Co s rovnýma vlasama?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3c30372bb9bec46ff712acb0c1aa870fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

Já mám sice vlasy vlnité, ale většinou jen první den po umytí, nebo když zmoknu Very Happy Další dny se mi postupně narovnávají a navíc, ačkoliv jsou vlnité, tak mi u hlavy hrozně plihnou a vypadá to děsně. Tak mě právě taky napadlo zlepšit to nějakými šnečky nebo uzlíky, ale problém je, že mám vlasy sotva po lopatky, takže mi uzlíky moc nedrží a hlavně takhle nezapletu nebo nesešnečkuju pouze dva až tři prameny, ale musela bych to dělat z pramenů více. A to se bojím, že to bude vlnité už moc... Asi budu muset počkat, až narostou Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 11:00 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ale kdyz mam vlasy po copu, tak jsou hnusne krepate a vypada to jak pochcaná sláma Rolling Eyes


Taky tak, teď cop tedy moc nenosím (i když pokusy tu byly) neb vlasy ještě nejsou moc způsobilé (ach ta délka) Embarassed , ale když jsem ještě měla vlasy na lopatky, tak z copu mi přišly ty vlnky takové ostré, vypadá to jak přelámané vlasy. V kombinaci s mou světlounce hnědou barvou v létě vyšisovanou sluncem do světlejšího "melíru", to fakt vypadá jak zlámaná sláma. Twisted Evil

Když chci něco přirozenějšího, smotám vlasy do skřipce, to se dá už i s tou délkou, co mám teď , a to pak vypadá trochu přirozeněji, ty vlnky jsou takové oblejší (nebo jak to vyjádřit Confused ). Na uzlové copy a podobné legrácky si musím ještě chvilku počkat, než mi ještě trochu povyrostou vlasy... Rolling Eyes

No, a samozřejmě i u mě platí, že to vydrží hrozně málo, než se to zase narovná (i s tužidlem). Ale zas mi přijde, že i když se to pak narovná, tak ty rovné mají potom trochu větší objem, než normálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat, jak moc vlasům škodí copy na noc? S tím že samozřejmě vlásky umyju, mokré zapletu a přes noc nechám zvlnit. Mám rovné jemnější vlasy, takže absolutně nedrží objem..ale po copáncích jsou krásné, zvlněné, vypadají husté a nemusím je upravovat absolutně žádným tužidlem, gelem ani lakem na vlasy. Zajímalo by mě jestli to při častém používání (třeba co dva dny) může vlasům uškodit. Nejen, že vlásky jsou potom krásné, ale vyhovuje mi také že už nemusím používat žádné stylingové přípravky. Děkuji za případně odpovědíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Snopinka Arrow
Neškodí to vůbec. Právě naopak!!!
Vlasy si zaplétám na noc už dva roky, obden, vždycky po mytí, ještě vlhké. Zdá se mi že to hodně hydratuje vlasy. Když je občas nezapletu, mám je pak o dost sušší.
Po rozpletení ráno mám krásné čerstvé lesklé vlnky, ale už mi moc nedrží, už to plihne, i když na ten jeden den to stačí a ten druhý mám ještě trochu objem, lepší než kdybych nevlnila.
Podotýkám, že vlasy mám barvené a za celou dobu se mi netřepí konce a nelámou vlasy, vůbec, a myslím, že to vlnění vlhkých vlasů má na to dost vliv, že to pomáhá.
Já jsem odpozorovala že je mám mnohem zdravější a lesklejší když vlním přes noc, než když ne. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 10:02 am    Předmět: Citovat

Jé tak to jsem potěšená odpovědíSmile mně právě taky přišly vlásky krásně hebké lesklé..prostě nepocuchané a mnohem lepší na dotek. Nepramínkovatí mi a je super, že to prostě ráno akorát rozčešu a tím končímSmile no..uvidíme jak dlouho mě bude bavit stát večer před zrcadlem a plést a plést a plést:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 9:17 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Přesně tak, sestříháním se vlasy nezvlní, od určité délky už se narovnávají vlastní vahou. Sestříhání je nutné dobře si rozmyslet - spousta lidí tady má zkušenost, že sestříhané vlasy se víc třepí a lezou z účesů, takže pak na ně nadávají a nemohou se dočkat, až jim zase odrostou do stejné délky Wink

presne tak! Very Happy tiez som mala ofinu, ktora je teraz asi po nos.Ale nie je to ani ofina,ani emo-ofina, ani nic, len vlasy ktore lezu k kazdeho ucesu.. Very Happy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

snopinka napsal:

Jé tak to jsem potěšená odpovědíSmile mně právě taky přišly vlásky krásně hebké lesklé..prostě nepocuchané a mnohem lepší na dotek. Nepramínkovatí mi a je super, že to prostě ráno akorát rozčešu a tím končímSmile no..uvidíme jak dlouho mě bude bavit stát večer před zrcadlem a plést a plést a plést:D


Ale ono je rozdíl si udělat ty copy na noc dva, tři a udělat si jich třeba 15... Protože ty tenké copánky vlasy opravdu ničí a oslabují. Nejen, že z toho tahá hlava a můžou pak víc padat, ale ty gumičky je dost řežou. Jak se udělají na noc max dva, tak to vůbec nevadí. Ale mně se vždycky vlasy zvlní do hrozně nepřirozených vln a vůbec to nevypadá hezky, tak to praktikovat moc nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 12:07 pm    Předmět: Citovat

Já myslím že se tady celou dobu myslí normální DVA copy, tak to je v pohodě přece.
Kdo by se dělal s patnácti každý den? Very Happy To by mi ty ruce upadly Very Happy
Já je třeba dělám jen obden. Sice mi to už druhý den prd drží, už jsou ty vlasy skoro rovné a počítám s tím, že se zvětšující se délkou už mi to třeba nevydrží ani ten jeden den, ale i tak, je to hezké a objem trochu je, i když už vlny vzaly roha Very Happy

Ad gumičky - to jestli se vlas poničí, záleží jedině na gumičce. Když upleteš i malé copánky přece tak, ať jsou u hlavy navolno, tak to škodit nemůže. Ale podmínkou jsou bezešvé gumky. Já je koupila v DM, malé černé gumky, je jich tam osm nebo deset, nemají spoj, jsou tenké, pružné, měkké a z jednoho kusu té pružné látky. Fantastické. Sice se časem trochu vytahají, ale i tak jsou to ty nejlepší gumky na copy, co znám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 6:28 pm    Předmět: Citovat

Skusala som ten cop na noc. vlhke vlasy do copu, na cca 19 hodin, latkovou gumičkou, a nič. vlasy rovne ako normalne Evil or Very Mad asi si musim zacat zvykat na rovne... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

copy občas praktikuji (většinou jen jeden) ale spíš abych se v noci neuškrtila. Vlnky mi prostě z toho copu skoro nedrží. Ale zmiňujete tu "šnečky". Ten pojem jsem tu četla už víckrát ale nikdy jsem nepřišla na to co to vlastně je - může někdo poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.