účes na maturiťák?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd8176e97170f496ed7c2914ef00494cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 7:00 pm    Předmět: Ples Citovat

Ahoj všichni,potřebovala bych poradit....byla jsem pozvaná na maturitní ples. Můj problém je v tom,co provést s vlasy....neznáte někdo nějaký slušivý společenský účes,který bych zvládla sama doma a nemusela ke kadeřnici? Poraďte....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 9:14 pm    Předmět: Citovat

Možností je určitě spousta, jenže se to těžko vysvětluje po internetu Sad Asi by se to muselo vyfotit po jednotlivých fázích, jako je to tady u článku o copech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katullus
8-20
8-20


Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 2:48 pm    Předmět: účesy na ples Citovat

ahojky, chtěla jsem se zeptat, nevíte-li někdo o webu s účesy....netuším, co na té hlavě vytvořit na ples a hladké pevné drdoly mi bez spousty sponek a gelu prostě nedrží. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 2:58 pm    Předmět: Re: účesy na ples Citovat

katullus napsal:
ahojky, chtěla jsem se zeptat, nevíte-li někdo o webu s účesy....netuším, co na té hlavě vytvořit na ples a hladké pevné drdoly mi bez spousty sponek a gelu prostě nedrží. Díky


Projeď všelijaké ty odkazy, co tu jsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

tak já jsem si dělala na plese copanovou korunku, k nížjsem připíchla živé frézie. A nebo jsem byla vždy s rozpuštěnými, maximálně po stranách chycenými sponkami, aby tak nepadaly do obličeje. Je pak asi děs to česat, ale zase máš zaručený ten nejlepší efekt Wink . A nemusíš se bát, že se ti nějaký drdol při tanci rozpadne.

.klaun.
Návrat nahoru
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Nevím, kam směřovat svůj dotaz, nechtěla jsem kvůli tomu spamovat další topic, ale nedávno jsem na internetu narazila na tento účes a velice se mi líbí, jenomže ani za boha nemůžu přijít na to, jak se dělá Sad Byl tedy k tomu i jakýsi návod, ale byl nesmyslný... Ale psali tam něco o praktické sponě. Ale v žádném obchodě vůbec netušili, co to ta praktická spona je Shocked Netušíte, prosím, někdo, jak něco takového, alespoň přibližně vytvořit?

http://ukazto.com/img/1011396,Beznzvu.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Ono to na tom není moc vidět, ale myslím, že by to mohlo být tak, že se začne plést francouzský cop hodně nahoře na hlavě a v půlce hlavy se s ním skončí a dá se tam normální zacvakávací spona.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Ja by som vas tiez chcela poprosit o typ na nejaky pekny spolocensky uces. Nechcem drdol lebo tak chodim bezne a rozpustene vlasy by som potom uz nerozcesala, skusala som to a bola to nocna mora nadruhy den rano Confused pojdem ku kadernicke (bojim bojim) a asi by som bola kludnejsia keby som vedela ze pre nejky uces nepridem o polovicu vlasov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

Daniela: Děkuji, asi to tak bude Smile

Epona: Zkus stránku www.svetucesu.com mají tam spoustu společenských účesů, možná se tam inspiruješ. I když tedy některé jsou docela děsivé, ale s tím se setkáš asi všude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Dakujem su tam niektore vazne pekne a v inych by som sa hanbila vystrcit nos z domu Laughing ale tento jeden ma naozaj zaujal ale neviem ci sa mi ho tam podri vlozit:

skoda ze tam nan nie je navod Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.