Co s rovnýma vlasama?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1c8cd7ea6a98c140d20968d1ff77483Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:00 pm    Předmět: Citovat

Osobní zkušenost sice nemám Embarassed, ale co jsem četla, tak si natočíš pramen kolem prstu, prst vyndáš Very Happy a vlasy ve "šnečku" připevníš u hlavy perkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

díky, vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
QuiGon
8-20
8-20


Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2010 5:54 pm    Předmět: Citovat

Já si pletu 4 copánky každý den z vlhkých vlasů a gumičky jsem vždycky používala s tím kovovým spojem. Jak to vlastně škodí těm vlasům? No každopádně začnu používat ty obyčejné. Doma je nemám, ale jsem zrovna u babičky a mám tady schovaný plný dětský batůžek těch normal gumiček ještě ze školky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Gumičky jsou nejlepší bez spojů - perfektní gumičky na copánky se dají koupit v DM drogerii, jsou malé, pružné, černé a z jednoho kusu - nemají kovovou spojku. Je jich v balení asi osm a vydrží dlouho, časem se trochu natáhnou, ale hodně se mi osvědčily, třeba na dva copy když potřebuju vlny nebo i na jeden, nebo na několik menších Smile
Stojí kolem čtyřiceti korun, je to ta jejich značka Ebelin (doufám) Smile

edit - koukám že už jsem to tu zmiňovala, ale jsou to vážně dobré gumky.

Jinak mám rovné vlasy a někdy vlním, někdy ne - vlny jsou krásné, když se mi zrovna povedou hezké a nekrepovaté, ale někdy mám náladu na rovné vlasy, vypadají dobře ve vysoko vyčesaném culíku. Rozpuštěné - vlnité, v culíku rovné - tak to vynikne nejlíp Smile anebo cop.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

Tie gumičky z DMka mám aj ja, som s nimi spokojná. Smile
Ja mám pôvodne vlasy ani rovné ani vlnité. Keď boli kratšie a postupne zostrihané tak sa vlnili, teraz s pribúdajúcou dĺžkou a hennou sú čím ďalej tým viac rovnejšie. Vlastne asi sú už celkom rovné. Smile V poslednej dobe ich vlním. Kedysi sa mi v pohode navlnili keď som ich za sucha zaplietla na noc. Teraz sa navlnia jedine ak sú vlhké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Tie gumičky z DMka mám aj ja, som s nimi spokojná. Smile
Ja mám pôvodne vlasy ani rovné ani vlnité. Keď boli kratšie a postupne zostrihané tak sa vlnili, teraz s pribúdajúcou dĺžkou a hennou sú čím ďalej tým viac rovnejšie. Vlastne asi sú už celkom rovné. Smile V poslednej dobe ich vlním. Kedysi sa mi v pohode navlnili keď som ich za sucha zaplietla na noc. Teraz sa navlnia jedine ak sú vlhké.


presne takovy vlasy mam i ja Smile kdyz sem je mela sestrihane a delku tak po ramena, mela jsem je celkem dost vlnite, ale ted jak uz jsou dlouhe a hlavne hennovane, tak se dost narovnaly..skoda no..ale tak kdyz chci zvlnit, tak davam vetsinou vetsi molitanove natacky, nebo do drdolu a oni se zvlnej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 11:37 am    Předmět: Citovat

Osobně bych třeba chtěl rovné vlasy. Třeba budou…až narostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=na7NhK4QHsE&feature=relmfu
krása Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 7:12 pm    Předmět: Citovat

momentálne mám také obdobie(a trvá už dlho), že by som svoje rovné vlasy nedala za nič na svete, sú stále upravené a lesklé, aspoň toto mi okolie najčastejšie hovorí Embarassed už nejaký čas nesponkujem ani nezapletám, dúfam, že mi to dlho vydrží Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
momentálne mám také obdobie(a trvá už dlho), že by som svoje rovné vlasy nedala za nič na svete, sú stále upravené a lesklé, aspoň toto mi okolie najčastejšie hovorí Embarassed už nejaký čas nesponkujem ani nezapletám, dúfam, že mi to dlho vydrží Wink


Nj, zdravé vlasy vypadají upraveně skoro pořád Cool
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.