Slavite Valentyna?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7701a61edf20c36cf8202d2bb6ae38dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Slavite nebo jinak resite Valentyna?
Ano, davame si darky
10%
 10%  [ 7 ]
Ano, ale nic si nedavame
4%
 4%  [ 3 ]
Neslavime, ale nevadi nam
32%
 32%  [ 21 ]
Neslavime a Valentyna nemusime
52%
 52%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se tedy všem, které jsem hned ráno při mém vstupu urazila nebo jsem se jich nějak srdečně dotkla, že jsem na chatu popřála "krásného Valentýna". A mrzí mě, že z toho vniklo toto. Pardon, moc mě to mrzí. To nebylo účelem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

Huš, Adél, já se nezlobím a jestli se zlobí někdo jiný, tak se zlobí zbytečně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:

Mě se taky příčí všechny ty přeplácaný srdíčka, přáníčka, všechno červenorudý, ale když přijdu domů a mám na stole nebo na posteli růži nebo něco vkusného, je to víc než hezký a nevidim na tom vůbec nic špatného. Twisted Evil

No já na tom taky nevidím nic špatného, nejsem antiromantický tip. Co mi vadí je, že by tam ta růže měla ležet toho 14. jako na povel. A ta masáž všude okolo, je Valentýn, tak je jedno, jakou máš náladu, jsi unavený nebo něco...prostě musíš jít s partnerem/partnerkou na romantickou večeři, musíte si předat romantický dárek... samozřejmě jako příležitost k uspořádání příjemného večera ve dvou je to fajn, ale k tomu raději využívám výročí, protože to datum má pro mě aspoň nějaký smysl, kdežto 14. únor je mi úplně fuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Nemyslím si, že musíš. Nikdo tě nenutí, my taky nikam nechodíme, není na to čas. Ale když si na mě ten onen vzpomene (jelikož během roku máme takový fofr, že máme málokdy klidný večer) tak mě to prostě potěší a přiznávám, že hodně moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

Teď tady vypadám jak fanatická zastánkyně hloupounkého svátku, ale fakt přísahám, že to není vůbec pravda. Nejsem. Jen mi v jistých ohledech přijde milý. Na ježčí tlapky! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

No když to máte se svým polovičkou takhle, tak to je parádní. Někdo má 14. února, jiný 1. máj, někdo zas výročí a někdo prostě na data kašle.
(anebo je stále zapomíná a pak se snaží tvářit, že na to kašle a že je strašně antikomerční Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Omlouvám se tedy všem, které jsem hned ráno při mém vstupu urazila nebo jsem se jich nějak srdečně dotkla, že jsem na chatu popřála "krásného Valentýna". A mrzí mě, že z toho vniklo toto. Pardon, moc mě to mrzí. To nebylo účelem...


Já ani nevím, žes něco takového psala...Sem z toho právě byla zmatená na co se tu odkazuje... Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
A.d.é.l. napsal:
Omlouvám se tedy všem, které jsem hned ráno při mém vstupu urazila nebo jsem se jich nějak srdečně dotkla, že jsem na chatu popřála "krásného Valentýna". A mrzí mě, že z toho vniklo toto. Pardon, moc mě to mrzí. To nebylo účelem...


Já ani nevím, žes něco takového psala...Sem z toho právě byla zmatená na co se tu odkazuje... Embarassed Laughing Laughing Laughing


Haha Adel.. psssst Smile Nikoho jsi preci neurazila Wink)

Proste nekdo slavi to nekdo ono Smile Ja treba slavim kazdy tyden sabes, viz jine forum zde, za to by ses klidne mohla urazit Ty Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Když už tak 1.máj! To zasejc ano Cool A nikolivěk na povel, ale bže se mi to líbí. Je to krásné a romanťické a koresponduje to s kulturním koloritem naší vlasti a (pokud není jeden z přítomných echt alergik) není v ten den nic hezčího než ,,postávání" pod třešínkou Embarassed Very Happy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.