Jaro, léto, podzim a zima
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5b02b141a95a91727ad38db2760644e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nejoblíbenější roční období je
jaro
31%
 31%  [ 45 ]
léto
31%
 31%  [ 46 ]
podzim
26%
 26%  [ 38 ]
zima
11%
 11%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 145

Autor Zpráva
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 4:56 pm    Předmět: Jaro, léto, podzim a zima Citovat

Tak mě napadlo, jaké máte nejraději roční období a proč? A také naopak, které rádi nemáte Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:03 pm    Předmět: Re: Jaro, léto, podzim a zima Citovat

Veronika napsal:
Tak mě napadlo, jaké máte nejraději roční období a proč? A také naopak, které rádi nemáte Laughing
Zdá se mi to nebo v možnostech chybí zima Shocked ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

A kde je zima? Jinak nemůžu vybrat jenom jedno, protože zimu (ale zimu, ne tu parodii z posledních let) i podzim mám stejně ráda. Mám ráda chlad, velký mráz, sníh a mlhu, takovou tu neopakovatelnou podzimní náladu a zvláštní vůni ve vzduchu. Nesnáším brzké jaro, to je pro totálně hnusné období a nemám ráda léto, když je víc jak 25 stupňů a pořád svítí slunce a na obloze ani mráček... fuuuuj, už se to zase blíží Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Jediná výhoda léta pro mě je, že se dá koupat venku a jsou dlouhé dny, takže je jednodušší se někam podívat. A taky, že se dá posedět v hospodách na zahrádkách, případně pořádat nějakou zahradní slavnost a tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:11 pm    Předmět: zima Citovat

ježiši.. jsem ji tam snad zapomněla napsat.. ale psala jsem tam všechny.. sakryš, jak se to jenom stalo???? Embarassed Jde to nějak opravit??? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Ja nejradeji jaro, zacatek leta a podzim. Teploty nad tricet me ubiji Very Happy a zima v Praze je hnus Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
A kde je zima? Jinak nemůžu vybrat jenom jedno, protože zimu (ale zimu, ne tu parodii z posledních let) i podzim mám stejně ráda. Mám ráda chlad, velký mráz, sníh a mlhu, takovou tu neopakovatelnou podzimní náladu a zvláštní vůni ve vzduchu. Nesnáším brzké jaro, to je pro totálně hnusné období a nemám ráda léto, když je víc jak 25 stupňů a pořád svítí slunce a na obloze ani mráček... fuuuuj, už se to zase blíží Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Jediná výhoda léta pro mě je, že se dá koupat venku a jsou dlouhé dny, takže je jednodušší se někam podívat. A taky, že se dá posedět v hospodách na zahrádkách, případně pořádat nějakou zahradní slavnost a tak Wink


jojo, o tom jsme se my dve uz nekde bavily Laughing Ja miluju leto, oblohu lehce pod mrackem, teploty kolem 30ky, vsude svetlo,. dlouhe dni...aaaach Laughing Nemusim mit na sobe 200 izolacnich vrstev, muzu chodit v sandalach, ouj jéé...A uplne nejvic mam rada letni noci, dky sviti mesic Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

A uplne nejvic mam rada letni noci, dky sviti mesic Wink


Aaaa, tos mi připomněla, zimní měsíčné noci, mrzne až praští, namodralé světlo luny na sněhu... Prostě nááádhera. V takovou noc je škoda spát... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

A tak tohle mam taky ráda, ale pěkně na pokoukání z tepla baráku....kdybych klepala kosu někde v těch -20 venku, tak bych asi tak nadsena nebyla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
A tak tohle mam taky ráda, ale pěkně na pokoukání z tepla baráku....kdybych klepala kosu někde v těch -20 venku, tak bych asi tak nadsena nebyla Laughing


To právě musíš ven, do mrazu a výt na měsíííííc Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:46 pm    Předmět: Citovat

Jaro páč nám všechno Qete, rozmnožuje se Rolling Eyes voní a začíná žít. A já asi taky začnu, chacháááá Laughing Já se tak těšííím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.