Co s rovnýma vlasama?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9fa65f327a8b68b89072e624b21a255Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 6:07 pm    Předmět: Co s rovnýma vlasama? Citovat

Ahojte všichni:)
Mé jméno je Gabriela, je mi 16 a mám rovné blond vlasy už asi něco víc jak po lopatky. No...a po čem touží ti co mají rovné vlasy..po kudrnatých. Asi takhle..když je mám rozpuštěné, tak se mi během dne seskupí do takových provázků. Jsou připlácký k hlavě..no...a to není nic moc. párkrát jsem je měla třeba v natáčkách..vydrželo to zhruba 2 hodiny trošku vlnitý, ale pak to bylo zase rovný jako obvykle..ať s nima dělám cokoli tak jsou během chviličky zase rovný. Jediná vyjímka je, že si třeba udělám copánky z mokrých vlásů (vím, není to zrovna moc zdravý) ale aspon ten den to vydrži trochu kudrnatý - a to se mi moc líbí. Chtěla jsem se tu tedy zeptat: Není třeba něco šetrnýho k vlasům, co by mi vlasy na trochu trvaleji zvlnilo? Jestli ne, tak pak už vůbec nevím co s nima mám dělat, protože žádný účes mi zatím moc nesedl( co se týče krátkých vlasů)..Prosím pomoooooc:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu - některé naše kudrnaté členky by daly nevím co za to, aby měly vlasy rovné, "rovnovlásky" zas chtějí vlnité Laughing Laughing Laughing
šetrný způsob , jak udělat z rovných vlasů kudrnaté asi neexistuje - trvalá, kulma a ostatní "kroutítka" vlasy dost ničí. Zde najdeš nějaké tipy na zvlnění vlasů:
natacky,kulma,trvala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 10:56 pm    Předmět: Citovat

hh....tak jsem to prošla a nejsem z toho vůbec moudráVery Happy, ale stejně děkuju...asi začnu přemýšlet o nějakém radikálním zkrácení vlasů...nebo už vážně nevim.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

No to nee, to by byla škoda, vždyť i rovné vlasy jsou krásné! Nechceš si hodit fotku do profilu? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

O rovných vlasech bych mohla povídat, mám je jako hřebíky Cool Ale často si dělám na noc nějakého "šneka", takže je mám takřka pořád zvlněné. A když vím, že půjdu po venku v sychravém počasí, tak toho šneka nechám na hlavě a rozpustím až ve škole, aby mi vlasy v tom vlhku neplihly. Dřív mi taky žádné vlnky nedržely a začly držet až od doby, kdy jsem změnila vlasovou kosmetiku - vlasy jsou pevnější a líp drží tvar. To je podle mě základ - dobrý šampon (a ještě henna, na kterou nedám dopustit). Vlasy dobře držely tvar po Panthenolu, po lávové zemi, i po Hauschkovem samponu je to fajn. Clovek asi musi chvili hledat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sofie
21-40
21-40


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Jojo, souhlasím tady se Sim. Já mám vlasy taky blond do půli zad a dost jemné, takže ne zrovna objemné Confused Po umytí nechám vlasy uschnout a když jsou už jenom malinko vlhké, zapletu je hned od hlavy do několika copů, nebo stočím do drdůlků. (Nedá to tolik práce jako ty minicopánky)
Ráno je rozpustím a lehce pročešu, ne víc, než je nezbytně nutné Very Happy .
Dobrou zkušenost mám i s šampóny pro větší objem vlasů (třeba Elséve), ale běžně používám přírodní. Úžasné jsou všechny výživné masky a babské recepty, které tady na těch stránkách najdeš, aby byly vlasy zdravé, lesklé a silné. Inspiruj se tu a zkracování odlož na neurčito Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 1:29 pm    Předmět: Re: Co s rovnýma vlasama? Citovat

Kozakova napsal:
Ahojte všichni:)
Mé jméno je Gabriela, je mi 16 a mám rovné blond vlasy už asi něco víc jak po lopatky. No...a po čem touží ti co mají rovné vlasy..po kudrnatých. Asi takhle..když je mám rozpuštěné, tak se mi během dne seskupí do takových provázků. Jsou připlácký k hlavě..no...a to není nic moc. párkrát jsem je měla třeba v natáčkách..vydrželo to zhruba 2 hodiny trošku vlnitý, ale pak to bylo zase rovný jako obvykle..ať s nima dělám cokoli tak jsou během chviličky zase rovný. Jediná vyjímka je, že si třeba udělám copánky z mokrých vlásů (vím, není to zrovna moc zdravý) ale aspon ten den to vydrži trochu kudrnatý - a to se mi moc líbí. Chtěla jsem se tu tedy zeptat: Není třeba něco šetrnýho k vlasům, co by mi vlasy na trochu trvaleji zvlnilo? Jestli ne, tak pak už vůbec nevím co s nima mám dělat, protože žádný účes mi zatím moc nesedl( co se týče krátkých vlasů)..Prosím pomoooooc:)


Gabrielo, dělat copánky z mokrých vlasů není nic nezdravého Smile Lepší je spíš z vlhkých vlasů, aby to do rána stihlo pořádně uschnout. Mně se nejlepší vlny daří, když vezmu dva prameny, a udělám na nich normální uzel, a pak uzluju a uzluju až na konec. Anebo člověk rozčeše vlasy v předklonu a udělá si na noc pořádně utažený cop na čele, vypadá to hrozně, ale ráno je parádní vlnitá hříva. Někdo tu zase dělá na noc šnečky. Všechny tyhle finty ti ale vlasy stejně zvlní tak na den. Déle to drží, když se na to při uzlování dá trochu tužidla, ale v tom případě doporučuji nějaké přírodní tužidlo, normální by je zatížilo. Pořád je to ovšem šetrnější, než trvalá. Hodně štěstí při experimentech! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
No to nee, to by byla škoda, vždyť i rovné vlasy jsou krásné! Nechceš si hodit fotku do profilu? Wink


mno..tak už tam nějakou fotku mám Smile žádná sláva, ale je tam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

Danielo,to normálně děláš uzlíky jak třeba na tkaničce od bot?? Já bych asi pak musela dát ostříhat(nejsem jsi jistá,že bych to rozčesala Rolling Eyes

Děkuju za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

jinak děkuju všem za příspěvky:) Něco zkusím, ale fintičky mají tu nevýhodu, že se musí dělat každý večer... Nebo když tam mám tu fotku (doufám že se mi to povedlo), tak byste mi mohli vymyslet účes Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.