Co s rovnýma vlasama?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=73f7a5fad375f7ab2476beedd25ed262Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Akorát teda nemám rovný vlasy... Jen mě napadlo, že by to třeba mohlo někoho inspirovat... =c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

to je hrozny jak me tady namlsavate na ty vlnity vlasy (mam je docela rovny a vzdycky jsem - jak necekane - chtela vlnity Smile ) .Akorat ze mam na to vlasy kratky (sotva po lopatky) a navic jeste sestrihany, tak z toho moc tech snecku, uzliku a podobne neudelam Sad a navic jsou jeste hrozne vysuseny a zniceny barvenim, tak mam pocit ze bych ty vlasy po takovym pokusu mohla rovnou ostrihat Crying or Very sad chjo, at uz me narostoooooooou Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucianetta
41-80
41-80


Založen: 25.3.2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 1:32 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si přečetla stesky na rovné vlasy, na kterých žádné vlnky nevydrží, protože je to i můj problém. Podle reakcí na uzlíkování na noc soudím, že to bude fakt super způsob, jak si udělat hezké vlnky, tak to hned dneska večer vyzkouším, jestli se nezapomenu Laughing a pak dám určitě vědět, jak to dopadlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

určitě dej Wink taky jsem zvědavá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 4:45 pm    Předmět: Citovat

Ja som zásadne proti trvalým, žehličkám, kulmám a pod. Každé vlasy, či sú také alebo onaké, sú pri správnej starostlivosti krásne, a najviac sa nám hodia také vlasy, aké máme prirodzené..... paradox je ale že sa mi páčia buď extrémne rovné alebo extrémne kučeravé vlasy Laughing A hádajte aké mám ja. Jemne vlnité! Laughing Laughing Laughing Keď už nechcú byť riadne kučeravé tak nech sú aspon rovné, ale oni, svine, ani tak ani tak! Laughing Je tu vôbec niekto kto je spokojný? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 4:48 pm    Předmět: Citovat

Já jsem v celku spokojená... Wink no vlastně... vždycky by se něco našlo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Já. Po vlnitých vlasech fakt netoužím, a když mi zůstávají vlnky po copu, docela mě to znervózňuje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Kdysi jsem chtěla vlnité, ale natočené vlasy mi vydržely tak dvě hodiny, pak se zase narovnaly. Tak jsem se na to vykašlala. A teď už si nedovedu představit, že bych měla někdy vlny. Asi by se to ke mně ani nehodilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 10:27 am    Předmět: Citovat

no, ke mne se vlnite docela hodi ,to mam vyzkousene z dob zkouseni ruznych ucesu na koncerty a tak. Ale nevydrzi to dlouho a neda se to delat kazdy den. Ale kdyz mam vlasy po copu, tak jsou hnusne krepate a vypada to jak pochcaná sláma Rolling Eyes Tak se pomalu presvedcuju k tomu, ze mi proste ty rovne zustanou nadosmrti Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 3:15 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
no, ke mne se vlnite docela hodi ,to mam vyzkousene z dob zkouseni ruznych ucesu na koncerty a tak. Ale nevydrzi to dlouho a neda se to delat kazdy den. Ale kdyz mam vlasy po copu, tak jsou hnusne krepate a vypada to jak pochcaná sláma Rolling Eyes Tak se pomalu presvedcuju k tomu, ze mi proste ty rovne zustanou nadosmrti Laughing

Mám ruzné etapy - do patnácti vlasy jako hřebíky, pak mírně zvlněné, pak zase rovné, ted se mi opět trochu vlní a nejsem moc spokojená, rovné jsou zkrátka lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.