Jaro, léto, podzim a zima
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cbdb6d48fa3771fc3ad8d32149fc6879Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nejoblíbenější roční období je
jaro
31%
 31%  [ 45 ]
léto
31%
 31%  [ 46 ]
podzim
26%
 26%  [ 38 ]
zima
11%
 11%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 145

Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:07 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
v těch vedrech, to je v MHD fakt něco…


no to teda Rolling Eyes fujky hnusky, a to já jsem na tom ještě hooodně blbě, protože si musím sedat v buse tam, kde pokud možno vůbec nefouká - ono totiž když všichni jak šílenci pozotvírají v celém buse všechny okna (no jako logicky, je to pochopitelné), tak se udělá průvan a plééésk, pak z toho mám tři dny migrénu, bleju a přeju si umřít, takže se v busech fakt radši škvařím někde v rožku a je to humáč Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:12 pm    Předmět: Citovat

To je nepříjemný, nenapadlo by mě, že někdo může mít takový problém... Já zase ve vydýchaném vzduchu bez otevřených oken v MHD pěkně a zvesela omdlívám Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Jo, to já si raději počkám. Nebudu se někde mačkat…
A ten konkrétní případ, tam ani nešlo o čekání. Jen o to, že bys musela jít 20 m dozadu a sednout na jinou šalinu, která byla hned za tou obsazenější.
A abych nebyl tak OT, tak teď, v těch vedrech, to je v MHD fakt něco… Venku peklo, v buse někdy ještě ultimátnější. A mačkat se se spocenýma lidma v šalině taky není můj sen. I proto si raději počkám na volnější/delší. Teda, já vím, kdy jezdí ty delší, takže když je možnost, jdu podle toho.


Tak to bud rád,že žiješ ted - pamatuji ještě narvané autobusy za komunistů - do autobusu se muselo narvat jednou tolik lidí,než byla kapacita busu, nebyly antiperspiranty, holení též nebylo IN ..tak si představ tu letní hrůzu - v autobuse 35 stupňů,upocené tělo na tělo ve dvou řadách,lidem visícím na tyči se z triček na ramínka dralo ven různé ochlupení - fůůůj Laughing Laughing Laughing
Tak narvanou šalinu, jak byli totalitní autobusy svážející lidi z práce, už ted nevidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:16 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
To je nepříjemný, nenapadlo by mě, že někdo může mít takový problém... Já zase ve vydýchaném vzduchu bez otevřených oken v MHD pěkně a zvesela omdlívám Rolling Eyes


Taky chuťovka, co Confused člověk si prostě nevybere a nevybere
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:17 pm    Předmět: Citovat

Mě teda víc než to horko vadí, jak jsou lidi v té šalině/buse na sebe protivní.. Teď zrovna onehdy, horko bylo k padnutí, narvanej bus, já si zrovna stoupla tak šikovně, že jsem přehlídla kočár a než jsem stačila zareagovat, tak jsem byla obklíčená smečkou psů (slečna s nimi zjevně taky měla povyražení) a tím kočárem, kterému jsem zavazela.. Než jsem stačila zareagovat, tak paní na konci kočárku ze mě udělala naprostou husu. Kurnik, vím, že jsem stála blbě, že bylo horko, pomalejší reakce, ale slušnost nade vše vždy a všude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 2:06 pm    Předmět: Citovat

Ili, vyloženě se mi vybavil můj prvák na vejšce (a to bylo už po revoluci) a busy vozící studenty - koleje na kraji města, u nich jedna ze školních budov, přednášky tam měli sice jen prváci, ale zdaleka ne všichni prváci bydleli v těch kolejích, že... No nějakému člověku v Dopravním podniku nedošlo, že udělat průzkum vytíženosti spojů v době konce zkouškového na přelomu ledna a února asi není nejlepší nápad, nicméně na základě toho průzkumů DP zrušil půlku spojů. Ve druhém semestru se nešlo z a do té školy dostat, třeba nastupování na zastávce u školy trvalo pravidelně kolem 10 až 15minut, neb dveře se ne a nemohly zavřít (a světe div se - nikdo nechtěl jít půl hodiny pěšky na metro Rolling Eyes ). To byla páni tlačenka!!! Dalarie, tam bys buď nevystudoval nebo si značně zvýšil kondici pravidelným každodenním přesunem mezi nejbližším metrem a školou. Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Ilona, Meadow: Joo, neco takoveho jeste donedavna (a verim tomu, ze i ted) zvesela panuje na Palackem vrchu v arealu VUT ... na to, ze tam jezdi okruzni linka (ma asi tri spolecne zastavky se salinou a pak zajizdi primo do arealu kde stoji na trech az ctyrech mistech podle toho, jestli zajizdi az ke kolejim nebo ne), to je taky chutovka ... rano se tam narvat to skutecne bylo umeni (a to ty busy jezdi co ctvrt hodiny co dvacet minut Evil or Very Mad). A to prosim byly ty dlouhe s kloubem a nizkopodlazni ...

