o čárech a márech jen tak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49903a6117bb839212d325501f95cdaeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Tiež by ma zaujímalo, ako si zlepšiť /objaviť inutuíciu. A je možné že niekto vôbec nemá intuíciu?
Každý intuici má, ale řekla bych, že jsou lidé, kteří potřebují klíč k otevření brány k intuici od někoho jiného. Prostě ať dělají co dělají, tak se sami do sebe né a né dostat.
Určitě je dobrý nápad zkoušet ty karty nebo i kyvadlo, třeba i ty sny nebo kostky nebo kafe, prostě cokoliv. Doporučuji se stýkat s lidma, kteří intuici používají a učit se od nich. Chce to taky v sobě oběvit tu pravou ženskost, k čemuž pomáhá oblékání, činnost, strava ..vic už mě nenapadá. Prostě se necpat biftekama, ale dát si často bezmasí den. Vařit si a vyhrát si s tím, vyzdobit to na talíři. Obklopovat se ženštějšíma věcma, ale zase to nepřesladit. Pak třeba vyšívat, šít, plést svetry nebo košíky, zdobit ..všechny ruční práce vyskoušet a vnímat intuicí, že třeba tohle mě baví víc, když to baví, tak to dělat a to uspokojení z té oné činnosti v sobě podporovat. Brát to podle svých pocitů, že mi to a to dělá dobře, ale zase se hlídat, aby se v tom nezobrazovali negativní vlastnosti prospěchářství, lenost (udělám si raději ten salát, to mám hned nakrájený ..nechce se mi dělat dušená zelenina, ale trochu cítím, že by mi udělala moc dobře) ..atd.
Mno a když se to v sobě podporuje, tak potom intuice cítí, že je používána, že její rady jsou vyslyšeny, a začne sama dávat větší signály.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

DanaJ napsal:
psilocybe napsal:
Tiež by ma zaujímalo, ako si zlepšiť /objaviť inutuíciu. A je možné že niekto vôbec nemá intuíciu?
Každý intuici má, ale řekla bych, že jsou lidé, kteří potřebují klíč k otevření brány k intuici od někoho jiného. Prostě ať dělají co dělají, tak se sami do sebe né a né dostat.
Určitě je dobrý nápad zkoušet ty karty nebo i kyvadlo, třeba i ty sny nebo kostky nebo kafe, prostě cokoliv. Doporučuji se stýkat s lidma, kteří intuici používají a učit se od nich. Chce to taky v sobě oběvit tu pravou ženskost, k čemuž pomáhá oblékání, činnost, strava ..vic už mě nenapadá. Prostě se necpat biftekama, ale dát si často bezmasí den. Vařit si a vyhrát si s tím, vyzdobit to na talíři. Obklopovat se ženštějšíma věcma, ale zase to nepřesladit. Pak třeba vyšívat, šít, plést svetry nebo košíky, zdobit ..všechny ruční práce vyskoušet a vnímat intuicí, že třeba tohle mě baví víc, když to baví, tak to dělat a to uspokojení z té oné činnosti v sobě podporovat. Brát to podle svých pocitů, že mi to a to dělá dobře, ale zase se hlídat, aby se v tom nezobrazovali negativní vlastnosti prospěchářství, lenost (udělám si raději ten salát, to mám hned nakrájený ..nechce se mi dělat dušená zelenina, ale trochu cítím, že by mi udělala moc dobře) ..atd.
Mno a když se to v sobě podporuje, tak potom intuice cítí, že je používána, že její rady jsou vyslyšeny, a začne sama dávat větší signály.

