Klorane
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b854501ebed0a380f27ea67309e7ace2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 11:42 am    Předmět: Klorane Citovat

Vyzkoušela jsem velmi jemný šampon Klorane s ovesným mlékem. Na každodenní použití, není určen speciálně na nějaký typ vlasů. (Mě asi obecně nejvíc sedí tyhle lehké šampony s žádným speciálním určením, asi pro normální vlasy, nebo max. tak pro lesk vlasů.)Prodává se v lékárnách.

Měla jsem po něm krásný lesk, hebkost a rozčesatelnost. Jenom mě možná malinko sem tam zasvědí hlava, ale nevím, jestli je to tím šamponem.

Máte taky někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 4:05 pm    Předmět: Citovat

Přítel si koupil od Klorane šampon s chininem na padání vlasů..asi se to zmírnilo, ale nový vlásky po něm rašit nezačly Sad pak jsem mu pořídila kondicioner s ovesným mlékem a s tím spokojenej vůbec nebyl Sad teď má Laveru a řekla bych, že při mytí mu vlasy tolik taky nepadají..

Navíc Klorane není čistě přírodní, ale to ti asi nevadí..já jsem se mu snažila pořídit něco, co ty vlasy tolik nezatíží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

No tak já jsem si při návštěvě lékárny vzala domů letáček vlasové péče klorane. To mi byl čert dlužen Twisted Evil Nemůžu se od něho odtrhnout a zřejmě vyzkouším ten cedrový šampon, možná i balzám. Nemáte někdo zkušenost? Je to pro lesk vlasů, je to nabušeno vit. P,aminokyselinama atd. No nevím zda to bude mít nějaký účinek ale na kořínky zřejmě ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 7:29 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
No tak já jsem si při návštěvě lékárny vzala domů letáček vlasové péče klorane. To mi byl čert dlužen Twisted Evil Nemůžu se od něho odtrhnout a zřejmě vyzkouším ten cedrový šampon, možná i balzám. Nemáte někdo zkušenost? Je to pro lesk vlasů, je to nabušeno vit. P,aminokyselinama atd. No nevím zda to bude mít nějaký účinek ale na kořínky zřejmě ano.


Tak ja som ho skusil a nic moc.Ked som si dal ten sampon a aj balzam,tak vlasy som mal strasne jemne a splasnute..Neudrzali objem.Tak som ho dal priatelke,mozno jej sekne Very Happy ..A naviac,po sampone ma neako svrbi hlava Sad Sad Sad ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:50 am    Předmět: Citovat

Takže, ozkoušeno. Šampon mi teda vůbec nevoněl-spíše smrděl jak chemická laboratoř Confused Po umytí jsem měla fakt pocit hodně zjemněných vlasů ale po uschnutí to vymizelo. Použila jsem i kondicionér a ten je podle mého docela solidní-je gelovitý,nemastný-rychle se vymývá;sice taky nic moc nevoní ale není v něm pantenol ani silikony takže super-ten budu občas používat. Jinak po šamponu mě hlava nesvěděla ale hned po umytí jsem si všimla že pokožce nesedl protože sem ve vlasech našla lupy. A to jsem předtím použila Elseve a po něm zmizí lupy hned po prvním umytí Shocked No každopádně má šampon krásnou malou 200ml průhlednou lahvičku tak jsem šampon vylila Embarassed a do lahvičky přelila nově koupený Alverde-henna a oliva. Tak teď krásně vidím kolik toho šamponu ještě mám. Já totiž bytostně nesnáším když nevím o kolik mi šampon ubývá-protože šampony ráda střídám. Takže shrnuto podtrženo: šampon už nikdy, kondiš je fajn ale podruhé si ho už nekoupím. Asi tak no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

já mám klorane s granátovýn jablkem a jsem velice spokojena.Ale mým vlasům dělá dobře když střídám šampony, tak to bude možná tím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

já taky nebyla s klorane moc spokojená.. mastil mi vlásky a svěděla mě hlava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Já jsem měla od Klorane mangový šampon a ten nebyl tak špatný, ale pak jsem si koupila s ovesným mlékem či co a po něm mě taky začala strašně!!! svědět hlava. Takže jdu od něj. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Ačkoliv ja tady na Klorane zatím spíše negativní reakce, já si moc stěžovat nemohu.
Včera jsem zkusila ten jemný s ovesným mlékem a zatím jsem spokojená. Dívaa jsem se i na složení. Přírodní není, ale složení je celkem jednoduché, neobsahuje nic strašného a ovesné mléko je na třetím místě složení, takže slušný obsah.
Vlasy po něm jsou celkem pěkné. Takže na prostřídání jsem s ním spokojená. Pokžka si zatím také nestěžuje.

Mám doma ještě mangový, ten jsem zkoušela také zatím jednou... a opravdu mi vyhovoval.

Koukala jsem, že teď dělá Klorane i klasické masky a dokonce heřmánkový oplach na světlé vlasy. Celkem by mě to i zajímalo, ale přijde mi poměrně drahý. Holt cena za značku.

Nemáte někdo zkušenost s kopřivovým?
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem doma podnikla "hon na silikony" v šamponech.
Zjistila jsem. že celkem mám doma tři šampony Klorane Shocked A ani jeden z nich neobsahuje silikony Cool Takže přírodní nejsou, obsahují ale přírodní extrakty ve slušném množství... a alespoň ty, co mám jsou bez silikonů.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.