Pak jich DP par zrusil s tim, ze salina zajizdi "az ke kolejim" coz znamena ze stoji asi 100m od nejblizsi fakulty. Ovsem k fakulte se clovek dostane jedine pres nezpevnenou stezku, ktera si za deste nezada s kvalitnim rochnistem. Pokud by se nasel nekdo, kdo by se nechtel brodit, musel to obejit po silnici do kopce defacto po odvesnach onoho pomyslneho trojuhelniku (kde prepona je prave ta rozbahnena stezka) a prodlouzi si tak cestu o dobry vic jak pulkilometr.

... a ted si predstavte, ze takhle jedete v nedeli vecer na koleje, s bagazi a se vsim a prsi a nevejdete se do busu .... to je pane kvalitka.

Stesti ze tam nestuduju (uz).

P.S. Zapomnela jsem dodat ze do arealu je to odkudkoliv (krom busem) do velmi "prijemneho" kopce ... a na koleje daleko odkudkoliv (pokud nepocitam zastavku kam zajizdi tusim kazdy treti spoj).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.


Naposledy upravil Jitt dne ne květen 13, 2012 3:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:54 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Ili, vyloženě se mi vybavil můj prvák na vejšce (a to bylo už po revoluci) a busy vozící studenty - koleje na kraji města, u nich jedna ze školních budov, přednášky tam měli sice jen prváci, ale zdaleka ne všichni prváci bydleli v těch kolejích, že... No nějakému člověku v Dopravním podniku nedošlo, že udělat průzkum vytíženosti spojů v době konce zkouškového na přelomu ledna a února asi není nejlepší nápad, nicméně na základě toho průzkumů DP zrušil půlku spojů. Ve druhém semestru se nešlo z a do té školy dostat, třeba nastupování na zastávce u školy trvalo pravidelně kolem 10 až 15minut, neb dveře se ne a nemohly zavřít (a světe div se - nikdo nechtěl jít půl hodiny pěšky na metro Rolling Eyes ). To byla páni tlačenka!!! Dalarie, tam bys buď nevystudoval nebo si značně zvýšil kondici pravidelným každodenním přesunem mezi nejbližším metrem a školou. Laughing

Úřední šiml se projevil Laughing Laughing Laughing
...už si vůbec nevzpomínám,kdy naposledy jsem jela autobusem či jiným hromadným prostředkem, který byl narvaný tak, že člověk ani nemohl vystoupit . Naposledy asi fakt někdy po revoluci ... čím dál víc lidí jezdí do práce autem a spoje jsou ted poloprázdné až prázdné. Což mě trochu děsí, protože je možná blízko doba, kdy se spoje začnou rušit ... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Mě teda víc než to horko vadí, jak jsou lidi v té šalině/buse na sebe protivní.. Teď zrovna onehdy, horko bylo k padnutí, narvanej bus, já si zrovna stoupla tak šikovně, že jsem přehlídla kočár a než jsem stačila zareagovat, tak jsem byla obklíčená smečkou psů (slečna s nimi zjevně taky měla povyražení) a tím kočárem, kterému jsem zavazela.. Než jsem stačila zareagovat, tak paní na konci kočárku ze mě udělala naprostou husu. Kurnik, vím, že jsem stála blbě, že bylo horko, pomalejší reakce, ale slušnost nade vše vždy a všude...
Také se někdy setkávám s tím, že jsou maminky s kočárkama až protivné a div nezvedají oči v sloup, že někdo stojí v busu či tramvaji v tom prostoru pro kočárky...Ale když člověk si někdy opravdu nevšimne, že venku na nástupišti stojí kočár a prostě ta reakce na tu situaci taky nepřijde v mžiku - přesně jak jsi to napsala Hančo, prostě trvá, než to z toho mozku přejde i do těla, aby se pohnulo jinam... Nemám ráda cestování hromadnými prostředky, ale stejně jimi cestuji v týdnu každý den... ty tlačenice, boj o místa, protivní lidé a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:34 pm    Předmět: Citovat

To by taky bylo dost plodné samostatné téma - Autobusy, důchodci, kočáry a smradi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.