Dakujem za odpoveď. Smile určite to aspon vyskúšam.
Čo sa týka ručných prác,tak zvládam pletenie, šitie, vyšívanie a trošku aj háčkovanie. Kedysi som dokonca malovala a kreslila....
Ma tak napadlo že ma možno vo využívaní intuície trochu brzdí moje štúdium. Študujem obor,kde má maždá vec svoje odvôdnenie... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

No, nejsem si jistá, jestli na pěstování intuice fungují zrovna ruční práce atd. Já jsem chlap jak poleno a intuice mám dost a dost Razz Laughing Prostě na holčičí věci naprosto nejsem. Moji kamarádi mě mají za dalšího chlapa do party Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 8:22 am    Předmět: Citovat

Pokud jste tady psali o jistých nápomocných "cvičeních a činnostech" - mnoho tzv. čarodějnických praktik jsou psychology běžně používané meditace, vizualizace, arteterapie, cvičení ve vnímání sebe sama a sebeovládání......což podle mně pouze dokazuje, že nic nového pod sluncem, akorát se to zařadilo a vědecky pojmenovalo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Možno, čo tu napíšem bude patriť do tohto vlákna.. Bratranec mojej babky sa zaoberal čiernou mágiou.. A raz keď babka spala sa v noci zobudila a zbadala pred sebou toho bratranca.. Ale akoby len jeho ducha, nie telo.. A tak sa zľakla, že robila taký cirkus až ho odohnala, no a ten jej bratranec sa z celej tej čiernej mágie scvokol a už dlhé roky je na psychiatrii...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Možno, čo tu napíšem bude patriť do tohto vlákna.. Bratranec mojej babky sa zaoberal čiernou mágiou.. A raz keď babka spala sa v noci zobudila a zbadala pred sebou toho bratranca.. Ale akoby len jeho ducha, nie telo.. A tak sa zľakla, že robila taký cirkus až ho odohnala, no a ten jej bratranec sa z celej tej čiernej mágie scvokol a už dlhé roky je na psychiatrii...


no s ČM se zahrávat holt nemá..Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky o astrálu přesunuty do patřičného vlákna:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=97295
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 2:08 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem na jiných stránkách něco pro dnšení den: Laughing


Rituály pro Beltine

* Kdo si večer natrhá větvičky jeřábu a jimi ozdobí svůj dům, tomu se dostane ochrany Bohů.
* Kdo ráno 1. května vyběhne na kopec a uvítá vycházející slunce, tomu ono požehná zdravím na celý rok.
* Dívky vstávaly 1. května za svítání a rosou z hlohu si omyly obličej. Do vlasů pak zaplétly větévku jeřábu a Boha s Bohyní poprosily o dar krásy.
* K ránu se o Beltinu dvojice milovaly na poli, aby mu ukázaly, jak má plodit.
* Kdo si o půlnoci proskočí nahý ohněm, tomu se dostane celý rok krásy a zdraví.


Čarování pro Beltine:

* Můžete se podívat do budoucnosti, která se zjeví v plamenech bílého ohně po té, co do něj vhodíte směs šalvěje, muškátu a pelyňku. Do černého se pro tento účel raději nedívejte. Ale stejně hoří jen chvíli.
* Do skleněné mísy dejte vodu a postavte se s ní čelem k ohni. Pak vyslovte otázku a zadívejte se do vody. Může se vám objevit odpověď. Někdy to bývá v podobě symbolů.
* Lze vykládat karty i vrhat runy.
* Pod bezovým keřem můžete spatřit dnes v noci víly.
* Můžete zkusit kávovou sedlinu, která ulpí na stranách a dně šálku po té, co jste dopitý šálek obrátili dnem nahoru na talířek a chvilku nechali. Káva musí být vypita tím, komu se věští.
* Stejný systém můžete vyzkoušet i u čajových lístků.
* U kávy i čaje zkoumáte symboly a písmena, která vidíte. Někdy je to hodně o obrazotvornosti vykladače.

Můžete dnes dělat cokoli, co neublíží nikomu druhému.

Kdo bude dnes chtít čarovat na přivolání lásky – jako by se stalo! (pozor, nemanipulovat druhé bez jejich vědomí! Jen si přejte, ať k vám přijde láska a jste šťastní.)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 2:35 pm    Předmět: Citovat

Ta animace je boží Laughing

Jj, karty už jsou v plánu. A čarování...hmmm Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 3:04 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ta animace je boží Laughing

Jj, karty už jsou v plánu. A čarování...hmmm Embarassed



Zkusím runy - a kávovou sedlinu Laughing - kafe bude určitě dostatek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.