Jaro, léto, podzim a zima
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=633a308b99b4fed6b9d6199ff0225b70Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nejoblíbenější roční období je
jaro
31%
 31%  [ 45 ]
léto
31%
 31%  [ 46 ]
podzim
26%
 26%  [ 38 ]
zima
11%
 11%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 145

Autor Zpráva
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:

Pak jich DP par zrusil s tim, ze salina zajizdi "az ke kolejim" coz znamena ze stoji asi 100m od nejblizsi fakulty. Ovsem k fakulte se clovek dostane jedine pres nezpevnenou stezku, ktera si za deste nezada s kvalitnim rochnistem.
... a ted si predstavte, ze takhle jedete v nedeli vecer na koleje, s bagazi a se vsim a prsi a nevejdete se do busu .... to je pane kvalitka.

Ta cesta je legendární. Kamarád mi říkal, že za deště člověk s každým krokem slyší rozšlápnutého slimáka. Rolling Eyes
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 6:10 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tak to bud rád,že žiješ ted - pamatuji ještě narvané autobusy za komunistů - do autobusu se muselo narvat jednou tolik lidí,než byla kapacita busu, nebyly antiperspiranty, holení též nebylo IN ..tak si představ tu letní hrůzu - v autobuse 35 stupňů,upocené tělo na tělo ve dvou řadách,lidem visícím na tyči se z triček na ramínka dralo ven různé ochlupení - fůůůj Laughing Laughing Laughing
Tak narvanou šalinu, jak byli totalitní autobusy svážející lidi z práce, už ted nevidět.

Já bych raději žil v budoucnosti. Smile
Ano, věřím, že tenkrát to byl hnus. Ale dneska to není zas o tolik lepší, protože to, co jsem dneska venku viděl…ehm, nebudu popisovat, ať z toho někdo nemá trauma.
Jestli chceš vidět něco narvanýho, přijeď do Brna a jezdi chvíli 1. Wink Pokud budeš mít štěstí, chytneš nějaký krám jako KT8, a to je teprv něco. Na sednutí si můžeš zapomenout a pro stání se musíš modlit. A to prosím občas i na 4. zastávce od konečný, než to vůbec přijede na 1. větší zastávku.
Meadow napsal:
Dalarie, tam bys buď nevystudoval nebo si značně zvýšil kondici pravidelným každodenním přesunem mezi nejbližším metrem a školou. Laughing
Možná je to vtipné, ale člověku se sociální fobií do smíchu rozhodně není.Wink
eMia napsal:
To by taky bylo dost plodné samostatné téma - Autobusy, důchodci, kočáry a smradi Laughing
Jo, to rozhodně jo. Laughing Btw, můžeš napsat smradi a smrady. není nic lepšího, než když si zrovna k vám seddne kuřák nebo ožrala…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 6:15 pm    Předmět: Citovat

Dalarius:jj, často jezdím linkou, která končí v Pze na Smíchovském nádraží, což je oficiální dějiště celodenních večírků homelessáků. Půl hodiny v buse plném pachu moči, alkoholu a startek (nebo čeho). Humůůůs!
I když on stačí jeden chlap nad pade nebo vypasená ženská, co neznají antiperspirant Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Hmm, Ilon, teda nevím, čím teď jezdíš, ale můžu tě ujistit, že ranní spoje od nás z díry a večer po páté z Brna zpátky či tramvaj č. 1 jsou z hlediska natřískanosti totéž. A pokud je vedro, tak odér asi v tom busu není strašný, ale vedro na padnutí a vychýdáno stejně, takže to je v podstatě fuk.

(ještě, že tohle mě čeká už jenom pár týdnů) :twisted
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 7:58 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Dalarius:jj, často jezdím linkou, která končí v Pze na Smíchovském nádraží, což je oficiální dějiště celodenních večírků homelessáků. Půl hodiny v buse plném pachu moči, alkoholu a startek (nebo čeho). Humůůůs!
I když on stačí jeden chlap nad pade nebo vypasená ženská, co neznají antiperspirant Confused

Těm by mělo být zakázáno vkročit do MHD. Bezdomovci smrdící chlastem, cigareama atd. Stejně většinou nemají lístek a svou existencí poškozují ostatní, někdy i to vozidlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 8:10 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Hmm, Ilon, teda nevím, čím teď jezdíš, ale můžu tě ujistit, že ranní spoje od nás z díry a večer po páté z Brna zpátky či tramvaj č. 1 jsou z hlediska natřískanosti totéž. A pokud je vedro, tak odér asi v tom busu není strašný, ale vedro na padnutí a vychýdáno stejně, takže to je v podstatě fuk.

(ještě, že tohle mě čeká už jenom pár týdnů) :twisted


Busem - do práce i z práce,na nákupy, k lékaři atd.

...a co bude za pár týdnů ? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

Ještě bych doplnil zákaz v MHD o metalisty v gládách, protože můžou zašlápnout řádně zaplaceného pejska. Dále osoby co používají deodoranty, které zvláště dannymu způsobí solidní záchvat kašle a kýchání.

Mám pokračovat? Dojdeme do extrému?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 8:40 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
Ještě bych doplnil zákaz v MHD o metalisty v gládách, protože můžou zašlápnout řádně zaplaceného pejska. Dále osoby co používají deodoranty, které zvláště dannymu způsobí solidní záchvat kašle a kýchání.
Mám pokračovat? Dojdeme do extrému?
Ale jo, proč ne. Zákaz do MHD mají niní všichni lidi mimo mě. Protože mi jejich existence vadí. Tak, budu spokojený a ostatní mě nezajímají.Laughing
Ne, teď vážně. Kolik bezďáků myslíš, že má jízdenku? Těch pár korun na ní utratí za laciný krabicový víno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

pravdou je, když jsem jezdil v Brně šalinou č.1 (Moravák-Lipová) tak revizor odchytil vždy, na první pohled normálního pasažéra. Bezďáka ne.

Jistě, jezdil jsem ráno, někdy kolem oběda nebo odpoledne. Ne večer.

V noci taky někdy. Ony známé brněnské rozjezdy. Žádný z mladíků či slečen neměl vizáž bezdomovce. Pravda, nudle či gyros poletoval v buse, stejně jako zvratky opilců. A alkohol se dal najít též ve všech možných nádobách.

A vrátím se k bezdomovcům- sedí spíš na zastávkách blíž k Grandu. A ty co jsem potkal na nádraží ČD nebo v centru, tak to bylo v pohodě.

Menší odbočka k Praze. Úžasná zkušenost byla cesta Národní- Smícháč a do Mníšku. Občas to bylo akční, zvláště pátky, kdy to na Národní žilo anglány našrot, bezdomovcema a smažkama. To byl raketový průlet do metra a pryč...jaká je tam situace dnes, nevím. Ale před cca 6 lety to stálo za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 8:00 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:
Hmm, Ilon, teda nevím, čím teď jezdíš, ale můžu tě ujistit, že ranní spoje od nás z díry a večer po páté z Brna zpátky či tramvaj č. 1 jsou z hlediska natřískanosti totéž. A pokud je vedro, tak odér asi v tom busu není strašný, ale vedro na padnutí a vychýdáno stejně, takže to je v podstatě fuk.

(ještě, že tohle mě čeká už jenom pár týdnů) Twisted Evil


Busem - do práce i z práce,na nákupy, k lékaři atd.

...a co bude za pár týdnů ? Laughing


Zjevně nejezdíš těmi správnými linkami či ve správný čas. Wink

Za pár týdnů konečně udělám pá pá tomuto kraji. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.