink Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

Já jsem dnes zkusila uzlíkovou metodu, ale jen na jednom prameni, respektive dva prameny tenké zasukované v uzlíky Smile ale asi mám na to moc krátký vlasy, nějak to nebylo ono..ale povedly se mi na zbytku hlavy Vílčiny šnečci, jen jsem si je zafixovala gumičkama místo pérkama Smile Ty mi jaxi sednou líp Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

já to udělala ze dvou pramenů a měla jsem to jako dva copánky.. vlasy se mi tedy hodně zkrátily.. něměla jsem je ani na ramena Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 2:00 am    Předmět: Citovat

Tak jsem před pár dny poprvé uzlovala (ze tří pramenů) a výsledek výborný, krásně vlnité vlasy, rozhodně přirozenější než z natáček atd, které vydržely i před noc do dalšího dne, kdybych je neumyla, tak nejspíš i déle... Akurát byly sušší, příště je naolejuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

No, já jsem šnečky zkoušela, ale po rozpuštění se o mně mamka vyjádřila, že vypadám jak Beethoven... Very Happy A měla pravdu. Byl to šílený objem a to jsem je ani nerozčesala. Po rozčesání by z toho vznikl asi chemlon...
Každopádně já teď zažívám euforii z nového způsobu sušení vlasů - vadilo mi, že jsou takové rozlítané a mám trčící malý kudrnatý vlásky všude kolem hlavy, tak jsem si je na noc zapletla, aby neměly k rozlítání šanci... Hrozně se mi osvědčily dva copánky pletené v předklonu (jeden mi je zplihnul a šnečci a podobné útvary mi zaručí akorát bezesnou noc). Mám teď krásné "měkké" vlnky, objem a když je hodím za postel, tak se s těma copkama docela vyspím...=c) Akorát jsem si je neuváženě zapletla moc mokrý a teď mám rýmu... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.