účes na maturiťák?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8620cad130b8ffb406590131e823e50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

Já jsem takhle loni šílela každý týden do tanečních Laughing Rozpuštěné vlasy nepřipadali v úvahu, párkrát se mi totiž třeba scvakli mezi ostatníma lidma, když za mnou vlály a nějaké drdoly, no to bych možná zvládla, jenže mi to většinou nevydrželo celou hodinu tance.
Koupila jsem si speciálně kvůli tanečním nějaké skřipce, to bylo celkem v pohodě (ale o přestávce jsem je občas musela popravit) a nebo mě učesala kámoška ještě ve škole Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ten účes na obrázku mi připomíná uzly, normální škoťáky.

Jinak já nedávno dost překvapila lidi co mě znají "copem" složeným z ambulančních uzlů, zkrátilo mi to vlasy tak, že cop končil těsně pod rameny. Kamarádi zírali, že zrovna já jsem se nechala ostříhat a nevěřili, dokud jsem to pěkně pomalu zas nerozpletla. Ale když se takovýhle ambulančákový cop splete, zvedne nahoru a přicvakne k hlavě, vypadá poměrně elegantně a je hodně jednoduchý a hlavně - drží i při tanci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Ten účes na obrázku mi připomíná uzly, normální škoťáky.

Jinak já nedávno dost překvapila lidi co mě znají "copem" složeným z ambulančních uzlů, zkrátilo mi to vlasy tak, že cop končil těsně pod rameny. Kamarádi zírali, že zrovna já jsem se nechala ostříhat a nevěřili, dokud jsem to pěkně pomalu zas nerozpletla. Ale když se takovýhle ambulančákový cop splete, zvedne nahoru a přicvakne k hlavě, vypadá poměrně elegantně a je hodně jednoduchý a hlavně - drží i při tanci Smile


Laughing Laughing Jé, to zkusím Wink Ale obávám se, že se mi to bude rozjíždět už když to budu tvořit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Neboj, dá se to bez problémů. Však uzly na špagátě taky umíš bez pomoci další ruky, ne? Smile Nejjednodušší je odělat si vysoký ohon a uzlovat potom z něj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Neboj, dá se to bez problémů. Však uzly na špagátě taky umíš bez pomoci další ruky, ne? Smile Nejjednodušší je odělat si vysoký ohon a uzlovat potom z něj.


špagát neklouže tolik co vlasy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Tak som skúšala ten cop z ambulančných uzlov a je naozaj pekný, asi ho budem využívať keď budem potrebovať skrátiť vlasy bez nožníc. Wink Very Happy
Inak som nedávno prišla na jednu peknú variantu drdolu na spoločenskú príležitosť...nie je to nič svetoborné. Zaplietla som cop a miesto jedného prameňa som použila zlatý šál a spravila som z neho drdol. Držal omnoho lepšie ako keď si ho robím bez šálu a ten šál sa tam naozaj pekne vynímal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

epona napsal:
Tak som skúšala ten cop z ambulančných uzlov a je naozaj pekný, asi ho budem využívať keď budem potrebovať skrátiť vlasy bez nožníc. Wink Very Happy
Inak som nedávno prišla na jednu peknú variantu drdolu na spoločenskú príležitosť...nie je to nič svetoborné. Zaplietla som cop a miesto jedného prameňa som použila zlatý šál a spravila som z neho drdol. Držal omnoho lepšie ako keď si ho robím bez šálu a ten šál sa tam naozaj pekne vynímal.


Já si občas třeba do divadla dávám do vlasů takový....no něco mezi páskem a šálem. Je to prostě černý pruh síťované látky pošitý flitry. A dám si to kolem hlavy jako čelenku a vzadu zapletu do copu. Je to dost dlouhé, takže mi ještě z konce copu vlaje kus té šály. Vypadá to docela hezky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petua
8-20
8-20


Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

mozna uz je to off topic, ale jak nekdo psal o "prakicke spone" ci tak, tak ja ji mam doma Very Happy vali se mi v supliku asi pet let a ani jednou nebyla pouzita spravne, ale s trochou trpelivosti a navodem (kterej nekde mam Wink ) by se to mozna dalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Jó, to jsem psala já Wink Ono je ta praktická spona součástí balíčku s vlasovými doplňky z teleshopingu, že? Chtěla jsem si ho objednat z netu, ale já bych z něj využila jen tu praktickou anebo dračí sponu. Nikde se nic takového neprodává, alespoň to nikde nikdo nezná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petua
8-20
8-20


Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

tak z teleshoppingu to nejni Laughing ale taky si myslim ze je to spis na nic nez na neco Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.