ŽEHLIČKY na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=522774c9c222e3420dc565bd0fa9b6a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 10:10 pm    Předmět: Citovat

BioIonic One Pass jsem měla, bohužel mi vydržely rovné půl dne, pak i bez vlhka začly pomalu znovu trčet a vlnit. Vybrala jsem ji pracně jako to nejlepší na trhu mezi žehličkami a věřím, že asi nejlepší bude, jen na mě neměla ten účinek, co bych chtěla.

Silikonové proužky má, to je pravda Smile Ale je to silikon v pevném skupenství, v tom samém, co bývají moderní formy na bábovky Smile a slouží k tomu, aby přichytily vlasy natažené lehce bez toho, aby se žehlička musela hodně stisknout a vlasy tahat a zbytečně ničit. Jsou to takové malé "gumové" proužky po stranách žehlících ploch, takže fakt asi nehrozí, že by to nějaké silikony vypoustělo, funkce je úplně jiná.

Že se žehlení zbytečně démonizuje mi tvrdila kadeřnice, ale ona zrovna měla vlasy dost strašné, takže těžko říct. Mě ani BioIonic nedělala vlasy hezké, jen prostě pár hodin rovné, upraveně vypadající a o dost delší. Škoda.

Nemáte někdo zkušenost, že by různé žehličky měly různé účinky na délku trvání vyžehlení? Já bych tak ráda měla vlasy rovné pár dní, denně žehlit určitě nechci. Ale tuším, že to bude spíš typem vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mishul
0-7
0-7


Založen: 24.12.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 7:47 pm    Předmět: Citovat

Kataska: asi to bude opravdu typem vlasu. Nebo taky teplotou - na kolik stupnu zehlis? Ja treba kdyz zehlim na cca 160, taky mi to dlouho nevydrzi, od 180 stupnu uz to vydrzi i pres noc a pokud neni vlhko tak i par dni. Muze to byt i tim, jak dlouho zehlis, po par letech zehleni mi prijde ze si na to vlasy uz jaksi "zvykly" a vydrzi dele. Jinak typem zehlicky to byt muze, ale obavam se ze pokud ti nesedla One Pass, nic lepsiho uz ti (asi) nepomuze Very Happy urcite ne z bezne dostupnych zehlicek. Zkus vyzehlit na vyssi teplotu, kazdy pramen pred vyzehlenim jeste projet jemnym hrebinkem, pripadne treba zkusit nejaky uhlazujici sprej.. Nic jineho uz me nenapada Very Happy

A ohledne tech silikonovych prouzku, ta kadernice to vysvetlovala tak, ze ty prouzky zpusobuji ze se pak vlasy nevlni napriklad po gumicce kdyz je stahnes do culiku atd.. Coz po bezne zehlice se vetsinou deje. Proto me prave napadlo jestli to do vlasu nejake silikony "nepousti", ktere ty vlasy pak uhladi. Ale asi to tak teda neni kdyz rikas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2014 11:40 pm    Předmět: Citovat

160? 180?
Zavidim, ja som pod 230 mohla do hodiny zehlit znovu. Evil or Very Mad
Uprimne, zacina mi to chybat. Sice prilezitostne, ale predsa... 3 roky dozadu som zehlicku predala a rovnaku uz nevyrabaju, ale bola vskutku dokonala.
Nejake ohlasy na v sucasnosti dostupne BaByliss? Ze bych si spravila post-vianocne radost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 12:25 am    Předmět: Citovat

Tak už taky uvažuju o žehličce na vlasy. Fakt už mě štve, jak ty vlasy vypadají nereprezentetivně - vypadají řídce a pramínkují se jak blázen, prostě rousy. Dala bych nevímco za husté sypké vlasy, přitom jich zas tak málo nemám, jen prostě tak vypadají. Chápu, že to podle fotek v mé galerii nevypadá tak hrozně, ale tam mám ty vlasy relativně čerstvě umytý a hlavně rozčesaný pár vteřin před focením. Zajímalo by mě, jestli je to tím, že jsou přepečovaný, nebo je to prostě typ vlasů, ale poslední dobou mě čím dál častěji svrběj nůžky, přitom bych tak ráda měla vlasy nad zadek, ale chci mít krásné vlasy, než za každou cenu dlouhé. Takže mě napadlo, že bych ty mrchy zkusila vysušit žehličkou, třeba by se pak na sebe tak nelepily. Twisted Evil Případně tím rotačním kartáčo-fénem. Poraďtě mi, prosím, do čeho jít. Mám v merku tyhle:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/valera-Zehlicky-100-01-swissx-digital-ionic-profi-iontova-zehlicka-na-vlasy-5180.html
http://www.vlasy-kosmetika.cz/babyliss-pro-2071e-ultra-curl-profi-zehlicka-pro-narovnavani-a-nataceni-vlasu-25mm-4816.html
http://www.mall.cz/kulmy-stylery/rowenta-cf-9220-d0-brush-activ-1000?v=414583
Proč sakra nemůžu mít takovýhle vlasy? Život není fér.
https://www.youtube.com/watch?v=cQf3GKd7-mk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 2:31 pm    Předmět: Citovat

