ŽEHLIČKY na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c0b3ef3e9b8faad6fb79994e21475f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že cestovné veci sú aj na to určené, teda nevydržia denno denné používanie a výrobcovia s tým teda nerátajú .... Sú na občasné riešenia Smile a teda skôr by som sa bála že sa zachvíľu pokazí alebo neako výrazne zhorší výkon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 10:45 pm    Předmět: Citovat

Keller napsal:
pro normální vlas úplně stačí 180°C a hlavně pomaličku a plynule tahnout! Co se dá udělat s popsanou žehlijdou je v naší galerii dobře vidět Embarassed


A jak má Dáša vlnité vlasy prosím? Mám totiž ionizační phillips a žehlím krásně na 80°C (mám ještě Vidal Sasson, kterou už nepoužívám, ale taky jsem používala nejnižší nastavení). to je celkem velký rozdíl mezi teplotami. Právě bych si představovala že 180 už je pro opravdové kudrnáče Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Myslím, že cestovné veci sú aj na to určené, teda nevydržia denno denné používanie a výrobcovia s tým teda nerátajú .... Sú na občasné riešenia Smile a teda skôr by som sa bála že sa zachvíľu pokazí alebo neako výrazne zhorší výkon.

V podstatě mi na dotaz prodejce odpověděl, že nemá tu kvalitu a funkčnost, jako necestovní verze... no, taky mě to mohlo napadnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 11:40 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Kvetinka06 napsal:
Myslím, že cestovné veci sú aj na to určené, teda nevydržia denno denné používanie a výrobcovia s tým teda nerátajú .... Sú na občasné riešenia Smile a teda skôr by som sa bála že sa zachvíľu pokazí alebo neako výrazne zhorší výkon.

V podstatě mi na dotaz prodejce odpověděl, že nemá tu kvalitu a funkčnost, jako necestovní verze... no, taky mě to mohlo napadnout Smile


To sa stáva Smile ... a držím palce pri ďalšom výbere Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 6:51 pm    Předmět: .. Citovat

Babyliss big hair alebo Conair air brush Smile Skúšal to tu nejaký vlasáč? Výsledky vyzerajú perfektne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariana18
0-7
0-7


Založen: 15.9.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 11:19 am    Předmět: žehlička na vlasy - viete poradiť ? Citovat

pekný deň Smile

dlhé roky som sa vyhýbala žehleniu vlasov, jednak preto že vlasy som mala celkovo suchšie a hlavne preto že efekt žehlenia bol ešte viac suché vlasy, hrubé, objemné, ešte horšie ako keď som ich nechala v prirodzenom stave ( svoje vlasy mám hrubé a husté), zmena však nastala u kaderníčky ktorá keď mi vyžehlila vlasy boli uhladene , jemné na dotyk , hebké a hlavne aj na 3 deň rovné,,,

preto by som sa chcela poradiŤ ohľadom kúpy žehličky, hľadám žehličku ktorá čo najmenej ničí vlasy a zároveň vlasy vyrovná a uhladí, pozerala som sa a našla som viaceré typy : titánova, keramická, keramická s prímesou touléno a teflónu, ako aj naparovacie
Chcela by som sa opýtať či máte skúsenosť ktorá z daných typov je najšetrnejšie a perfektne vlasy uhladí.
Zároveň by ma zaujímalo aký je rozdiel v cenových kategóriách napr. keramická žehlička sa predáva za 20 eur , rovnako iná keramická žehlička za 70 eur. Aký je potom v tom rozdiel.
A zároveň som sa chcela opýtať či nemá niekto skúsenosť so žehličkami GHD , cenovo vychádzajú okol 150 eur či ozaj je niečo na nich výýnimočné oproti lacnejším žehličkám.

Ďakujem skúsenejším za pomoc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 4:03 pm    Předmět: Citovat

Ja sa teda v žehličkách nevyznám a nepomôžem ti, ale nebola by najjednoduchšia cesta opýtať sa tej kaderníčky? veď dajú sa kúpiť aj žehličky v kaderníckych potrebách, tak kúpiť trebárs tú čo má ona. ja si skôr ale myslí, že možno ani tak nešlo o to čím ti tie vlasy vyžehlila, ale o tom, čo na vlasy dala, nejaké superuhladzujúce sérum napratané silikónovými olejmi a ktoviečím. teda toľko môj názor. v kaderníckych potrebách majú toho haldy. neviem, no ja by som sa skúsila urč aj jej opýtať, keď ti to zrovna u nej tak sadlo. ale veď hádam sa nájde niekto, kto sa vyzná. držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 6:10 pm    Předmět: Citovat

odporucam zehlicku chi Smile
tu si o nich mozes precitat viac
http://www.kadernickezariadenia.sk/chi-pomocky/chi-zehlicky/item/148-irons

a s ghd skusenosti nemam ale pocula som na nu iba pozitivne hodnotenia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eeyore
41-80
41-80


Založen: 5.1.2011
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 9:56 pm    Předmět: Remington Citovat

Ja mám najlepšie skúsenosti s Remingtonkami. Prvu som mala 6 rokov a bola som maximalne spokojna. Teraz mam znovu Remington. Konkretne tuto: http://www.datart.sk/Zehlicka-na-vlasy-REMINGTON-S8510-Frizz-Therapy.html

Je super. Inu znacku by som uz ani neskusala Smile Aj baby co poznam a maju tuto znacku su spokojne. Vlasy krasne vyzehli dohladka a vydrzia do dalsieho umytia( ak nezmoknem:)). Skusala som aj rowentu a tu som posunula dalej kamaratke, ona ju pouziva len na ofinu. Vobec sa mi s nou nezehlilo dobre. Vlasy boli krepovite, hrube.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mishul
0-7
0-7


Založen: 24.12.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 10:43 pm    Předmět: Citovat

Pokud máte peníze, určitě za sebe můžu všem doporučit BioIonic, měla ji spolubydlící a já si ji často půjčovala a měla jsem po ní vlasy uplně nádherný. Ale prý jsou vní silikonové proužky (říkala mi to jedna kadeřnice kde tyto žehličky taky používali), tak mě napadlo jestli to na vlasy nemá stejný ůčinek jako silikony v šamponech (na to už jsou tu zase jiná témata) - tedy jestli to vlasům spíše ještě víc neškodí.. Jinak vlasy si žehlím už cca 6 let, mám svoje hodně kudrnaté, ale sama sobě se víc líbím s rovnými a kupodivu mám vlasy v docela dobrým stavu. Chce to jen kvalitní žehličku a hodně regenerovat (já mastím olejem - kokosový, ricinový, rakytníkový, konopný). O tom, že žehlení vlasům neprospívá nemůže být pochyb, ale zase bych to zbytečně nedémonizovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.