Vlasy v ziadnom pripade nesus zehlickou na vlasy! ... uplne ich znicis a vysusis, zbavis ich vody a vsetkej hydratacie . .. budu bez objemu a splasnute... najlepsie ked uz chces, je vyzehlit vlasy ked uz su uplne suche a to bud cerstvo umyte lebo to krasne klouze alebo na druhy den, zavisi ako casto ich umyvas....a nezehlit castejsie ako 1-2x do mesiaca ... Remingtonky su super, babyliss do pohody .... Rotacnu kulmu mam Rowentu ale iny typ a predavam ju ...pre mna nieje vhodna pretoze ma krepovate vlasy a neviem si ich upravit s tym , viac som ich vytrhala ako vyfukala Very Happy KOcky co maju rovne vlasy to mozu mat s tou rotacnou kulmou celkom v pohode Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 6:07 pm    Předmět: Citovat

No tak samozřejmě jsem nemyslela, že bych místo fénu používala žehličku, jen jsem poukazovala na to, že žehlička vlasy vysušuje, i když už jsou uschlé. Laughing A ještě vůbec nevím, jestli do něčeho z toho půjdu, pravděpodobně půjdu pod nůžky a sen o vlasech po zadek si nechám jen zdát, protože ty moje na to očividně nemají. Jinak se obávám, že ten rotační kartáč by u mě dopadl podobně, vzhledem k tomu, že si nejsem schopná vlasy vyfoukat přes normální kulatej kartáč. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 6:04 pm    Předmět: Citovat

Tak to já teda žehlím už asi 6 let v kuse. Bylo hodně hodně málo dnů kdy jsem nežehlila. A pokud tak jsem nechala vlasy normálně, nebo opět zasáhlo horko a šlo se na obří vlny. No, teď mám vlasy na kluka...... Se střihem jsem vlasy MUSELA žehlit, nešlo to jinak upravovat a 200°C pro mě byla každodenní jistota s žehličkou Babyliss. Teď mám luxusní žehličku, která ty vlasy spíš léčí. Má turmalíno-keramické destičky, infračervené světlo, ionizaci a destičky jsou prý dokonce pohyblivé, což jsem nezaznamenala. Díky ní poprvé vlasy žehlím sice denně (protože musím kvůli tvaru, jinak bych nemohla vyjít ven -> nyní mám něco krepatého a mírně vlnitého bez žehlení) pouze na směšných 100° takže už podle mě to vlasům uleví + s těmi výhodami žehličky. Jmenuje se Fox Samba Smile A vlasy jsou po ní zdravé!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 11:23 pm    Předmět: Citovat

Perfektní, moc děkuju, vypadá dost dobře. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WampCherry
0-7
0-7


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 11:08 pm    Předmět: L'Oréal Professionnel SteamPod Citovat

Čauky, máte někdo zkušenost s žehličkou na vlasy SteamPod, která funguje na principu páry a s produkty k ní určené?
Právě ty produkty by měly fungovat na principu pro-keratinu, který se teplem a párou dostane hlouběji do vlasového vlákna. Moc neřeším tu stylingovou stránku - hebké a rovné vlasy, ale spíš mě zajímá regenerace.
Samozřejmě asi žádná žehlička a žádné teplo nemůže dělat vlasům dobře. Ale na druhou stranu, v dnešní době máme takové technologie, které dokáží zázraky. A na hodně zničené vlasy je zkrátka příroda krátká...
Většinou čtu hodně pozitivních recenzí o tom, jak jsou vlasy nádherně uhlazené a heboučké - je to okamžitý efekt, který ovšem vydrží jen do umytí (viz různá videa na youtube, fotky před a po,...). Ale stejně jako henna, i ten keratin se postupně do vlákna nasákne a pak jsou vlasy pěkné i bez zažehlování produktů. Také mě láká možnost si zažehlit kokosový olej, ale to bych si možná vlasy usmažila. Embarassed
Pokud jste tedy o tom slyšeli, máte to doma nebo na SteamPod chodíte ke kadeřnici/kadeřníkovi, dejte prosím vědět. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 8:09 pm    Předmět: Re: L'Oréal Professionnel SteamPod Citovat

WampCherry napsal:
Většinou čtu hodně pozitivních recenzí o tom, jak jsou vlasy nádherně uhlazené a heboučké - je to okamžitý efekt, který ovšem vydrží jen do umytí (viz různá videa na youtube, fotky před a po,...).

Žehličky neznám a nepoužívám, ale stejný efekt na mě měla shikakai. A trvale.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.